Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

zon_dess

Perfektné, paráda, skvela hudba. Konečne niečo originálne a nie klasická "teen" komédia na štýl prci prci. Nič pre pre "dôchodcov"!!! Čakám na PX2. Tržba viac ako 100 melónov hovorí za všetko. ()

Tom3k

Takovou párty bych pořádat ve svém domě opravdu nechtěl. Ano, bylo to nereálné, bláznivé a přehnané, ale účel to splnilo. Dobrá, odpočinková zábava na večer, která vtáhne a pobaví ()

hadouken

Dal jsem 5*, i když vím, že kvalita filmu a myšlenka jsou velmi prosté a jednoduché. Ale co si budeme povídat, jsme mladí a kdo by nechtěl něco takového zažít? Já tedy rozhodně ano... Ale každopádně ne u sebe doma:D ()

M1R3K

Sice blbina, ale za to s parádním hudebním doprovodem! A kdo hodnotí jako odpad či *, tak tento film není určen pro takovéto diváky. Splnilo více než jsem očekával! A ten pes na trampolíně :D to je ta pátá hvězdička! Zkrátka jsem se bavil a poté se vrátil zpět do reality. Jelikož nehodlám podobnou párty sám pořádat, alespoň jsem si užil tento film... ()

Slam7

Jedna ohromná šílenost...kam se hrabe kalba v Hangoveru:) Sice co do komedie a zábavy se s tim nemůže vůbec srovnávat, ale párty měly trochu lepší:D ()

rasto87

Čo k tomuto filmu dodať? Proste takúto párty zažiť aspoň raz za život a ste králi. Nie je to nijak výnimočný film. Je tu iba dobrá hudba, pekné baby a veľkolepá párty na ktorej sa treba baviť ()

capik25

1* za absolutní šok, který mi tenhle film přivodil a druhá za těch pár vtipných scén... Po skončení filmu jsem zůstala sedět s otevřenou hubou, protože nechápu, kdo může vytvořit takovejhle počin! To se nedá popsat :) ()

White-Man

Celkem nudný začátek, který se ale rozjíždí v opravdu pořádnou párty. Dokumentární kamera se k tomuto tématu skvěle hodila. Rozhodně jsem dostal chuť, taky se takové párty zúčastnit :) ()

x_ander

Z Projectu X se vyklubala zábavnější záležitost než jsem čekal. Na hodinu a půl natáhnutý záznam pařby, která se drobátko vymkne kontrole, baví od začátku do konce. Jen škoda až příliš přestřeleného závěru (který je over the top i s ohledem na to, co se ve filmu děje), jinak bych ještě * přidal. ()

lobo87

Veľmi zaujímavý a originálny film, ktorý vo svojej podstate určite nie je komédiou, ale skôr akousi ukážkou morálky a zábavy dnešnej mládeže. Pri filme som sa nenudil i keď väčšina postáv pôsobila dosť nesympaticky a prakticky nikomu som nefandil. Urobiť ten koniec trošku iný, tragickejší, naliehavejší, mohlo to byť veľké prekvapenie... 60% ()

Diskantka

Od tohohle jsem nečekala vůbec nic, už proto, že se to líbilo mýmu 15tiletýmu vypatlanýmu bratrovi, kterej ve svym notebooku uchovává všechny díly Prciček. Pravdou je, že z toho vylezl dost výstižnej snímek dnešní doby. Čim větší hovno zapálíš a vyšňupeš, tim větší seš kokot a tim víc máš kamarádů. You go Glenn Coco! ()

DaliborekD

Méně inteligentní Human Traffic s méně zajímavými hrdiny. Parta kluků prostě paří a je to velké. Dobře, chtěl bych tam být :-) Ale generační výpověď za tím nespatřuji. Na druhou stranu přes lehké znudění z první poloviny filmu jsem se přenesl v závěru, který je, pro mně nečekaně, vyhnaný do extrému a přistihl jsem se, že se dobře bavím. ()

inkara

Ruční kamera je tady na místě. Perfektně zachycuje jednu velkou party. Celou dobu je to dobrý a věrohodný děj. Velmi mě ale zklamal konec, v jednom okamžiku už to začalo být až příliš přehnané a neuvěřitelné. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz