Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Steve661

Je to film od kterého moc děje nečekejte. 90% filmu se odehrává na párty. Ošem způsobem, kterým je tento film natočený je velmi originální. Máte opravdvu pocit, že tam jste. Je to film, u kterého si odpočinete a pak byste nejraději vyrazili na nějakou podobnou párty. I když příběh typu bandu looserů uspořádá obří párty, která se vymkne z rukou není příliš originální. Samozřejmě ani zde nechybí ,,záporák". Prostě kluk svině, ale má zde pouze opravdu malou roli. Ale je to dobrý film na dlouhý večer, u kterého se ještě zasmějete. ()

idontknow99

Aj keď sa nejedná o jeden z najlepších filmových snímkov všetkých čias, veľmi ma zaujal, nakoľko poníma o súčasnom živote, myslení a problémoch mladých ľudí / študentov. Väčšina z nás si prešla posledným dňom, ktorý bol prechodom do dospelosti. Nie veľmi obľúbení študenti sa rozhodnú zviditeľniť na základe usporiadania párty v dome jedného z nich. No všetko sa vymkne spod kontroly - scenár ako zo života. Preto sa mi celý film páčil, lebo som si pri ňom spomenul na oslavu svojej 18ky a úplne som sa v danej apokalypse videl. Nostalgia ()

Kritik

Asi takto si většina teenageru představuje dokonalou houseparty. Project X má v sobě všechno. Stačí prostě vypnout a užívat si největší pařbu v historii. ()

Krivobrk

Velmi dobrý film, u kterého se člověk nepřestane jen tak smát. Nejlepší část a vlastně skoro celý film byl večírek. Doufám v další podobný film. ()

sweetieM

Popravde, kto by nechcel takúto kalbu zažiť aspoň raz v živote...proste ísť vypiť a neriešiť. Tento film ma dostal do takej nálady, že som si usporiadala vlastnú house party-pravdaže nie s 2 000 ľudmi ale účel splnila tak isto ako tento film ...dva palce hore! ()

vb7

Párty, které bych se rád zúčastnil. A soundtrack, který tomu přidal grády. Už vím, jak budu trávit příští narozeniny. ()

Foulic

Hehe tak tohle je Masakr...odzačátku je vše pruhledný jak pytel od svačiny, ale prostě tohle musí zaujmout všechny. - Každej by chtěl takovou kalbu zažít - jen bych nechtěl bejt v kuži toho pořadatele mega pruser. Za mě 4* A pivko navíc:D Jo Party jak Kráva:D Nejvíc mě dostal nakonci fotřík jak ač byl nasranej jak svině stejně se zeptal jaký to bylo:D prostě tohle se povedlo! ()

Smakoun

Překvapivě velmi dobrý film, který ovšem asi mimo mé kůl ajfoun majlí džastin sveg vychcané generace nikoho nepobaví. I když se k těm party-hard typům moc nepočítám, film mě bavil od začátku až do (trochu přemrštěného) konce. Skvělý se mi zdál zvláště nápad zachytit skoro celý film jenom na ruční kameru a podobné lo-fi prostředky, bez toho by to ty čtyři hvězdičky nebyly. Tomu ještě přidává že kluka, který onu akci natáčí, vidíme ve filmu jenom pár sekund a tvůrci skvěle využili absurdní potenciál neviděné postavy ("I didn't know you have goth friends"). ()

Frank234

Film má zajímavý koncept. Dokonce opravdu působí jako amatérsky natočený. Ovšem nutno podotknout, že je předimenzování děje absurdní, překračující hranici a rozhodně bych si ho nepustil podruhé. Pro mně je to také něco, co působí jako pytel na všechny mladé pařmeny, kteří se bez drog a sexu neumí zabavit... ()

Hektor.Troy odpad!

Videli ste uz ako si slovenski rapperi vymienaju odkazy cez kratke videa?Tento film ma taku istu atmosferu a inteligenciu ako tie videa.Mne je jasne ze sa to vela mladym paci,ale to aj svedci o tom,kam mladez smeruje emocne a inteligentne:) ()

tomkat

Jak banální námět...a jak zásadní ty věci z něj můžou být pro středoškoláka v pubertě. Dospívali jste také někdy? A pamatujete? Příjemně autentická kamera, kus nadsázky, trocha snění "kdybych to tenkrát opravdu udělal - jak by to asi dopadlo?" - a pak už jen sem tam přehnané -náctileté blbinky, a jedna velká party jízda. Jestlipak ten Mercedes byl opravdový, a natáčení přežil? ()

Jiri9

Ta párty byla prostě Legen-počkej si-dární!!! Ten film je prostě zábava a když k tomu tak přistoupíte tak se budete bavit. Nic víc v tom nehledejte. Teoreticky to můžeme pojmenovat jako dokument jedné středoškolské narozeninové párty:D Filmu zdar!!! ()

Kudlas

Ideální film v případě, že máte několik týdnů předem naplánovaný privát u sebe doma, ale rodiče vám na poslední chvíli oznámí, že se vrací z dovolené o několik dní dřív. Místo toho abyste truchlili, že vám určitě pokazili skvělou párty, si můžete pustit Project X. Tenhle film vás skvělou kamerou a dokonalým zpracováním hodí přímo na jednu takovou pařbu, která měla být určitě i u vás doma. Kromě toho že si užijete skvělou kalbu a výborně se pobavíte vám film Project X taky okamžitě odstraní všechny známky lítosti, že se rodiče vrací dřív domů a že se nic podobného neodehraje u vás doma. :-) Já osobně jsem si mejdan s názvem Project X i následnou demolici dost užil! ()

Nanuk1

Herecké výkony sú síce priemerné ale film sa mi aj tak páčil. Fajn film na piatkové nakopnutie. Dobre spracované efekty a páči sa mi aj štýl natáčania filmu. Kamera ktorá sa pohybuje vtiahne diváka takmer úplne do deja, pokiaľ pozeráte film s priateľmi je to určite filmový zážitok. Troma slovami "dobrá párty tvorba" .. ()

oondrejj odpad!

Úplne super komédia, o kokotoch, pre amerických kokotov od režiséra, ktorý musel byť kokot... Normálne by som dal jednu hviezdičku, lebo ten film pekne ukazuje to, kam presne dnes smerujeme - drogy, chlast, úplný primitivizmus - totálne sockárstvo. Ale nedám tomu tú jednu hviezdičku. PS: nikto od toho nečakal zábavu pre intelektuálov, sám som zažil všelijaké divoké akcie, ale toto bolo vtipné a skutočné ako ...koniec zbytočné aj niečo povedať... ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz