Mrazivá pomsta (2019)

nevím jestli sem jedinej, ale mě to připadlo jako remake Norského nebo Dánského filmu boj sněžného pluhu s mafií

Pád Londýna (2016)

jako proč ne, připomínajíc klasiku z 90 let kdy jdeš střílíš jdeš a sřílíš.....střílíš a pak ? jdeš ! kanonáda od začátku do konce a tak je to v pořádku

Avengers: Endgame (2019)

Hulk je nejlepší protože jako jediněj si nasadí rukavici s vesmírnejma kamenama, luskne a neumře !

Hellboy: Královna krve (2019)

takovej červenej Kill Bill trochu mě překvapuje že to nenatočil Tarantino, a za Ty hektolitry krve dávám *

Captain Marvel (2019)

na nejsilnějšího Avengera ...rádoby konkurenta Supermana, bych čekal něco lepšího než romatickou story o dvou lesbách a počítačové vizualizaci v media playeru když si pustim písničku

Ready Player One: Hra začíná (2018)

tyhle usmrkance sem nikdy neměl rád, jen seděli za počítačem nic jinýho neuměli, v reálnym životě byli k ničemu. Jako třeba Milan matika a fyzika to měl samý jedničky, za to ale mluvil jak dítě z ordinace logopedie a smrkat mu nešlo vůbec, hrozně nás tim všechny rozčiloval a tak jsme ho šikanovali dokud se aspoň nevysmrkal.

Ant-Man a Wasp (2018)

škoda že musim dát tak málo ale příběh mě nikterak nenadchnul, humor byl dobrej ale to je tak všechno navíc, navíc vizuální efekty z kvantové říše rapidně připomínají dětské omalovánky

Delirium (2018)

Sketa, zvíře, které saje krev přítel zlodějů a lehkých děv, odporný skon za kterým je démon RUM, alkohol pravým jménem delirium.

Tvář vody (2017)

těmhle žabákům asi nepřijdu na chuť ale 1 hvězdice za keci hlavního záporáka a za utržený prsty :)