Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

WoodoX

Ako fakt som čakal niečo ešte horšie. Bolo to v podstate veľmi, veľmi debilné, ale ku koncu sa to vystupňovalo do riadnych absurdít. ()

Ironhead

Pro mne konecne "Teenage Comedy" 21. stoleti.... uz zadnej "High School Musical" a podobny sracky o tom jak se looser stane clenem fotbalovyho teamu apod... :_) Tohle je opravdu vic ze zivota dnesnich nactiletych nez vesechny ty nacancany pohadky. A jsem velmi rad, ze se na nas nakonci filmu nevyritilo zadne ocekavne moralni ponauceni, ze tohle se nedela a vsichni si to zpetne uvedomili ;) ()

oli9

Děj podle tohoto filmu ani nemůžete očekávat, asi po 20 minutách jsem si říkal co ještě tam chtějí hodinu jako dělat? Chce to vypnout, a jen čekat kdo co rozbije a možná se trošku vžit do role oslavence ()

FOndra odpad!

Co se stane když zapálíte barák a zdemolujete půl ulice? Stanete se hvězdou mezi puberťáky. Film nabádající adolescenty k co největší anarchii. Děkuji stačilo .... ()

Mejdzula

Tak k tomuto filmu se budu velice těžko vyjadřovat. Po dokoukání jsem to označil za apokalyptický film, akorát týkající se pouze jedné ulice. Ti jak to vykroutili to bylo neskutečný! Celý ten film byl vlastně cesta do sraček (větší a větší prúser) a jedná velká ptákovina o ničem. Věc, která tam byla ale nejfamóznější, a to snad skoro ze všech filmů, byl jen a pouze soundtrack. Taková muzika bohužel ve filmech moc není, ale to je škoda! Já bych ji tam uvítal s otevřenou náručí. Fakt prostě tolik výborné dance music to bylo fakt cool. Dočkali jsme se i nějaké té soulože (a nejen lidské) a...to je tak asi vše...dobrou! ()

blekekeke

Nejsem metrosexuál, nejsem buzna, nejsem šašek, nejsem fracek, proto mi tento snímek vlastně nic nedal. Zlatí sráči v klubu ... ()

Jason13

Nejvíc propařený léta i věk postav mám už za sebou, přesto pořád patřím přesně do cílovky Projektu X!! Skvělá hudba, zadečky, chlast, prsa, chlast, drogy, zadečky a nakonec pořádnej RIOT! Dlouho jsem se takhle nebavil! :) ()

Aldanek

Čistokrevný teenagerský film. Originální nápad natočený suprovým pohledem jedné kamery baví od první do poslední minuty a překvapuje kam až může zajít jeden mejdan. ()

esmoke odpad!

Bez děje. Houby generační výpověď, není to vtipný, první hodina je TOTÁLNĚ nezajímavá, vypadá to hnusně. Tvůrci si tam šoupnou WTF závěr budou se dělat hodně kůl a možná někdo stejně kůl jim to spolkne, ale pro mne totálně nezajímavé. (2D dabing) Rozpočet: $ 12miliónů, Tržby: $ 102,731 miliónů. ()

Fjera

A to byl amatérský film? Nebo snad studentský? Nechce se mi věřit, že tento kousek měl režiséra nebo dokonce snad scénáristu :-) Z oficiálního popisu: " Ale na to, co je čekalo, nebyl připraven nikdo." - Nikdo? Já jsem teda tenhle průšvih čekala od začátku, takže fakt hodně velké zklamání. Nevím, co by mě na tom mělo šokovat. ()

vandamator

Takovouhle párty by chtěl zažít každej!! Jinak film solidně zvládnutý, herecké výkony podprůměrné ale o to tady nejde! ()

KoudyTheAlko

Chci abys o 10 - 15 procent ubral. Skvělej film o kalbě, která se zvrtne a uděje se spoustů věcí . Já hodnotím film od filmu a jde o to jakej styl filmu to je. Tenhle film hodnotím v rámci opileckých party studentských komedií a v rámci tohodle tématu je to jednoznačně povedená podívaná. Baví mě styl natáčení z pohledu třetí osoby. Baví mě herci. Baví mě příběh. **** ()

Petr.Plicka

Pokud jste fanoušky filmů jako Prci prci prcičky tak tohle je rozhodně Váš šálek kávy! Zpočátku je děj pomalejší ale to vůbec nevadí, protože od začátku párty až do konce filmu se nezastavíte. Na filmu musím pochválit hudbu, autenticitu párty, která byla skvělá i výběr hlavních postav. Nečekejte od filmu hluboký děj, se zamyšlením na konci. Proste parta teenagerů co se chtějí bavit. Za mě krásné 4/5 ()

tomino28

Takhle má vypadat ta správná oslava narozenin! Původně jsem myslel, že film se inspiroval podobnými skutečnými událostmi ve Státech, ale následně jsem zjistil, že to bylo spíše naopak, a že po vzniku tohoto filmu se spousta párty po celém světě inspirovala tímto šíleným nápadem pozvat přes sociální sítě co nejvíce lidí z širokého okolí. Zde v podání neokoukaných mladých tváří je to rozhodně sranda, i přes to, že ke konci už jde opravdu do tuhého. Ale dvě věci jsou jisté - dobře jsem se při sledování bavil a doba se rozhodně změnila! ()

Emperor1

Dokument o docela slušně rozjeté párty, kterou by určitě nikdo nechtěl pořádat, ale na které by každý chtěl být. Nic víc, nic míň. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

PanPyzamo

Krátké, dobře natočené, pro mě zajímavé. Dostal jsem to, co jsem očekával. Nic víc. Nic míň. Projekt X je za mě nadprůměrný film, který nám ukazuje naprosto šílenou párty a to je asi tak vše. Žádný bohatý příběh od tohoto snímku neočekávejte. Řekl bych to takhle. Pokud si chcete zpříjemnit večer tím, že si pustíte přípravu na totální pařbu, které se ve finále dočkáte a stojí podle mě za to, tak proč ne. Záleží na vkusu. Pokud vás nějaká kalba nezajímá, tak tohle není nic pro vás. Já jsem se bavil a film bych mohl doporučit asi jen teenagerskému publiku. 6,5/10 ()

Flipko

S takouto pristupnosťou? Akože, to kde sme. Úplne stupidné, naivné, predvídave, zvrátené, neprístupne, do oči bijúce, žalúdok zdvihajúce, moralku pohoršujúce. Ale ja som bavil. Od začiatku do konca. Film vyčnievajúci z davu. Návod na žúrku pre dementných. Nech sa páči. Môžme napchať plné vreco teenagerských filmov od prcičiek, cez roadtrip až po českých snowboarďákov či rafťákov končiace vždy nejako pekne ako sa všetko na dobre obráti. Si nula resp. amerikanský lúzer urob si part a pozvi každého koho si kedy poznal + 1 a tvoj život naberie novú perspektívu. Skvost found footagevho formátu. Sanka dolu. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz