honza.kuzel

Od začátku je samozřejmě jasné, jak to musí dopadnout, tak člověk tak nějak čeká, že ho to alespoň pobaví, ale ono ani ne. ()

Monika95

Já prostě Sandlera miluju, protože mě vždycky rozesměje a v kombinaci s Barrymore nebo Aniston je to vzdycky velka sranda. I když to bylo trošku přitažený za vlasy a moc z červené knihovny. :)) ()

walsidal

Ovdovělý Jim se stará o tři dcery a Lauren, kterou opustil manžel, o dva syny. Jejich rande naslepo se příliš nevydaří, ale náhoda svede obě jejich rodiny na stejné místo: Na luxusní dovolenou do Jižní Afriky… Třetí z trilogie hereckého partnerství Adama Sandlera a Drew Barrymore se od těch předchozích liší jen v čase. Je to opět nezávazná komedie, která neurazí a pobaví toho, kde se chce nechat bavit. ()

Indio

Nuda, trapnej vynucenej humor kterej když už je vtipnej tak se hned zopakuje a je to v...řiťi. Každej občas něco posere. ()

DiableBlanc

Zezačátku říkám - další hloupá komedie, která mi asi nenabídne nic zajímavého - zvlášť když se začaly objevovat narážky na pubertálního masturbátora a nákup tamponů pro mladou dcerku nezkušeným otcem ...jak se rodiny začaly sbližovat, začal mít příběh nějakou tu "skrytou" zprávu a vtipnou, nikoli hloupou vtipnou linku ()

MatoPalkes

Možno som sa nahlas nezasmial ani raz, ale prihlúplo som sa usmieval celú dobu. Veľmi sympatický film pre celú rodinu s krásnou prírodou. ()

Sejkorka

Už to musím zaznamenat, abych to nestahoval potřetí. 2x jsem nepřešel přes úvodní scénu zběsilých dětí Lauren (Barrymore). ()