Kat: Válečná zóna

• USA Punisher: War Zone (více)

Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách - s podsvětím i s FBI. V hlavní roli vykonavatele spravedlnosti se představí Ray Stevenson, jehož známe ze seriálu Řím.  Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí - krutý šéf gangu Billy Russoti (Dominic West). Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců. Herec Ray Stevenson (seriál Řím), se přesvědčivě zhostil role vykonavatele spravedlnosti, jehož žena a dcera byly zavražděny, kterou převzal po Dolphu Lundgrenovi (1990) a Thomasu Janeovi (2004). (oficiální text distributora)

Pharlap

Já jsem od toho více nečekal :-) Prostě komiksová adaptace,střílečka, všichni na cimpr-campr jednou kulkou, přesila 300:1 v pohodě :-) Herecké výkony slabé, akce a děj VELMI předvídatelný a de facto jasný již od prvních a za nimi následujících chvíl, lehce upomínající na Batmana. A musím přiznat že Hitman, mne bavil více. ()

ramislav

Další dílo ze série Punisherů, které opět nezklamalo svou nudně působící režií. Nevím, zda-li se páni režisěři a paní režisérka předhánějí, kdo natočí ještě nudnější děj, nebo fakt netuším, o co jim jde. Pár brutálních zabijení film nijak zvlášť neoživý a ani nezachrání. Pro mě opět béčkovej propadák. 20%. ()

DJ Kritik

Pre mňa jedno z najhorších spracovaní komixu. A najhoršíe spracovanie Punishera. Visieť dolu hlavou z lustra vystrieľať milióny nábojov a pozabíjať tisíce mafiánov je len štipka z nepreberného množstva stupídností na ktoré musí mať človek silný žalúdok. Ale nie kvôli násilným scénam, ale kvôli amatérskemu spracovaniu. Akčnosť: **** Vtiahnutie do deja:* ()

unrocker

Docela drsný snímek s nevybíravou brutalitou. Co je moc to je příliš, ale tomuto snímku to sedí. Nejde o nic jiného než zabít co nejbrutálněji všechny padouchy... :) ()

kirmakX6on

musel jsem dát jenom jednu hvězdičku - film je popravdě horší úrovně než akční filmy staré 30 a více let. Kat v podání Ray Stevensona je jak tlustoprd, který by zvládl maximálně dělat tak vyhazovače v hospodě. Jinak si neumím vysvětlit, proč se tvůrci filmu vyhnuli jakékoliv choreografii - film je natočen tak, aby se herec musel hýbat co nejméně a režisér si asi myslel, že to vhodnou kamerou a střihem zakryje. Za druhé...tak stupidní film jsem opravdu dlouho neviděl. Tak Castle např. "nabízí" jedné ženě, kterou nechtěně zbavil manžela, aby ho zastřelila. Ovšem..nabízí jí to před jejím domem a před zraky její dcerky?! :-/ Těžko by ho mohla zastřelit takhle na veřejnosti, pokud by nechtěla skončit v kriminále a tím připravit svou dcerku o posledního rodiče. Taková nabídka proto působí jako výsměch oběti do očí, nikoliv jako omluva. Takových kiksů, kdy je vidět, že se scénáristi snažili o něco a přitom stvořili úplně něco jiného je ve filmu bohužel víc. Nejhorší je, že film se snaží být strašně vážný, drsný a naturalistický, ale působí jak nepovedená parodie. Kat Jonathana Hensleigha (Kat) si sám ze sebe alespoň dělá srandu a člověk se pobaví, ale tento pouze nudí a znechucuje. Jaká jsou pozitiva? Julie Benz, která se mi strašně líbí, a bratr hlavního záporáka, správně švihlej antisociální amorální magor. Celkově 20%. ()

hynn3k

Konečně Punisher jako čistě akční film se vším všudy. Akce je navíc správně dávkovaná, takže stříkající krev a utržené končetiny se nepřejí ani nebudou nedostatkovým zbožím. Stevenson možná není na první pohled tak sympatický jako Jane, ale jeho Castle má nakonec své vlastní kouzlo, které bych klidně rád viděl v dalším díle. ()

borohub odpad!

Tahleta mrdka má téměř stejně jako Kat s Travoltou? Koukal jsem se fakt chvíli, ale musel jsem to přepnout, protože čumět na to o minutu déle tak prostě musím vyhodit televizi z okna.. S R A Č K A 10% ()

DoNotCross odpad!

Tohle zabolelo. Jeden by řekl, že má Frank Castle jako nazlobený otec od vystřílené famílie veliký kinematografický potenciál, tady ho ale nenaplňuje. Předlohu neznám, předpokládám ale, že R-ková brutalita potěší nejen její fanoušky. Co ale nepotěší vůbec nikoho jsou debilní dialogy spolu s příběhem. Na to, že tenhle snímek je vlastně dokonalá "béčková" zábava se bere až neskutečně vážně. Důkazem je závěrečná scéna, kde je Punisher přirovnán k Ježíši Kristu. (!) Buď jsem něco špatně pochopil, nebo jde o jednu z nejpitomějších finálních scén stříbrného plátna. Casting taky nesedí. Hlavní záporák je tak strašně nesympatický, přehrávající magor, že mu tu kulku do hlavy budete přát i ve skutečném životě. Jinak převelice sympatický Ray Stevenson sice připomíná nakrknutého tatíka, původ jeho rozezlení by ale divák hledal spíše v absenci lahváčů v lednici, než v terminaci blízkých. Ačkoliv mám pro mstící se drsoně opravdovou slabost, tohle jsem jednoduše nerozdýchal. ()

Pitryx

No tak nás Marveláci „obšťastnili" pokračováním poměrně slušného prvního filmu. Myslel jsem si, že to bude tak na stejné úrovni a hodně jsem se zklamal. Začátek je super, přesně v duchu jedničky, ale pak to spadne hodně hluboko. Spousta žvanění a nic z toho. Jen sem tam dobrý záběr, občas akcička. Je to dost škoda. I přesto se na to dívat dalo, i když jsem se místy dost nudil. 201503189133/9831 ()

Brano

Veľmi slabé pokračovanie. Zápletka nezaujímavá, ako aj hlavný záporák, ktorý ma s jeho "drsným" ksichtom skôr pobavil. Takisto akčné scény až príliš sci-fi. Polovicu filmu sa len prekeca, takže nuda. Takisto sa mi vôbec nepáčila zvuková stránka, ako aj samotný scenár. Viackrát to už vidieť nechcem. ()

Hedy

Trestatel se rozhodl vyjebat se zločinem ve městě a jakš takš se mu to dokonce i povedlo. Ovšem padouchy nebere do věznice ale do márnice. Kulervoucí nářez plný krve který mě donutil se bez přestávky na záchod koukat až do konce. Krom nějakých trošku nudných pasáží se mi film hodně líbil a doufám že budoucí seriálová verze bude nést více krve, násilí a akce. Koneckonců o tom Punisher je. Za mě téměř plný počet. ()

johnsnow

samozrejme, že sa to nevyrovná Punisherovi s daredevila, to je nemožné ale musím povedať, že je to ešte lepšie ako lundgrenov Punisher no a punisher z roku 2004 tak to bola volovina. HERCI: Okrem Stevensona pre mňa neznáme obsadenie ale zahrajú to dobre, obzvlášť jebnutý Jicksavov brat je dobrý. AKCIA: Krvavá. brutálna, s veľkým počtom mŕtvych, super prestrelky aj súboje ktorých je síce menej ale sú tiež fajn. PRÍBEH: Naozaj dobre podaný a film nie je ani nejako extra dlhý takže ubehne úplne v poho. Ja som spokojný. ()

Olafsson

Tři a půl hvězdy... Takhle - Ray Stevenson je skvělej, drsňák jak má bejt, kosí to jedna báseň.. Jenže těch akčních scén je na můj vkus málo, neni to taková jízda jakou jsem čekal... Děj ani herecký výkony neřešim, o to tady nejde... Takže výš to u mě prostě nedosáhne.. ()

horor2

Tak! Další Punisher, který se s ničím nesral a byl pořádně krvavý a akční! Mazec nálož, která má dokonce i dva nepříjemné záporáky Dominica Westa včele se svým bratrem magorem Dougem Hutchisonem :-) Lexi Alexander mile překvapila! ()

mrclTV odpad!

Vyjasnime si jednu vec hneď na začiatku, filmy s Punisherom som pozeral iba preto, že su od Marvela. Takýto štýl filmov vôbec nevyhľadávam a vôbec sa mi nepáčia... no tento Punisher je zo všetkých troch najhorší...bezduchý krvák. ()

ShotgunED

Konečně Punisher,který dělá čest comicsu a nehraje si na víc. Není to to dokanalé,ale tvůrci věděli co dělají a co od toho filmu chtějí. Výborná akce,vtípky, pohoda,bohužel se ta pohoda nedostala i do scén,které mají působit vážněji a tak je celkové vyznění trochu křečovité. Něco tomu chybí,ale je to zkrátka film stejného ražení,jako když odpoledne vezmete do ruky comics a během chvíle se jím odpočinkově a zábavně pročtete ke konci. P.S.: Panebože,už to začalo. jenom proto,že tady máme hrdinu stojícího nad zákonem a šíleného záporáka se zmrzačeným ksichtem a několik podobenství okamžitě je to označováno plagiátem či čímkoli Temného rytíře. Sakra to by jsme takhle mohli pohlížet na polovinu comisců a další filmů. Naprosto stejné bláznoství jako,když před lety bylo Equilibrium označováno za MATRIX a při tom každý pes jiná ves. Stejné jako porovnávat Fiat 500 a Dodge Viper jenom proto,že mají nějaká přední a zadní světla a červenou barvu. Neblázněte lidi a nehledejte věci kde nejsou. DODATEK 27.12.2008: Po opakovaném shlédnutí,znalý věci musím stáhnout hodnocení ze 4 na 3 neb prostřední pasáž je bohužel zbytečně moc ukecaná a snáží se nás navést na cestu odpuštění a vysvětlení což je zde dost zbytečné. ()

Blazis34

Drsná až brutální řežba od začátku do konce, která se občas přemění v pohádku a scén dělaných na počítači. Punisher si s někým nebere servítky a proto není nouze o stříkání krve, uřezanéých hlavy a mnoho dalších až nechutných kousků. Netradičně oblíbený záporný hrdina Ray Stevenson zahrál svou roli opravdu výborně a přispěl tak ke skvělé atmosféře, která se táhne celým filmem. ()

Nekrofil

Veľmi násilný a veľmi zábavný film. Takto dobre som sa už dlho nezabavil. Režisérka Lexi Alexander dokázala už predtým, že dokáže natočiť dobrý akčný film a dokazuje to znovu. Herecké výkony sú podľa mňa tiež na slušnej úrovni. Tento film však neodporúčam nikomu, kto po Temnom Rytierovi očakáva od komiksového filmu zmysel života, a taktiež nikomu, kto nedokáže vidieť humor v scéne, kde skáčuceho parkouristu roztrhá za letu raketa. 75% ()

chrustie

Vypnul sem mozek a zapnul film, kdy jsem skoro po celou dobu viděl nadupanou akční řezanici :-) dostal sem víc, než sem vůbec očekával, hlavně po komentářích tady. Vyjímečně nesouhlasím s většinou (asi sem po lobotomii :-) a nebo sem v tom filmu vůbec nehledal, co ostatním tak strašně schází. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Starosti se zjizveným pistolníkem

Starosti se zjizveným pistolníkem

07.12.2008

Adaptace drsného westernového komiksu Jonah Hex, která vzniká u studia Warner Bros., si prošla dlouhou a strastiplnou cestu. A možná ještě není všem změnám konec. Shrňme si to: Prvním kandidátem na… (více)

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008

Další lovec přízraků

Další lovec přízraků

23.10.2007

Je to tak předvídatelné! Jakmile se horor 30 dní dlouhá noc stal přes víkend jedničkou v americkém komerčním řebříčku (a weby, včetně tohoto, se zaplnily spokojeným vrněním nejen žánrových fanoušků),… (více)