Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Sebule

Raimi mě opět nezklamal. Taková směsice opravdu strašidelného filmu s prvky komedie. Některé jumpscary povedené a ještě k tomu časté, takže se člověk nenudil. Na konci přišel zvrat, který velice potěšil. Sympatická hlavní hrdinka, dobrá hudba. Hodnocení: 7/10 ()

Rozbik

Tak nevím, byl to cartoon nebo horor, co jsem viděla? Už jsem jen čekala, kdy se odněkud vynoří Bux Bunny ;-). Souboje s nadpřirozenem mě spíš rozesmívaly než abych se u nich bála (démonovy kopýtka za dveřmi :-D). Potom různé nechutnosti, které na mě působily až zbytečně na sílu (spočítal někdo kolikrát se ta cikánka vyzvracela hlavní hrdince přímo do pusy :-D?). Celkem plytký příběh, který by snad vymyslel každý průměrně literárně nadaný žák střední školy a konečně postava hlavní hrdinky, jejíž chování jsem místy naprosto nechápala (nemluvě o jejím příteli, který byl tak dokonalý, až mě to štvalo;-)). Podtrženo a sečteno to byl horší průměr. ()

májovec13

Je to horor, takže lekačky dobrý, černý humor dobrý, atmosféra dobrý, celkově určitě hororový nadprůměr. Jen tak dál. ()

new4nomaly

Jde o klasicko lekačku s prostým dějem a průměrným herci. Kam se sakra poděly ty světu známé filmové efekty Sama Raimiho? to si snad ty svoje vydělaný miliardy škudlý doma pod opolštářem. Znam jeho filmy ještě před SpiderManem a musím uznat že tenhle kluk má sakra talent. ()

Sluti

Jako fanoušek série Evil Dead jsem byl plný očekávání, jak dopadne Raimiho horrorový "comeback". A mohu říct, že po pavoučím martyriu mistr zase řádí. Komentáře kolem jsou plné naříkání ohledně laciných lekaček a podobného fňukání. Proč? Zřejmě se tento film ztratil mezi houfama amerických masových remaků bez výrazu a tváře. Od začátku do konce jsem se královsky bavil a nesčetněkrát jsem zamačkával slzy nostalgie nad vzpomínkami na kultovní trilogii. Je to tedy jen a pouze pro fanoušky staré tvorby pana Raimiho? Kdepak... Tenhle film je pro každého, který od škatulky "horror" nečeká další laciný japonský remake, ale konečně po letech (!!!) něco původního z té Hollywoodské kolébky filmu. Čekáte-li nějaký další přitroublý teenage horror, jděte o dům dál. Chcete-li se výtečně pobavit a užít si čas v kině nad kombinací horroru a lehce morbidní komedie, vítejte. PS: nevím, proč komentující očekávali děsivé horrory, Raimi krom prvního dílu Evil Dead nebyl děsivý nikdy, ona kombinace horroru a komedie je pro Raimiho klasická a pro koho je to novinka hmmm.... chytrému napověz a hloupého kozlími rohy trkni! ()

sebuLba

Yeeeah ! Raimi je zpět v plné síle a nakopává zadek všem posměváčkům co mu do konce života budou vyčítat Petera Parkera. Je tu zpět starý dobrý Raimi s žánrem, který ho "udělal". Skvělý mix hororu a komedie se jen tak nevidí. Počítal jsem s tím, že Sam je starej úchyl v tomto směru, ale to co se místy dělo na plátně...no comment :)). Absolutní spokojenost s novým Raimim a přiznávám se, že jediný co mě zkazilo zážitek z kina byla slečna, které při sebemenší lekačce vyletěly nožky a ja to pocítil téměř na vlastní kůži. ()

JohnTheOne

Celkem slušná komplexní podívaná. Je na tom vidět, jak si režisér film opravdu užívá. Je tu celkem dost lekaček, které ze kterých ze začátku mrazí, ale jelikož filmu celkem chybí pořádná mrazivá atmosféra, tak tyhle lekačky časem omrzí. Naopak ale přicházejí komické prvky, různé blbůstky, třeba oči, zuby, atd., které dobře baví. Všechno je uzavřeno drsnou bitkou na hřbitově, kde si hlavní hrdinka svým bojovým uměním získala všechnu mojí přízeň :D ()

KatkaMach

Abych pravdu řekla, tak horory moc nevyhledávám, ale když nějaký shlédnu, tak očekávám že ve mě zanechá nějaký strašidelný dojem. Znáte to když jdete v noci na záchod a málem tam strachy ani nedojdete. Horor Drag me to hell ve mě takový dojem nezanechal. Abych pravdu řekla, už si téměř nevybavím nějakou hezky strašidelnou scénu a to jsem ho viděla před dvěma dny.Je to takový průměrný trošku strašidelný film u kterého se párkrát polekáte, ale velký dojem ve vás nezanechá. Raději se podívejte na nějakého Hitchkoka. ()

pegg

bohužel jsem se v kině hodně nasmál (a rozhodně jsem nebyl jediný)...Raimovi se asi pomíchaly scénáře s nějakou parodií...ale i přes to tam zůstala spousta krásných lekaček a nervylikvidujicích chvilek :) ...příběh mě chytil, ještě když jsem, po příjezdu z kina, ukládal auto v garáži ke spánku, měl jsem mrazivý pocit v zádech a očekával jsem starou cikánku...80% ()

ijacobo

Divím se, že Christine měla žaludek na kočkování s paní Ganush. To vyblítí do pusy byl fakt humus. Jinak bych vyzdvihl herecký výkon kozla, ten neměl chybu! Velice pěkný horor střídající se s prvky komedie. Celý film jsem byl v napětí a konec se tvůrcům moc povedl. ()

brasek

Vynikajúci a neskutočný horor! Samozrejme niektoré detaily by sa dali lepšie spraviť, podľa mňa :-) Ale aj tak film priniesol niečo, čo tu na scéne hororov už dlhšiu dobu chýbalo. Snímok je plný napätia, prekvapivých situácií a má zaujímavé vyvrcholenie príbehu. Po dlhšom čase "klobúk dole" pred naozaj kvalitným hororom. ()

Joke_47

Na muj vkus moc laciny horor...lekl jsem se pouze jedinkrat a to kdyz hlavni hrdince pristal na okynku od auta kapesnik ty plesnivy babky... ale jinak vazne nic moc...:((. Ale kamera, zvuk i efekty supr...zkratka to postradalo klasicky a hlavne necekany lekavky... 50% ()

Miyamoto

Horor založený na lekačkách a nechutných scénách s čarodějnicí. Příliš mnoho brutality však někdy působí opravdu směšně (kousavý útok bezzubé baby na úřednici...) a největší zápor je (aspoň pro mě) nuceně špatný konec, který tak působí dost klišovitě a ohraně a nezachrání ho ani zoufalý výraz Alison Lohman:-D. Takže, pro mě čisté *** ()

E.T.Martin

Jako hororový fanoušek nemůžu dát jinak než za pět. Asi jsem jednoduchý divák, ale v kině při pořádně hlasitém zvuku jsem byl napjatý od začátku až do konce. Navíc Sam Raimi umí krásně pracovat se všemi hororovými klišé. Na jedné straně je použít tak, že se člověk opravdu bojí, na druhé straně je používá s jistým ironickým odstupem. Návrat do svých mladých let prostě Raimi ukočíroval na jedničku. ()

zajda001

Tak tenhle horor mě teda velice zklamal, čekala jsem od něho určitě víc. Celý průběh filmu postrádal napětí (lekla jsem se možná tak 2x). Většina scén byla spíše nechutná než děsivá. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)