Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

chosan

Nechápu proč má film tak slabé hodnocení. Dobře není to zas až taková špička mezi akčními filmy ale určitě to patří k nejlepším se Seagalem co je proto já dávám 4 hvězdičky a 80 %. ()

Bohdy67 odpad!

Nuda,šeď a trapnost nad trapnost...Absolutní absence nějaké akce, děj naprosto o ničem. Pro mě první Seagalův mega výbuch!! 8% ()

turboviking odpad!

Bylo to napínavé, akční, a co je hlavní mělo to naprosto úžasný děj. Tak ale teď vážně, dokázal jsi to Stevene, dokonalá kravina, ale jestli tě to baví tak proč ně, já to beru každý je nějaký. ()

Khronos odpad!

Podľa môjho názoru začiatok úpadku kariéry Seagala, kým prvé filmy boli aspoň nadpriemerom v rámci B-čkových akčňákov, týmto filmom sa definitívne spečatil Seagalov osud a bolo jasné, že zaradenie sa medzi Hollywoodsku elitu ACTION HEROES nehrozí. ()

ardeas odpad!

Tomuto chlapovi by mali zakázať natáčať filmy, je to plytvanie časom a financiami. Éra kung-fu a bojových umení je už dávno preč a on si ale aj tak nedá pokoj. Okrem tohoto filmu som videla so Segalom ďalšie 3 a myslím, že keby som si pozrela všetky jeho filmy, jeho mimika, vystupovanie a herecké podanie by boli úúúplne na vlas rovnaké. Keď je niekto v niečom dobrý, tak nech to robí, no z neho dobrý herec nebude. ()

Pythonator

Přelomový film ve filmografii Stevena Seagala. Zde jsem poprvé ucítil tu bolest, že můj nejoblíbenější akční hrdina z chlapeckých let se může vyskytnout i v takovéto sračce. Časem se to bohužel stalo jeho standardem a když se na Patriota podívám zpětně zjišťuju, že zase tak špatné to v rámci jeho celé filmografie nebylo. ()

Nathaniel8

Je to sice zlý, ale co... a některé scény jako Seagal na koni... no to už snad nebylo ani vtipný... takže hvězda za Seagala a to je vše. ()

Mark1983

Nevím,...v devadesátým osmým roce jsem se napoprvé docela zadíval. Myslím,že minimálně na jedno kouknutí to jde. ()

zanvalzans odpad!

No ale vážne.Čo to Stívi robíš?To si sa už dal na hladanie lieku?No aby si nerozhneval Chucka Norrisa,lebo ten už väznil aj ebolu...Ale mohol si sa aspoň s ním poradit pre dobro veci... ()

soukyd33

Jeden člověk vymyslí virus, další ho ukradne a využije ve svůj prospěch. Virus zasáhne malé městečko, a pouze jeden člověk ví co je virus zač. Pouze on to může zastavit, a zlikvidovat teroristu. Poznámka: Ti co hatí film pro roli Stevena Seagala, on vždy chtěl aby jeho filmy zasahovali do životního prostředí a záchrany planety. Stačí si pustit jeho dokumenty Životopisy Steven Seagal, a vše je jasné. Bojová umění zde moc nejsou, pouze na obranu proti vojákům, nebo teroristům. Poznámka: Steven Seagal zde hrát možná ani nemusel. Je ale pěkné, jak je virus vlastně poražen a čím. Akce zde není taková, na jakou jsme zvyklí. Hvězdiček 2** ()

ZelenyPaul odpad!

Seagal jako doktor, odhalující kouzlo alternativní medicíny je naprosto geniálně zvrácený námět filmu. Producenti v sobě museli mít opravdu velkou dávku drog, když do toho investovali peníze a nechali ve filmu jeden z nejlepších happyendů - z vrtulníku na město padající léčivé květy. Ach! ()

Anstoss odpad!

Když bylinky vyléčí smrtelnou chorobu kterou způsobily chemické zbraně.Tento akční filmeček má asi být poučný! Žít zdravě a vážit si přírody ….. bla, bla, bla. Jediným slovem, otřesné! 0/10 ()

Molerat

Docela jsem se u toho bavil, očekával jsem ,,seagalovu klasiku" takže nakonec proč ne?Zasmál jsem se, napětí zde taky nějaký bylo takže aspoň 3 ()