Bez předsudků

(TV film)

V motelu je jediný volný pokoj, v kterém musí neplánovaně přespat šéf se sekretářkou. Oba jsou dlouholetí přátelé, každý má doma svého partnera. Během noční konverzace dojde na vše, na co se ženy ostýchají ptát mužů a muži žen. A nejen na to... (oficiální text distributora)

Yardie

50% bych to viděl spíše. Rozhodně se mi to líbilo více než Natěrač a vícekrát jsem se zasmál. Každopádně mám pocit, že se zfilmované hry nikdy nebudou líbit jako divadlo a nikdy se tak nepovedou, chybí tam taková ta divadelní atmosféra. Ale bylo zde pár dobrých frků, nicméně se mi zdálo (pokud tak nejsou role napsány), že herci hodně přehrávali. Zvláště u Paulové (mimochodem byl na ni pěkný pohled) mě to několikrát bilo do očí a uší a bylo mi to dosti protivné. Každopádně hru bych chtěl někdy vidět, myslím si, že to bude docela velká sranda. Howgh! ()

Dzarule

Jako žádná hytparáda to néni ale hodně sem se u teho nasmál... a už proto že se směju rád tak dávám to co dávám.... ()

77Ivana

Skvělá Jana Paulová. Myslím, že někteří uživatélé to hodnotí odpadem jen proto, že to dává tv Nova. Kdyby to dávala ČT1, nabo ČT2 tak určitě budou hodnotit mnohem líp. ()

wollo odpad!

Troška + Paulová (hvězdný režisér a hvězdná herečka z kultovního uměleckého dramatu Kameňák) + Zedníček (no comment) = odpad!!! (jak jinak) ()

smerďakov

Možná, že se zasmějete. Mně taky v některých momentech vyloudil na tváři úsměv, ale ... nelíbilo se mi hraní herců a naprosto nevhodná, samoúčelná a dráždivá hudba. Nejhorší na tom bylo, že mi to až moc připomnělo Kameňák. Proto jsem se nevydržel koukat až do konce. A proč to není přímo odpad? Protože nedosahuje "kvalit" Kameňáku. ()

Colleague odpad!

Po dlouhé době zase odpad!!! Hurá!! Podlě mě zcela zasloužený, i když jsem viděl pouze 20 minut, víc už jsem nevydržel. Jaký paradox, tuhle hru v živém provedení strašně chválí, já si to nějak nedokážu představit. RE: Viperblade: odpad dávam, pokud herecké výkony a scénář jsou tak strašný, že už to dál nevydržim. Určitě to neni kvůli Troškovi, i když ho nemam rád. K čemu je koukat na film, kde se Paulová pitvoří v tupou sekretářku nebo blbou blondýnu a Zedníček předvádí managera na vyšším postavení, který je ale úplně blbej. To odporuje realitě a vytváří to dementní humor úrovně dětí na základní škole. Ano nedokoukal sem to a dal sem odpad, ale opravdu se to později tak změní k lepšímu? I ta zápletka, musí spát se sekretářkou na jedný posleteli, no to je zápletka jak kráva.. ()

Radek.SCH

Troška se na adaptaci divadelní hry hodí asi tak jako já na chovatele tarantulí. Kdybych to viděl v divadle, tak bych se asi řechtal jak idiot, ale v televizi se to hodně utlumilo. A ta stopáž byla hodně přestřelená. ()

MickeyStuma

Zfilmovaná divadelní hra mladých italských autorů Fionna Bettaniniho a Diego Ruize o dvou přátelích nucených spolu přespat v Motelu. A noc je plná důvěrného hovoru o sexu. Stejně jako na divadelních prknech, pro které byla hra pro české diváky patřičně upravena aby to zase nebyl až tak veliký kalibr, si ve filmu, pro který napsal scénář režisér Zdeněk Troška, opět role střihli Pavel Zedníček a Jana Paulová. Jejich postavy jsou věkově dost od sebe a oba mají i jiné zkušenosti. Podle toho také ta jejich rozmluva vypadá. Jak se od divadelní verze tato filmová liší nemohu posoudit, každopádně divadelnost hry je věrně cílená. Pochopitelně se celý komplex děje odehrává v jedné místnosti a jde tu hlavně o situační humor a v jistém přehrávání, kde Jana Paulová bezkonkurenčně boduje. Takže je tento snímek určen převážně pro diváky chodící na divadelní představení kteří se na tuto hru z jakýkoliv důvodů nedostali, nebo si ji chtějí jen tak připomenout. ()

Drom

V divadle to musela být bomba, ale i tak stojí predevším výkon Jany Paulové za shlédnutí. Od prvních okamžiků jede ve velkém stylu a její pitomá postava je úděsná. Moc jsem následně vzpomínal na postelové scény Ala a Peg, o to pikantnější se vše zdálo (ač okolnosti obou děl jsou jiné), že Al byl v českém překladu dabován právě Pavlem Zedníčkem, který je v některých chvílích neposedný jak bláznivý permoník. On i jeho herecká partnerka vypadají oba dobře a odér erotiky je další esencí i trochu berličkou, která drží linku postupně ztrácející dech. Oba protagonisté mají své role očividně najeté a jednotlivé herecké situace sázejí celkem svižně, asi i proto zde není cítit troškovina. Proč ne, pustil bych si i znovu, dobrá práce. ()

Tyna31

Dejte pokoj s Troškou a raději si na to sežeňte lístky do divadla!! Měla jsem tu čest vidět tuto hru dvakrát naživo a hodně jsem se nasmála, ale myslím, že tohle filmové provedení hře jen uškodilo. ()

cyright

Rád se vklíním mezi všechny ty odpady (zajímavé bylo sledovat, kolik se jich vyrojilo už po čtvrthodince) se svými čtyřmi trochu nadhodnocenými hvězdičkami. Ano, dělat z tohoto divadelního představení film bylo bezpředmětné a nefunkční. Ale co na tom záleží, když se to celé odehrává na posteli? S filem to nemá nic společného, ale jako činohra velmi velmi vtipné a povedené a s příjemnou NADSÁZKOU zahrané (ano prosím, divte se, odborníci. Dle mého názoru herci moc dobře vědí, co dělají). -1* za ten hloupý pokus udělat z toho film. "Zabil jsem ji, protože v posteli moc kecala!" :-D ()

elshish

Né že bych se u některých scének lehce nezasmál... nic méně čekal jsem víc, než jenom dialogy o tom jak nato, kdy na posled a podobně..podstatě podprůměr. paní Paulová mě lehce naznačuje v tomto snímku, že asi taková opravdu je a nemusí to ani hrát..Joo p.Troška ví, koho si na takovou blbinu vybrat ... ()

pohodaman

Ukázka zájezdového představení, které určitě bude mít úspěch u zástupců venkova, kteří jsou rádi za to, když k nim do vsi přijedou umělci z Prahy. Ale proč to pouštět v tv?? Jo aha, vysílá to Nova.. tak to už se dá pochopit.. bez předsudků :-) ()

Bigfuckman

Prázdné žvejky s občasným vtípkem a chvílemi opravdu až smutný humor. Paulová zde potvrdila to co se říká o blondýnkách více než okázale a (se)kundující Zedníček myslíc jen woháňkou se zde zbytečně schazoval. Ale za jedno tleskám. Natočit takovou hovadinu co trvá 105 minut to už je výkon hodný ..... ()

jprmusic

Nesrovnatelné s představením v Kalichu - všechné se vytratilo - humor , pointy a hlavně jiskření mezi J.Paulovou a P.Zedníčkem. Troška může točit přiblblé komedie ale těžko natočí jiskřící film o vztahu chlapa a ženský. Pokud jste neviděli divadlo, spěchejte a na TV zapomeňte. ()