Organizace, která se za každou cenu snaží přijít na to, čeho je člověk svědkem krátce před svou smrtí, násilně mučí své oběti. Jednoho dne se s dávkou štěstí podaří několika obětem z jejich zařízení uprchnout. O několik let později se mladá žena a její přítelkyně vydávají zpět na místo svého věznění, aby zde započaly krvavou cestu pomsty proti svým věznitelům, kteří je v dětství mučili. (PetriK12)

fugazi odpad!

Ne, že by francouzskej ultra drastickej nervák z roku 2008 Martyrs, byl nějaký veledílo, ale díky atmosféře a zobrazenýmu násilí je to zasraně znepokojivá podívaná a zaslouží si místo v žebříčku nejbrutálnějších filmů všech dob. Navíc když se to vezme kolem a kolem, tak celý ten film má dokonce dramatickou pointu, která tomu všemu dává hloubku. Jedinej problém pro americkýho diváka je ten, že to prostě mluví francouzky. Proto se hlavouni v Hollywoodu rozhodli, že je nutnej remake. No a tak vzniklo absolutně nesmyslný dílo, z kterýho je člověku na blití. Ne kvůli tomu, co se ve filmu děje, ale kvůli celkový ultra amatérský filmařině a naprostýmu zneuctění originálu. Aspoň tu máme první film do seznamu toho nejhoršího za rok 2016 … 1/10! ()

Nivenx

Ať raději USA nepředělávají žádné horory Španělů, Italů ani Francouzů. Vždy to dopadne špatně a toto není vyjímkou. ()

Deyw

ty kravo.. :D jeste horsi nez ta sracka predtim..ze nekdo dokaze udelat jeste vetsi sracku z ty sracky predtim je celkem umeni a ma obdiv, takze nedam odpad, ale hvezdu za velkolepe umeni.. :D ()

civrss

Ty vole tak já do 73 minuty myslím, že se dívám na "klasický horor, který by fandovi neměl a nemůže uniknout" a přitom se dívám na nějakou americkou zkurvenou napodobeninu! Přišlo mi to vážně divný, že by tahle sračka byla tak opěvovaná. Asi jsem měl vážně slabý den. Tak tedy druhý pokus... ()

HonzysKISS

Velmi špatný remake. Říkal jsem si, že to horší snad neudělají, ale bohužel to dokázali. Jako na filmu se mi líbilo to, že to bylo takový víc založený na příběhu. Jenomže to je tak všechno. Jestli jste viděli původní snímek, tak tohle s vámi absolutně nic neudělá, žádný pořádný požitek, žádná taková atmosféra. Maximálně scénka s kůží, ale ta je úplně minimální. Dokonce se mi po zhlédnutí začal mnohem víc líbit originál, což je hodně zlé. Mimochodem, ty výstřely z brokovnice zněly jak z nějaké staré hry :D ()

Mrs.Blue

Někteří zdejší uživatelé se mi zdají poněkud dost rozmlsaní a už jen slovo "remake" si většina z nich očividně asociuje s jednoznačným odpadem/jednou hvězdičkou. Co se týče hodnocení, tak za mě hodně dobrý. ()

Flopik

Nestáva sa to často ale je to tak, úplne súhlasím s komentármy predo mnou.Neskutočne zbytočný film ktorý nepriniesol vôbec ale vôbec nič nové.Ako tu spomínali, ako samostatný film by to bol priemer ale takto.Čo to malo byť ?!Ten dôvod prečo som bol z pôvodných Martyrs tak znechutený bola hnusná atmosféra a to najhlavnejšie mučenie.Tuto nič také nebolo.Keď pozerám film Martyrs tak očakávam že uvidím nechutné scény, ale nie tvorcovia nám namiesto toho ukazujú plačúce dievča...Naozaj asi raz to bolo nechutné a aj to len na sekundu.V porovnaní s pôvodným filmom by som dal odpad ale skúsim neporovnávať...Slabota a strašné sklamanie. ()

mourinho

Myslím, že to vůbec není tak špatné, jak by mohlo zbytečnými předsudky ovlivněné hodnocení napovídat. Původní Martyrs byli jako rána kladivem, brutální, šokující a bylo jasné, že tohle v přímé konfrontaci nemůže obstát. Jsem ale přesvědčen, že kdyby neexistoval originál, nebude zdejší hodnocení rozhodně takový průser. Ano, je to o poznání umírněnější, zdánlivě levnější vizuál může zdejší fajnšměkry iritovat, ale ten příběh je prostě tak dobrý, že mě osobně to vůbec nevadí. Navíc se tvůrci v druhé polovině přeci jen od předlohy malinko odklonili a byť pointa zůstala zachována, dokázali tak filmu uchovat potřebnou dávku napětí. Když nad tím teď tak přemýšlím, zdejších trapných 37% filmu v mých očích vlastně pomohlo. Ono totiž když člověk nic nečeká, může být ve finále jen mile překvapen... ()

Rathalos

No v porovnani s Martyrs vo francuzskom prevedeni nevidim,aby to bolo nejako horsie alebo co,na to,ze to tocili americania to bolo fajn,bolo to brutalne,krvave,napinave,cize davam opat 5 hviezdiciek,taketo filmy ja mozem...:-) ()

Veronica27

Hrozné remake, po celou dobu jsem se nudila a doufala, že spatřím oné nezodpovědné otázky z druhého světa, proč je tohle tak strašné ? ()

Pitryx

Hodně těžké posuzovat, když jsem před chvílí dokoukal starší verzi. Jsem tedy jí samotnou silně ovlivněn. Budu proto konstatovat fakta. Amerikáni zase po čase ukradli film a předělali jej. Špatně. Už zvuková kulisa se nemůže rovnat té ve starší verzi. Zpočátku gore velmi slabé, ona brokovnice udělá pěknou paseku, Ale tady nic moc. Po čase se to vylepší zvukově, a dokonce to opustí dějovou linii původní verze, což se ke konci ukáže ku prospěchu. Celé je to však méně gore, a méně nápadité. Ten závěr zachraňuje plus dvacítku navíc. Celkový dojem, dobré to bylo, ale na původní film to zdaleka nemá. *** A PŮL ()

Majoslav11

"Mučeníci sú tak jedineční, výnimoční, zriedkaví...a ona má ten dar !" Zo zásady neodsudzujem remaky, myslím si, že má zmysel pozrieť si aj takýto film. Čo však odsudzujem v plnej miere, je snaha zarobiť a parazitovať na pôvodnom diele. Tento film je úplne zbytočný. Veľmi vhodný príklad na porovnanie rozdielov vo filmárskom prístupe americkej kinematografie (predstavujúcej momentálne mainstream) a kinematografie európskej. Schválne si porovnajte obe verzie tohto snímku. Tam kde sa s tým francúzi vôbec (a to teda vôbec) nesrali, tam amíci uberajú kde sa len dá. Všetko je upravené pre priemerného amerického diváka. Žiadne umelecké ambície. Myslím, že práve horor je žáner, kde je tento prístup najmarkantnejší. Kým francúzsky Martyrs je sakra znepokojivý film, toto je paškvil v podstate s happy endom. Jedna hviezda za závan pôvodnej atmosféry. ()

CraWer

Vůbec ne tak špatný remake, jako se může zdát. Občas to kolem sebe strašně moc kope (naprosto zbytečně), ale ve výsledku je to taková decentní forma minulých Mučedníků, která si furt udržuje hlavní myšlenku, což je to nejdůležitější. Rozdíl je jen v podání, což každý režisér vnímá jinak. Originál u mě zanechal nepokoj, protože svojí surovostí děsil tak, jako málo který film. Remake si mě podmanil po civilnější stránce věci a s klidem můžu říct, že je to skvělý snímek. Ve výsledku lepší z těchto dvou neoznačím, protože to nejde. ()

Richie4422

Prečo? Prečo...? Neviem. Nerozumiem. Odpad. // Po pár dňoch som sa rozhodol dať jednu hviezdu, aby som bol viac objektívny. ()

Snakefinger odpad!

Tradičně zmršený další remake v nekonečné řadě kulhajících, páchnoucích a otrhaných dementů slintající touhou vydělat prachy. Tady se nepovedlo zhola nic. Gore trapné, skoro žádné, děj žalostný, zpracování ubohé. Naprostá ztráta času. Z geniálního původního nápadu zbyla beznohá slintající mršina. To je vše. ()