KraLuban

Tohle sedlo jak pověstný zadek na hrnec...jasné, žádný klub náročného diváka, ale kdo tohle kua od rodinného filmu čeká? Určitě, bylo to klišé všech klišé, ale přesto, sedlo mi to, líbilo se mi to, nestydím se za to. A Sandler s Barrymorkou jsou spolu vždycky boží:)! ()

Little_Sawy

Všeho všudy nechápu jak mohli tomuhle a ještě jednou, tomuhle prcnout 67%. Jakooo vážně? Kéžby to neprotáhnul Sandler tak je s toho totálna píčovinajak mraky. Drew B. se na tuhle roli totálne hodila, bo vyzerá jak pitcha, chová se jak vypatlaná pitcha a má totálně deti na pitchu, s toho jeden z nich myslí na jejich uklízečku která vypadá jak Sandokán skříženej s rádioáktivnejma nejhnusnějšími lidma dohromady. Tak se rozhodne že půjde na dovolenou i se Sendlerm zcela nedobrovolně, a co jen vytáhnou nohy z hotela dostanou infarkt protože vidět Sendlera na dovolené na který si jel zcela zadarmo, je krapet krůto-sakra na nejednu láhev whiskey. To je dovolená za trest a to sakra žejo. Dostanou se tu i pár humorných scén jakožto let padákem, namále rozřezanou pitchu nosorožcem, klukem co vypadá jak sfetovanej upír, holku co vypadá jak Kerekeš na práškoch. Nicméně to byla sračka a má hodně veľká stráta času, alespoň jsem mohla ohodnotiť ďalší na píču film. ()

claudi77

Pri tomto filme som naozaj nevedela či sa mám smiať alebo plakať. Dej je samozrejme predvídateľný, dokonca sa stotužňuje(aj keď nie tak celkom)s iným filmom v ktorom hral Adam Sandler. Na tento film sa oplatilo vyhodiť 4€ hádam len kvôli Adamovi Sandlerovi ktorý zhltol 2 hviezdy. Tretiu si zaslúžilo nádherné prostredie v ktorom sa dej odohráva. Inak film nezaujal. ()

BR23

Snažili sa ... to sa musí uznať, tí čo majú na svedomí tento film sa skutočne snažili... výsledok je priemerno-príjemný a občas milý. Napríklad atmosféra-afrika a humor a herecké obsadenie boli fajn, milé bolo napríklad to že tam použili detičky takže to nebolo len o naivnej ,,osudovej,, láske medzi dvoma heterosexuálmi ( ja byť A. Sandlerom tak po Drew Barrymore skočím hned) :D Tie romantické linky a záverečný love happy end mi boli proti srsti. /50x a stále poprvé/ neviem prečo sa mi však s týmito hercami páčilo oveľa oveľa viac... ()

swater137

Je to vtipný a na Sandlera je to špička. Je to rodinný zamilovaný a je to vtipný. Koukat na to s dítětem a ženou naprosto ideální. ()

Ftrider

Velmi příjemné překvapení. Ve svém nitru velmi "dospělá komedie" ;o) Po tomto filmu jsem opravdu opět zatoužil vidět Adama v něčem podobném jako bylo fenomenální "Volání o pomoc". Prostě byly tady chvilky, které mi to velmi silně evokovaly a za to dávám velké +. ()

CitySP

Tento snímek mi již na začátku připomínal film Zkus mě rozesmát. Ovšem po boku Adama Sandlera nyní krásná Drew Barrymore. Skvělá rodinná komedie pro ty, co nehledají v každém okamžiku filmu hluboký význam. Terry Crews jako zpívající hora svalů uplně super!:D Doporučuji :)) ()

eaglestar

Velmi vyvážený a dost dobrý mix romantiky, komedie, vtipu, trapných fórů, klischééé, trapných ókwrd momentů... dobré a vtipné překvapení. ()

Hanniball

Takže Sandler opět dokázal že je novodobý král komedií, já se bavil od začátku až do konce a byla to neskutečná sranda. Některé scény pobaví - jízda na pštrosech nebo Sandlerovi typické hlášky, opice hrající na housle, skryté narážky na popkulturní fenomény jako Stmívání a další a jiné zase chytnou za srdce -například sbližování, masáž a konec :) Jo a Drew Barrymore je neskutečně krásná ženská... ()

Lyshitski

Již osvědčená dvojka ve složení Adam Sandler a Drew Barrymore se představuje v nové rodinné komedii. A když píšu komedii, myslím tím, že se u sledování této příjemné oddychovky budete skutečně smát. Po trošku toporném začátku se film skvěle rozjíždí a nastavenou laťku drží až do konce, který pravda, mohl být o nějakou tu minutku kratší. Kromě velmi dobrých hereckých výkonů ústředního dua je potom třeba pochválit i skvěle odehrané dětské role. Kupodivu zábavně působí i scénky skupiny Tattoo, kterou vede Mr. Old Špajz, a "to to to je síla". Celkově to všechno do sebe zapadlo jako dobře promazaný stroj a funguje to prostě skvěle. Takže pokud vás už nebaví úchylné nebo pubertální vtípky a máte chuť se dobře pobavit, je tento film pro vás to pravé. Já jsem dostal přesně to, co jsem očekával + možná ještě něco navíc. Za sebe tedy uděluji spokojených 79%. ()

r3musko

Slabšia sandlerovka, ale aj tak ma to opäť dostalo svojou atmosférou. Sandler = filmová slepačia polievka pre dušu. Z jeho filmov sa mi viac páčilo 50x a stale poprve, Longest Yard, alebo Grown Ups. Potom mal pár slabších, ale rovnako vtipných filmov Keď si Chuck bral Larryho, Klik - život na diaľkové ovládanie, Zohan. A potom mal filmy ako tento, ktoré sú síce pekné a miestami aj vtipné, ale skôr či neskôr sa na ne zabudne. ()