Kremik

Stále velmi povedený film. Ze série o četnících jeden z nejhorších, ale celkově moc nechápu tak nízké hodnocení zde, je tam typický humor, velmi podobný tomu v prvním Četníkovi. Nevím prostě, co se lidem nelíbí. HOWGH ()

Stíba

Některé momenty zejména v první polovině ještě mají šťávu, ale postupem času se film začíná točit v kruhu a už to není úplně ono. Četníci umí lépe. ()

Sosak

Nemám rád pokračování, o to víc, pokud jsou v New Yorku - přijde mi to pokaždý jako marketingovej tah, jak nalákat do kina co nejvíc lidí (ty z New Yorku plus fandy prvního dílu). Četník tu silně ztrácí dech a když už nějakej dech má, tak podivně smrdí... ()

Psycho.R

Pro Č v NY mam slabost. Možná protože to byl první díl mimo prvního a mimozemšťanů, který jsem mohl vidět v TV. ()

Wyrdas

Druhé pokračování četníkova dobrodružství, tentokrát v Ňů Jórku! Nádherný příběh, zase je to trošku něco jiného a to je dobře! Jediné čeho lituji, že neudělali alespoň kratičkou scénku v letadle, podle všeho se tam nikdo necítil tak úplně ve své kůži. O to víc nám to ale chlapci vynahradili na zaoceánské lodi, kde kromě první střetu s hlavními "rivaly" - Italy - jsme se mohli naučit pár anglických slovíček, nebo jak se (ne)loví makrela. Cruchot si projde psychoanalýzou, zahraje si baseball, stane se Číňanem, nechá se zatknout, později vyznamenat a také si zatančí s americkými zločinci a policajty. "VAŠE KVĚTINY JSOU HNŮJ!!!" Ale film je přesný opak. Skvělý kousek a každému doporučuji zakoupit a shlédnout. Plný počet. ()

Demonic189

Ešte omnoho vtipnejšia než prvá, trochu neprávom preceňovaná časť zo Saint Tropéééé. Opäť skvelý Funes, prenádherná dcérenka a banda nemotorných pokémonov. ()

rublik05

Opět se podařilo uhodit hřebík na hlavičku a máme tu další nikdy nestárnoucí klasiku, tentokrát se podíváme do Ameriky a to konkrétně do New Yorku. Není potřeba nějak popisovat herecké výkony, všichni herci jsou opět skvělí a film je opět natřískaný skvělými scénami a hláškami. Změna prostředí filmu náramně prospěla a máme zde druhý, opět velmi povedený díl. 10/10. ()

prochy10

tyhle ty komedie s L. de Funesem o četnicích prostě miluju, je to parádní odreagovaní, skvělá komedie jak jede banda četníků obdivovat krásy New Yorku a vždy se něco přihodí.....vždy, když je to v TV, tak už se nemůžu dočkat a nemůžu si to nechat ujít ()