TommyDiamond

Je hodně vtipné dívat se na někoho, kdo se obléká do sportovního oblečení a má kolem pasu víc než přes ramena? Ne není, je to spíš trapný… Další Sandlerovská šablonová romantická komedie. I když africké klima a kouzlo velké rodinné dovolené udělalo dobrou kulisu celému filmu, tak právě Sandler a Barrymore, kteří mají už to nejlepší dávno za sebou, nejsou těmi, kteří snímek táhly kupředu a bavili diváka (právě naopak). Dovolená za trest je tak na jedno podívání a pár dobrých scén a Terry Crews dá u mě tak akorát na dvě hvězdy ()

Marfab

Po long, long, long time jsem viděl komedii, u které jsem se opravdu zasmál a to přímo od plc. Hlavně to mělo hlavu a patu a tyhle věci u 98% filmů chybí. ()

prochy10

Dobra pohodovka a dost prijemna komedie, navic pekny prostredi Afriky.....Adam zase nezklamal, rekl bych takovy skoro volny pokracovani filmu Zkus me rozesmat....a povedlo se!! 😃 jen jeste skoda, ze vic prostoru nedostala Bella v plny krase! 😉😍 ()

Nufa

Stáří udělalo své a rozhodně už Sandler s Barrymore nepůsobí tak svěžím dojmem, jako například v 50x a stále poprvé. Stále jsou ale v kondici natolik, aby mi smíchy praskla oční cévka. Po stránce komedie opravdu pecka, po stránce romantiky nic nového pod Sluncem. Malé plus dávám za zvolení lokality, Afrika tomu filmu skutečně dodala tu pěknou polevu, kterou vylepšila jinak možná průměrný film. ()

JimDeNiro

Mám rád Sandlera i Barrymore, ale toto mě docela zklamalo. Pravda, i když na začátku to tak vůbec nevypadalo a dokonce mě to dost nudilo, tak se to potom posunulo někam i k té vtipné rovině a vcelku se to dalo. Ale podotýkám, čekal jsem to mnohem lepší a zábavnější.. 60% ()

Zombiepod

Blended je v podstate iba ďalší typický americký gýč v známom hereckom predstavení Sandler - Barrymore, s príbehovou zápletkou už nesčentnekrát videnou. Coraci má však veľmi intenzívny zmysel pre kvalitnú réžiu, čo sa odzrkadlilo na skvelej kamere plnej parádnych záberov exotickej Afriky, a navyše scénami, ktoré nechávajú trápny humor a zbytočnosti za sebou. Blended rozhodne nie je filmom, ktorý by ulahodil náročnému divákovi, no práve vďaka svojej jednoduchosti, ľahkému (aj keď už neoriginálnemu) humoru a príjemnej atmosfére je zaručenou filmovou jednorázovkou pre celú rodinu. ()

mimozakon

Podobná jednoduchá príjemná romantická komédia mi už dlhšie chýbala, a že v nej hrajú zrovna herci, ku ktorým som naklonený. Adam nehrá idiota, Terry a Shaq ma prekvapili účinkovaním v snímku. Terry samozrejme vytiahne svoje prsáky a tancuje s nimi :D ()

beso74

Romantická komédia nie je práve tým, po čom by moje srdce túžobne vzlykalo a dochádzalo by k zrýchlenému dýchaniu v návale očakávania, či sa to skončí svadbou alebo pohrebom, ale čo už, niekedy, vplyvom záhadných okolnosti, mám slabší deň a aj ja neodolám. Pripravím si vreckovky a vrecúško na vracanie a pustím si niečo, čo hrozí dokonalým happy endom. Väčšinou, aj napriek svojej nespornej odvahe končím skôr dáviacim reflexom ako happy endom, ale tentokrát to bolo prekvapujúco príjemné a svižné. Adam a Drew patria medzi mojich obľúbencov a ak dostanú scenár, ktorý je niečim viac ako len kôpkou infantilných dialógov dokresľujúcich pribrzdené správanie hlavných postáv, dokážu z toho aj niečo vyťažiť, ako napríklad v tomto prípade. ()

Bezda22

Už od začátku bylo jasný o co tu jakože půjde a bylo toho tady dost. Ale dvojice Barrymore-Sandler tady prostě ukázali, že omletá klasika se dá udělat i trošku jinak a vtipně. Dost pobavilo. Jasnej děj, klasika. Nic novýho, ale je to tak dobře udělaný, že jsem z toho měl fakt příjemnej pocit. Takže jo, klidně 4 hvězdy dám, protože to bylo fakt zábavný...65% ()

JohnZ87

Adam Sandler a Drew Barrymore mezi sebou mají podobně jako v 50x a stále poprvé i zde skvělou chemii (potěší několik narážek na tento film, třeba účast desetivteřinového Toma či "duhový" song). Tohle spojení prostě funguje a pevně doufám, že tyhle dva společně v jednom filmu nevidíme naposledy. Celkově je Dovolená za trest příjemnou oddychovou komedií s exotickou africkou atmosférou a řadou povedených až průměrných vtípků. Jedna hvězdička navrch za excelentního Terryho Crewse, který si roli afrického šoumena opravdu užívá a také za skvělého komoliče jmen Abdoulaye NGoma. 70% ()

Misulka93

Miluju Drew Barrymore a Adama Sandlera!!! A když se dají dohromady, vzpomenu si na film 50x a stále poprvé a přepadá mě nostalgie. Na tento film jsem se moc chtěla podívat, ale zároveň jsem se dost bála, že mě zklame, protože jsem od něj nečekala nic míň, že od již zmíněného 50x a stále poprvé. Dovolená za trest mě ale nezklamala ani v nejmenším a pro mě je to jedna z nejlepších "Sandlerovek" za posledních pár let!!! Dokonalá komedie s porcí romantiky - nic víc a ani nic míň jsem neočekávala. Pobavila jsem se a chvilku se mi chtělo brečet. Já jsem zkrátka nadmíru spokojená a těším se, až pozapomenu děj a podívám se na tento film znovu! :) 5*!!!! ()

Shitonit

Vypadám jako nějaká moderní slepička s fejsbukem a blonďatým přelivem? Štěbetám celý dny o hovnech s inou slepičkou ? No koukám do zrcadla, a nezdá se mi to. Škoda. Protože být slepičkou, mocinky by se mi tahle ptákovina líbila. ()

ANTYCHRYST

Záruka kvality = Sandler a Drew Barrymore :) tahle dvojice mě prostě baví. Když se k tomu přidá nádherná Afrika a parádní hotelový rezort, kde je uchylnej zpivajici černoch :) taaak není co řešit. 70% musím uznat... že tohle filmové spojení prostě funguje. ()

Themilhaus

Musím říct, že filmy se Sandlerem začínám mít hodně rád. Po nějaké době hodně povedená komedie u které se dá skvelě odréagovat a dobře se pobavit. Adam Sandler jako vždycky zahrál parádně a Drew Barrymore za ním taky vůbec nezaostala.. a k tomu všemu ještě velmi dobře vybrané děti, které tam skvěle seděli. Za mě naprosto zasloužených 5hvězd a jen více takových filmů!! :) ()

george82

Klasická komedie Sandlera posledních let. Ani neurazí, ani nenadchne nějakým přelomem. Stejní herci, stejné vtipy. Terry Crews jako vždy ale fenomenální. ()