Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2011, 4 min

Kratičký příběh spadající do první fáze marvelovského universa. Děj se odehrává mezi filmy Iron Man 2 a Thor. Agent Coulson (Clark Gregg) je odvolán z dozoru nad Tonym Starkem, aby zajistil Thorovo kladivo. Při cestě do Nového Mexika se staví natankovat u čerpací stanice, kde se mu přihodí něco nečekaného. (gogos)

Radiq

Důkaz, že agent Coulson není jenom ukecanej kravaťák, ale dokáže to i docela akčně rozjet... A pak v klidu odejít. Pobavilo. ()

VanTom

Vtipná epizodka vůbec poprvé demonstrující akční schopnosti agenta Coulsona. Pro fanoušky boží i v konkurenci těch "velkých" One-Shotů. ()

Darth Maul

Agent Coulson je jednoducho frajer! Jedna z najsympatickejších postáv celého projektu MARVEL CINEMATIC UNIVERSE. /// "Ospravedlňujem sa za ten neporiadok... Nevedel som sa rozhodnúť... Drobné si nechajte." ()

H4ku11

Agent Coulson je super, ale toto mi pripomínalo nejakú, nie zrovna originálnu reklamu na jedlo, kartu, karate alebo auto. ()

Rufete

"Excuse me... I also have this gun." Coulson je borec, z celého Shieldu je mi nejsympatičtější. Prima kraťas, ve kterém se vlastně dozvíme jen o tom, jak je Phil hustej. Ale stojí to za to. ()

Echelon1

Toto sa v podstate nedá ani hodnotiť, nie je s čím porovnávať, ale tie 3* sú optimálne. Mimochodom, asi štvrtina času zaberú titulky. :-) Takže na 3 min. solídny počet ľudí. ()

John8

S Coulsonem je to těžké, začal jako nic moc, ale propracoval se až nazpět do komixů. Tohle je snímek z fáze kdy se nás snažili přesvědčit jak je COOL, ale funguje to jen na půl. ()

Nerd4Dreaming

Titulky téměř stejně dlouhý jako samotnej "film"? Proč ne. Jinak dobrý, tahle postava mě dřív vytáčela, ale to je asi tak trochu její úděl. Nesympatickej na první pohled, borec na ten druhej. ()