Toy Story: Strašidelný příběh hraček

(TV film)
  • USA Toy Story of Terror! (více)

Veselý výlet party z „Příběhu hraček“ se změní v noční můru, když jsou hračky nuceny přenocovat v poloprázdném motelu. Poté, co se jedna z hraček ztratí, dojde ke sledu záhadných situací, které bude třeba vyřešit dřív, než hračky potká děsuplný osud. (HBO Europe)

Trevor

Pobavilo asi viac ako celovečerné časti príbehu sračiek. Čas dostatočne dlhý na to, aby odviedol pozornosť detí k tomu,aby ste stihli dokončiť upratovanie či varenie a zároveň nie tak dlhé aby ich to začalo nudiť... ()

Rocky88

Vtipný zářez v toystorácké sérii, jenom škoda, že po chvíli se z hororové tématiky sklouzne zpět do kolejí vyjetých záporáky, kteří kradou hračky. Combat Carl (bez ruky!) a PEZcat jsou výborní! ()

Martrix

Toy Story of Terror je sice kraťas, ale rozhodně si co do kvality animace nezadá s celovečerákem. Tolik detailů/práce vyplýtvaných na vcelku nezajímavý příběh...to je rozmařilost, která svádí k myšlence, že se technologie digianimace posunuly zase o kousek dál a že se máme na co těšit. Víc není moc co komentovat, protože Toy Story of Terror ničím nepřekvapilo. ()

majo25

Veľmi dobre zvládnutý pixarovský TV špeciál. Vzhľadom na stopáž to má kvalitnú zápletku. Chýbalo mi tu iba viac toho vtipu. Ale akcia a nápady sú stále klasa. ()

StanislachKo

Veľmi potmehúdsky pomenovaný titul. Aj keď úvod (a ježek bohovsky zdatný v horrorových klišé) sľubuje niečo... Napokon sa z toho stane klasická utekačka o čom boli doradu všetky celovečeráky. Ale na druhej strane... Neurazilo. A keď PEZ mačka hodila "šabľu", som sa dokonca badateľne smial. :) ()

URBAN

Tento doplnkový díl Toy Story byl sice dobrý, ale to je ten problém od PIXARu by člověk nečekal něco jen dobrého. První polovina nesoucí se v hororovém stylu byla skvělá, ale ta další, která si jen tak sklouzla do klasického formátu už ne. ( 10.10.14/MAC ) ()

Mrkvič

Ze světa Toy Story nikdy nic neurazí, to je samozřejmost. Ale kromě hláškujícího pana Bodlinky minipříběh nic moc víc nenabízí. ()

lennyd

Andy si bere své oblíbené hračky na všechny výlety, a tak se stane, že musí všichni strávit noc v zapadlém motelu. Filmovými znalci je sice prorokováno, že zapadlé motely jsou tím pravým místem pro různé šílence, uchyláky a jinou verbež, ale žádná z hraček netuší, že v tomto motelu je nebezpečno i pro ně. Pokud ale budou držet pohromadě (jako vždycky), tak se jim podaří celému nebezpečí vyhnout (jako vždycky)... Tento kraťas ze série Příběhu hraček sice nepřináší nic nového - až na začátek, kdy jsem tak nějak věřil, že přece jen nepůjde o pohádku, ale něco mnohem temnějšího, leč marně. Tvůrci se nechtěli obrat o dětské publikum, a tak se rázem film změnil v tradiční hračkárnu. I přesto se, stejně jako na další filmy či kraťasy z této série, na filmeček dobře kouká a nemůžu říct, že bych se nebavil. Bavil.. jen škoda že mi není o třicet míň, pak bych přidal i 5 hvězdičku.. ()

hroubek

Příjemný kraťas ze světa Toy Story. Úvodní třetina se nese v příjemném hororovém stylu, kde jedna z postav neustále poukazuje na pravidla hororového žánrů, což vede k několika velmi vtipný okamžiků. Naopak zamrzí, že se pak tvůrci rozhodnou ve zbytku kraťasu pro to co už mají nacvičený z předchozích filmů. I tak se dá říci, že to co vidíme je stále zábavné a dokáže to vykouzlit úsměv na tváři. A o to přeci jde. ()

VanTom

Sice v úvodu dodržuje a uvědoměle vytýká hororová klišé, nicméně lehce strašidelná je tahle noční zastávka v motelu jenom chviličku. Potom najede do kolejí standardní "hračkové" historky (únos - prodej - záchrana), kterou jsme už viděli několikrát. ()

Hanys_

Dost dobrý kraťas, ve kterém tentokrát perlí ježek jakožto znalec horrorových postupů a vojín Carl. Škoda, že se to po tom skvělém horrorovém úvodu změní na další z variací "Zachraňte Woodyho". ()

Prochy38

Popravdě moc nevím, za jakým účelem tyto epizodní díly vznikají, ale líbí se mi to. Potěšilo mě, že jsem hned poznal C. Weaherse - pěkné cameo. Veselý příběh, pěkné, vtipné. Proč, nemám páru, ale proč ne, že? ()

Fryštok

Toy Story vždy byla moje neodmyslitelná srdcovka z mládí, ale až teď jsem čirou náhodou na této bohapusté stránce narazil na tento kraťas, který vypráví Příběh hraček v horroru :O no, teda až asi do poloviny, potom se děj přepna na klasickou "Escape from weird guy" záležitost, se kterou jsem už dávno obeznámen z předchozích dílů, ale to na kvalitě snímku určitě nic neubírá. Každopádně, rozhodně tuto pěknou krátkometrážní věcičku doporučuji, hlavně lidem, kteří stejně jako já chtějí nějak oblafnout „hlad“ po Toy Story 4, jenž snad vyjde v roce 2019, jak bylo předpovězeno. ()