Po páde komunizmu sa vo východnej Európe rozrástol organizovaný zločin a pre mnohých  zločincov sa sídlom stala Praha... Nájomný vrah Ray Carver (Cuba Gooding Jr.) dostane objednávku odstrániť vedenie mafiánskej rodiny Tavanianovcov. Nepodarí sa mu však zabiť šéfovho zástupcu Demjana Ivanova (Louis Mandylor), ktorý sa zbabelo ukryl za dievča. Tú Ray zabiť nechcel, čím vlastne nesplnil úlohu, na ktorú ho najali. Objednala ho mafiánska rodina Suverovcov, pretože Tavanianovci porušili prímerie a zamiešali sa im do obchodov. Do ich sporu sa zaplietol aj český drogový boss Nikolaj Dvořák (Bogdan Uritnescu). Michail Suverov (Andrew Bicknell) sa rozhodne vyriešiť situáciu rázne a do Prahy povolá Alexeja Andrejeva prezývaného Vlk (Dolph Lundgren). Väčšina ľudí si myslí, že Vlk je len mýtus a v skutočnosti neexistuje... Ray medzitým prijme zákazku protistrany na zabitie Suverovcov. Vojna medzi mafiánskymi klanmi sa začína. Ray má v Prahe ešte jednu osobnú úlohu. Kedysi dávno v Spojených štátoch prijal objednávku na zabitie muža. Pri čine ho videla mužova malá dcéra Janice. Ray ju zabiť nedokázal a celý život ju z diaľky sledoval a ochraňoval. Nakoniec sa s ňou osobne zoznámi a ona náhodou zistí, kto Ray v skutočnosti je. Ten však nemá čas dievčaťu čokoľvek vysvetľovať, jeho úlohou je zabiť Suverova. Tajne prenikne do jeho sídla a zastrelí mladšieho brata Bobbyho Suverova (Leo Gregory) pred očami jeho priateľky. Práve ona prezradí, kto je vrah a Rayovi ide o život. Michaila Suverova zasiahli na jeho najcitlivejšom mieste, čo má jednoznačný dôsledok - vyšle Vlka na Raya. Ako dopadne súboj dvoch nájomných zabijakov? Pri bitke sa Rayovi podarí nad Vlkom zvíťaziť, ale nechá ho nažive. Ale až budúcnosť ukáže, či to bol dobrý ťah... (TV JOJ)

DonBraso

Tak Dolphik se myslim vrátil do svý životní role a to nekecám.Na starý kolena,přesně jeho role,která to urve havajskou košilí,klouboukem a hláškama,sem tam na místě se rozmáchne a konec.Ono na 55 let co čekat.Cuba prkno,co jede pomalu love story,přitom je zabiják a neváhá zamířit přesně na cíl.Dva gangy,jedna pseudo Praha v Rumunsku s partou kecalů s dialektem,že ty zastřelíš někoho z mýho gangu,tak zato draze zaplatíš,tu ani tak nefunguje,protože film se hodně utápí a jede hodně pomalým tempem,kdy se tam vystřídají tak tři akční sekvece a je po randálu.Ale ono se ani tak od toho filmu moc čekat nedalo,mohl jenom překvapit,mě dostal tak na 50%. ()

Mikecat

Nasprostastá pi*ovina!Bez príbehu, napätia, vtipu, poriadnej akcie, lásky....proste tomu filmu chýba všetko čo sa od poriadneho filmu očakáva, btw.Cuba Gooding nevie hrať, možno tak naháňať sa so psami po severnom póle! ()

Cundroklepac

čekal sem zas něco jako výtok z pochvy.. nakonec mě to překvapilo nejsou tam zbytečně kokotsky střihaný akční scény z kterejch má koukající se úplný nic. Místo toho to má docela děj, Dolph tam sype do každýho olovo jako kdyby to dělal už od mala. Trošku to kazí Kuba mladší kterej se půl filmu tváří jak keporkak po ránu. Spousta záběrů mi vůbec nepřipadala jak z Prahy a moc nechápu proč je byt ve kterym bydlí Kuba vykreslenej jak z roku 1960 s neustálím zabíráním toho rádia ()

Domas88

Ještě že to není zbytečně dlouhé, hezky to proběhlo, že to ani moc nebolelo, tak můžu říct jen taková blbinka... ()

musolini

Tak Dolph Lundgren se nezaplete a nestává se terčem,ale je to Cuba Gooding Jr,každopádně je to takový průměrný(podprůměrný) film,kde na Lundgrenovi je vidět už jeho věk,i když je pořád namakanej a na nic lepšího už se nezmůže.Cuba zase do všeho zaplete city a vzpomínky,ale tak nějak uměle...je to vlastně film o dvou nájemných vrazích,kteří pracujou pro Rusáky v Praze,ale moc akce tam není a napětí žádný... ()

Mukade

ďalšia lacnota natáčaná v rumunsku, džízis......... a perla, nájomný vrah si denne vyčituje v biblii, pathetic :)) . ale ináč to nebolo zlé, celkom obstojná šupačina, mám slabosť na delfína :), na rozdiel od toho Dobrého Kubu mladšieho, ktorého charizma je mizivá a ten jeho dobrácky xicht sa vôbec nehodí na hranie nájomných vrahov LOL ()

Martens14

Lungren dobrý, ostatní herci včetně Goodinga trapní. Vlastně Gooding ani v jiných filmech než béčkových a céčkových nehraje. Divím se Lungrenovi, že do toho šel. Zápletka dobrá ale zahrát to s kvalitními herci, dám plnou palbu. ()

joker211

Kto ma rad paradne akcne jazdy, tak tento film je pre neho ako stvoreny. Dej je plynuly a velke mnozstvo akcii a prestreliek vas nenecha ani na chvilu vydychnut. Navyse je film obsadeny kvalitnymi hercami. Pre mna je jedine minus az prilis malo humoru, ale to akcnak nemusi obsahovat. ()

TOPmoovie

dobry scenar. a pozrite si ako ho vie spackat slaby reziser. nizkoropoctak...kto mi vysvetli co ale v tom filme robil Cuba Gooding Jr ()

pirate

Oba herci hrají hezky, Lundgren mě častokrát i rozesmál a měl kromě toho s Goodingem pěknou bitku, které bych vytkl asi to, že pochybuji, že by takhle dopadla i v reálu, je jasné, že Lundgren by ho totálně rozdrtil. Naopak bych k ní poznamenal, že v málokterém novém filmu se takhle podobně Lundgren rve, a o to je trochu smutnější, že zde s ním nehraje nějaká rovnocenná páka. Gooding se na roli sice hodí, nic proti němu, ale Lundgrenovi měli dát jako soupeře někoho, kdo je akčním hercem stejně tak, jako on. Naopak promrhanou bitku měl se Stevem Austinem ve filmu The Package (Balík), která stavěla na pěstním souboji, což je škoda, úplně v pohodě z toho mohli vytáhnout ještě více, než z té v tomhle filmu. Jinak film normální, neoriginální děj, nic, co by překvapilo, potěší nejspíše naverbování Lundgrena do hlavní role a Gooding Jr. je taky dobrý, jen z něj podle mého dělají v tomto filmu moc velkého machra, myslím, že vzhledem k akčním scénám tam měli obsadit nějakého herce, který je více známý svými akčními filmy. 60% ()

teseth odpad!

Jde je o slaboduché akční Béčko, které se snaží kopírovat podobné slátaniny z 80-90 let i se svými stupidními dialogy a triviálními zápletkami. Bohužel se režisér a scénárista rozhodli umístit děj tohoto skvostu do naší matičky a tím si u mě podepsali ortel, protože přirovnat současnou Prahu k době po revoluci je pro mě trochu mimo mísu a pánové by si taky měli uvědomit, že od revoluce uběhlo už přes 20 let a prvotní džungle, která tu byla počátkem 90 let už tu není. Takže žádné zabíjení ruských mafií bez zájmu už tu neprobíhá. Krom toho Dolph by měl vzít ten svůj kvér, strčit si ho do pusy a vystřelit aby si už dál nedělal ostudu!!! ()

Bladesip

Podle mě výborné akční béčko, které má všechno, co má správný béčkový film mít a ještě něco navíc. Přestřelky nevypadají vůbec špatně, ba naopak, je hezké, že nejsou přemrštěny horou speciálních efektů. Jednoznačné plus tohoto filmu je Dolph Lundgren, který zde ztvární asi jednu z jeho nejzajímavějších filmových postav jeho kariéry. Film to není vůbec špatný a rozhodně se u něj nebudete nudit, nicméně mohl dopadnout ještě mnohem lépe. Tvůrci tenhle film totiž vzali, dalo by se říct, za špatný konec a ten špatný konec je v tomto případě postava Cuby Goodinga. Kdyby ve filmu bylo vše obráceně, hlavní děj by se točil kolem postavy Dolpha Lungrena, alias "Wolfa", který by nám vystřílel všechny mafiány v Praze a přitom sypal jednu hlášku za druhou, a postava Cuby Goodinga by mu pouze sekundovala, mohl být tenhle film překvapením roku. Každopádně i tak, za zkouknutí to rozhodně stojí. Normálně bych hodnotil třemi hvězdami, ale postava "Wolfa" a Dolph Lundgren samotný mě prostě donutili dát jednu hvězdu navíc. ()