Nevýrazný mámin mazánek Bobby Boucher vyrostl na farmě a nikdy neměl žádné větší ambice, nikdy nechodil do školy, učila ho doma jeho úzkostlivá matka. Jeho jediný kontakt s okolním světem je práce vodonoše pro univerzitní fotbalový tým. Hráči si z něj neustále dělají legraci a trenér mu nedovolí se bránit. Bobby je záhy donucen najít si nové místo u nejhoršího univerzitního týmu v celé Louisianě. Místní trenér to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale na talenty má nos. Odhalí v mírném nosiči vody skvělého fotbalového hráče. Bobby konečně uvolní svůj léta zadržovaný vztek a díky tomu se stane nejlepším blokařem týmu. A tak se bývalý vodonoš učí hrát fotbal a stane se studentem univerzity, ovšem jeho maminka se o tom nesmí nic dozvědět... (TV Nova)

Jankoo

Zdá se mi, že na podobném tématu je založena spousta filmů a tento se jim nemůže rovnat, avšak musím uznat že jsem se během filmu taky několikrát pobavil, přesto už jen kvuli retardovanosti hlavní postavy nedám víc než 2 hvězdičky. Never go full retard. ()

Ed.

Ano kritici říkájí že od Adama Sandlera to byl sporný výkon, ale po stránce příběhu je to milá komedie o hloupoučkém naivkovi, který náhodou prorazí. Myslím že naděje na to že bude lépe, nemůže nikoho urazit a tou nadějí je tento film prostoupen. Člověk se nemusí vzdát sám sebe (čepování H2O) proto aby získal přátele a životní lásku. Jako oddechovaka docela dobré. ()

Rathe

No jako bylo fakt dost zvláštní. Ale nakonec to nebylo tak hrozné. Člověk se občas i zasmál. A Sandler zahrál fakt skvělého pošuka. ()