Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

c.tucker

To je jasný, že taková párty se nedá ukočírovat. Kdo dělal někdy nějakou menší (stačí i 15 lidí) párty, tak tuší jaký jsou lidi pekelní hajzlové, když to není jejich a jsou pod vlivem nějaké látky (např. manšestru). Na takový párty bych rozhodně chtěl být, ale ne v roli hostitele nebo týpka, který potkal trpaslíka. Rozhodně kulervoucí akce. Pro mě nezapomenutelné okamžiky: létající pes, skákání do hradu, maník s plamenometem, trpaslík, Kirby Bliss Blanton a "starej" pařící týpek ze sousedství. ()

Ice123

Tak takovouhle pařbu / party / oslavu narozenin by chtěl mít zaručně každej ;) Děje a intelektu to moc nepobralo (ostatně kdo očekával inteligenci od tohoto filmu, ten jí také moc nepobral), ale prostě bavíte se a čím víc se to "sere" tím více zábavi je..... nějak mi docházejí slova, prostě kdo čeká něco fundovaného a ne amatérské záběry účastníků mega akce, ať se na to nekouká!!! PS: Kdo tvrdí, že pořádá podobné party, nechť mě pozve, jinak kecá :D ()

WolfR

Nechápu ta špatná hodnocení a komentáře o tom jak je to bez děje, atd. A co jste čekali od filmu, který má být o mega pařbě? Kdo má chuť pobavit se velkou párty, nechť shlédne tuhle zběsilou jízdu zvanou Project X, silné 3 hvězdy. ()

mortak

Ta jedna hvězdička není za falešnou snahu vydávat film za něco, co není. Že všichni tři hrdinové jsou naprostí zmr*i, kteří myslí jen na svého ptáka, že ten kameraman asi zabil své rodiče, to je zabaleno v poselství "to víte, jít přes mrtvoly, kašlat na své rodiče, kteří to nakonec všechno zatáhnou, i když se nejspíš rozvedou, to je základ úspěchu, a milý diváku, pokud takový nebudeš, žádný love, žádná peroxidová blondýna, budeš mít úplný ...". Jedna hvězdička za to, že celý film je koncentrovaná nuda. ()

Immortal17

Drtivá většina tenhle film určitě viděla, kdo by se rád nedostal na takovou párty, nemám pravdu? Totální šílenost. :D Drazí rodiče, už se není čemu divit, když se po víkendu vracíte do zdevastovaného domu. :D ()

animaxis

No,čekal jsem kravinu,ale bylo to docela fajn.Nebyl jsem tedy zklamán,ale asi bych byl,kdybych čekal,že to bude komedie u které se budu pořád smát.Příběh nic moc,ale děj tu trochu běží a film je celkově takový,no...nudný.Ale i tak překvapil a tak dávám tři hvězdičky. ()

dr.fish

Hodně zajímavá záležitost. Není potřeba hodnotit co je a není možné. Ten projekt jen znázornil co se může klukovi, kterej se teprve hledá stát, když mu přijde na párty o něco víc lidí. Některé záběry jsou vysloveně autentické, budí mi vzpomínky. Takže nuda určitě ne. Nesmírně mi vadil tupec zahraný Oliverem Cooperem. Ten to srazil o 20%. Takže jen 80% ()

klida

Tak jsem si to pustil a bylo to ok, nic zvláštního prostě průměr, ale pak jsme u toho s kamarády otevřeli pivo a bavili se a smáli se. Po třech hodinách od konce filmu si vybavim pár scén, ale už ne to, jak šly za sebou. Pamatuju si ale, že to bylo příjmně uvolněné a to stačilo. Slabší čtyrka. ()

markyz.

Kdo už byl na nějakej párty tak se zasměje pár scénám, možná pár tríčků přidá na svojí budoucí oslavu, každopádně každej hned ví, že je to akorát vyonanování neznámého Nima Nourizadeha nad promarněným dětsvím. ()

Pilgrimka

"„Projekt X“ je varováním pro rodiče a pro policii po celém světě. " .. ?!......Nice touch. "Project X" je možná tak varování pro to, jak zkažené, rozmazlené a hloupé jsou mladší a mladší generace. Jako film to není žádná hrůza. Co se týče kamery, skvělá práce. Herecké obsazení nic moc, ale nejlepé se tam vyšvih(berte jako v porovnání s těmi ostatními, jinak to žádný pan herec není) Oliver Cooper, a to né jenom proto, že byl takový ten lídr jejich krů. Nenudilo to, ale trhač ústních koutků to taky nebyl. V místech, kdy vrtulník hází na jejich dům vodu, mi to připomělo nějaké scény z Titanicu. Co mi tam opravdu vadilo, byla ta hudba. Teda nevím jestli se to dá nazvat hudbou, protože sem tam jsem si říkala, jestli se mi nějak nepoškodily repra. To co jsem slyšela nebylo zrovna to pravé pro mé sluchovody. Ale byly tu výjimky, např. Metallica. Pro mě na jedno shlédnutí, podruhé už nepobaví ani nic jiného. ()

tomeek

Party MEGA HARD! Největší kalba, co jsem kdy viděl s brutálním soundtrackem a tolika "hot chicks", že to hlava nebere. Vůbec nic od toho nečekejte, je to "jenom" záznam nejepičtější oslavy narozenin, která kdy vůbec proběhla. A už jste někdy viděli holky nahoře bez skákat na trampolíně? A psa? Zpomaleně? Já ne. Pohodový film, žádná sonda do duše - čistá zábava :) Plné 4* "Hot bitches - dress like it. Ugly bitches - stay home." ()

sir-dave

:D :D Proti tomuto je Pařba ve Vegas až příliš kultivovaná! Totální ukázka jak se mají (nebo nemají?) dělat akce! Nejzvrhlejší co jsem kdy viděl, ikdyž skutečný mejdan Coreyho byl slabší, což o to.. Chápu starší ročníky (50+), intelektuály, případně týpky co nikdy neuspořádali nebo nebyli na podobné akci. Bože můj, lítající pes. ()

panMartin

Fakt skvělá jízda bez nudného momentu. Tak takhle nějak si představuju pořádnou párty na kterou nikdo nezapomene. V některých momentech jsem se zasmál a hlavně jsem pořád nevěděl co mám čekat a co se bude dít. Prsa, chlast pořádná hudba já sem se parádně bavil. ()

StanislachKo

Tvorcovia zrejme rátali s tým, že si veľké sympatie u širokej verejnosti nezískajú, ale absolútne sa na to vysrali. A čuduj sa svete, ja som sa bavil! Chvíľu som mal strach z ručnej kamery, lebo sa veľmi neľúbime, ale aj tento nápad som musel oceniť. Pričom som sa naozaj neubránil pocitu, že som možno čiastočne pozeral aj na dokument. Bola paráda sledovať ľudí, čo si to tak užívajú a nadskakujúce prdele a kozy, do toho tiež nie môj najobľúbenejší štýl muziky, ale aj ten vyhovoval. Dej bol tiež tupý od začiatku do konca, čo som vnímal ako varovný signál, že som si práve kúpil lístok nie do kina, ale na lobotómiu. Tá dopadla úspešne :) ()

Khumbac

Kupodivu nejvtipnější byl až moderátor v závěrečných titulcích hovoříc o jejich epické párty a následcích... ()

Mr.Ripley

Project X naplňuje všechny předepsané kolonky. Spousta vaty a klišé; Trio looserů snažících se společensky prorazit; Hlasitý a kvalitní dubstep; Spousta nevázaného sexu s každým a se se vším; Spousta naked Bitches a stupid Dudes; A v neposlední řadě naprosto nekonvenční a v tomto žánru opravdu ojedinělou druhou polovinu.___Někdy cesta od párty k anarchii opravdu krátká. P.S. Něco mi říká, že kdyby hlavní aktéři měli nakoukané Skins tak by věděli, jak pořádat pořádnou párty, která by se obešla bez zbytečných problémů. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz