Torgal

Sandlerovky mám väčšinou rád. Sála z nich taká príjemná kamarátska nálada, lenže občas to preženú s bizarnými figúrkami a nechutnosťami. Tento film mi naopak pripadal až príliš umiernený, žiadny veľký tresknutý humor, väčšinou len viac či menej úsmevné situácie. Sandler s Barrymore sú už ale zohratá dvojka, túto dovolenku v Afrike si užili a ja s nimi v podstate tiež. 7-/10 ()

Mik_e

Sandlerovina, tak trochu evokující film Zkus mě rozesmát apod. Je pravda, že je to schematické, předvídatelné, a humor občas trochu primitivní, ale co z toho - když je film taková legrace, funguje jako rodinná romantická podívaná a navíc, Drew a Adam se k sobě opravdu hodí, už od 50x a stále poprvé. ()

Oonika

Sice klasické klišé, ale Adam Sandler mě poslední dobou fakt baví a Drew mě baví vždycky. Navíc děti hrály skvěle, prostředí Afriky bylo fajn a vtípky dobré. Příjemná oddechovka. ()

Pavel82

Jsem ovlivněn tím, že jsem na něco podobného měl chuť... Objektivně je ale Blended jen další nenáročné, přijatelně otravné, lehce koukatelné klišé s pár vtipnými momenty, které stejně jako nespočet jemu podobných bude zapomenuto. 70%. ()

Psycho.R

Komu se líbilo Zkus mě rozesmát, ten je cílovkou téhle nové sandlerovky. Ale já čekam od tohohle podivína daleko víc ujetosti. Ač se jeho filmy téměř neustále opakují a postavy jsou jako sedmá kopie vhsky z půjčovny, dokáže mě to pobavit. ()

Sophia

Mám ráda filmy kombinaci, komedie, romantiky a trošičku drama. A navíc Drew + Adam = hvězdný pár... :) Komedie v podání Sandlera jsou pro mě tutovky :) ()

neo93

Nevím teda, co přesně autoři tohoto filmu chtěli natočit, ale jestli komedii, tak to sem jim hrubě nepovedlo. Od komedie bych očeákval, že se u ní budu smát ne třeba celou dobu, ale alespoń většinu času. Tady to bylo asi dvakrát, třikrát ? Možná to bude mnou, ale nepřišlo mi to příliš vtipné. Tolik strašně do očí bijících klišé jsem už dlouho neviděl. Na druhou stranu je celkem milý, jednoduchý a na konci i trochu romantický, proto přidávám ještě jednu hvězdu. ()

Bernyz

Typická "sandlerovka" plná podivných vtípků, product placementu (jako pokaždé Hooters) a jeho kamarádů. Příběh je podobný jako u filmu Zkus mě rozesmát, ale tentokrát je to více o dětech. Viděl jsem s dabingem, který byl dobrý. ** ()

boni

Líbilo se mi to, smál jsem se, ale nemůžu dát víc než 3*. Sandler je komediální fachman a jeho styl humoru mi vždy seděl na míru. Prázdniny za trest jsou hodně podobné Zkus mě rozesmát, romantika pro celou rodinu, dovolená a tak dále. Přeci jen tu jsou ale rozdíly a ty jsou na první pohled jasné. Oba filmy mohly být o trochu kratší, od takové rodinné zábavy se nečekají 2 hodiny, u Zkus mě rozesmát to bylo ještě akceptovatelné, tady mně přišlo, že hlavně první část byla hodně zbytečně natáhnutá a trvalo to na můj vkus hodně dlouho, než se film dostal do tempa. Další věc je, že já prostě moc nemusím Drew Barrymore, zato Aniston zbožňuju. No, a pak taky tady se sice příjemně zasmějete v pravidelných intervalech, ale prostě tu chybí něco, co si budete pamatovat i až zapomenete o čem ten film vlastně byl. Opravdu výrazná scéna ani jedna. Takže Nicka Swardsona jako německého odborníka co resuscituje ovci se bohužel nedočkáme. I tak ale Sandler udržel kvalitní úroveň a ukazuje svůj kariérní progres, přeci jen jsou jeho nové filmy něco jiného, než to čím nás bavil na začátku kariéry. Já mám rád obojí. Vyzdvihnout bych u Prázdnin za trest chtěl ještě cameo Shaqa a taky parádní vedlejší roli Terryho Crewse, který byl jako vždy skvělý. Dám tomu v budoucnu určitě ještě šanci a možná i přidám tu 4*, uvidíme. ()

Kotsour

Další "Sandlerovský" (ne)dokonalý film, kterému musíte leccos odpustit... Jenže si ho s pravidelnými přestávkami pouštím pořád dokola a znovu a znovu se u něj nahlas směju a vždy ve mě zanechá ty stejný pohodový pocity. Tak o to vlastně jde, ne? A že je to celý trochu přitažený za vlasy, to je úplně jedno. ()

Likan7

Průměrná komedie, ve který se Adam Sandler nudnější než obvykle. Frank Coraci se drží zajetých kolejí a naservíroval divákovi ve všech směrech (pod)průměrnou romantikou komedii, u které jsem se usmál asi 3x. Celé to ale pěkně odsýpá, dvojka Barrymore, Sandler jsou spolu fajn a Terry Crews je neskutečnej...takže vlastně dobrý :) ()

VeeDee

Překvapivě koukatelná americká romantic comedy, která je trochu ztřeštěná, ale tak mile... nejde to do totální trapnosti nebo perverznosti (na rozdíl od jiných podobných filmů). Fajn odpočinková pohádka pro celou rodinu. ()

RAFT

Typická Sandlerovská komedie ,po 10 letech se znovu setkává před kamerou s herečkou Drew Barrymore.Příběh dobrý, mělo to tu pravou štávu na pár zasmání .Terry Crews neměl chybu náramně se tam hodil,i když málem sem ho nepoznal.Uvidíme,jestli nepůjdu s hodnocením nahoro ,parádní komedie. ()

zipacna

Skvěle jsem se bavil. Podobně jako nedávné Sandlerovy filmy, Machři 2 nebo Zkus mě rozesmát, u mě tenhle snímek navodil takovou správnou náladu, kterou v dnešní době postrádám čím dál tím více. ()

sWONDER

Blended má vlastne tak na tri hviezdy, ale ja mám proste slabosť pre filmu so Sandlerom a drvivú väčšinu hodnotím podla toho. Tu máme zaujímavé obsadenie v bohatom príbehu, síce plnom klišé, suchučkých úletov (občas som sa ale aj nahlas zasmial), s trochou romantiky a celé to ma pohodovú príchuť. Krásne prostredie, herci ktorým to klape, happy end a ja som spokojný :) Naozaj sympatický filmík. ()