Frankkie

Poměrně ne extra dobrej ne zas extra špatnej film o gladiatorech a o tom jak sopka Vesuv zničila Pompeje.. Kde hlavní postavu hraje Jon Snow 😁 ()

obri odpad!

Koprodukčná blbosť. Krvilačný film. Novodobí kvázi hrdinovia sa sekajú rúbu a mlátia hlava nehlava a keď nie, tak ľudia umierajú na výbuch sopky. Vrele odporúčam divákom, ktorí si myslia, že aj po dvadsiatich ranách mečom do zubov, ešte môže niekto vlastnými zubami zjesť jablko ... Ach jaj, čo sa to dnes natáča ??? ()

PachoSK

Takto dodrbať film s obrovským množstvom peňazí a epickým námetom, sa len tak nevidí. Výber hlavných postáv bolo niečo píšerné. To kto robil casting? Vie ten dotyčný, že sa to odohrávalo v Taliansku a títo britsko-austrálsky herci sa na talianov príliš typologicky nepodobajú? Blonďavý Rímsky senátor s árijskými črtmi? To akože fakt? Výprava filmu bola neskutočne nudná. CGI efekty bol jeden lacný humus. Ja si len želám a prosím, aby sa nejaký veľký film o Pompejách ešte natočil - ale poriadne, tak aby bola pamiatka ľudí z tých čias adekvátne uctená jedným poriadnym veľkofilmom! Toto bol jeden veľký omyl. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co pro vás ten otrok znamená, drahá Cassio?" - "Všechno, co vy nejste, senátore!" Kameny tu sviští vzduchem, žhavá láva stříká všude kolem a svaly Kita Haringtona se napínají k prasknutí. Gladiátorské zápasy perfektní a velké PUF sopky epické. Vizuálně excelentně podáno. Kiefer Sutherland jako zkorumpovaný senátor výbornej. Další skvělý Andersonův film. - 80%. ()

Falanx

18,5%. Hrozně to bolelo. Mám respekt k historii. Miluji Antiku. Vlastně na ní ujíždím... Hrozně to bolelo. Drobné bukvy dávám za občasný zásah, zbloudilou střelu - do reality dobové hmotné kultury - (holt vykopávky v Pompejích a dějepis na základce se tvůrcům kinotyjátru zúročily). ()

moshe

Kdo to bere jako historický film, tak je mimo a nemé co hodnotit, protože je prostě mimo ... kdo to bere jako pohádku, kde je prakticky a logicky téměř vše mimo realitu, tak ten to ocení ... hezký efekty, příběh i výkony herců, za mě solidní 3 hvězdy ... 6/10 ()

Still_I

Po 15min můžete vypnout. Všechno podstatný - Jona Sněha bez trička - už jste viděli. Dopadne to stejně blbě. ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí