Šílenci kolem Johnnyho Knoxvilla jsou tu s dalším počinem nesoucím název Jackass 2.5, kde jako obvykle provádí bláznivé až nechutné kousky. Snímek by mohl nést nzev také "Co se nevešlo do Jackass Number Two". Objevují se zde také rozhovory s "tvůrci". (V-Ray)

Jakubik

Tohle opravdu není žádná sláva pár dobrejch vtípků tu je ale rozhodně to není sestřih na 60min ale cca na 15 a to mohli dát klidně na youtube. ()

rublik05

Borci z Jackass si do bonusu nechali pěknou spoustu nechutných a bolestivých skečů, až jsem se někdy divil, že se neobjevili v Jackass 2. Tahle sbírka nechuťáren dokáže zaujmout hned v několika momentech, které opravdu stojí za vidění. Za mě spokojenost, jeden z těch lepších bonusových Jackass filmů. 6/10. ()

Lish84

Sestaveno z kousků, které nakonec nebyly do Jackass: Number Two zařazeny a jak je vidno, tak zcela právem. Buď je to nuda (hra na King Konga) nebo už je to až příliš nechutné (záběr na Wee Manův zadek z kterého leze... ne, opravdu ne!). Aspoň že film osvěžují komentáře jednotlivých členů party, kteří své kousky zpětně popisují a hodnotí. ()

Dukekuky

Já nevím proč, ale mě to vtipný nepřišlo. Začátek si mě přitáhnul protože tam byl fakt dobrej humor ale jak se to blížilo ke konci tak to byla kravina. Film se snažil být vtipný a nepovedlo se to protože to bylo spíše nechutné. Jackass 2.5 je blbej díl a fakt nechutnej. 3/10 ()

Gagin

Není to povededené jako jejich minulý snímek, příliš mnoho komentářů od tvůrců na můj vkus a málo akce. Přesto se u jejich bavení zasmějete jako nikdy. ()