Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Mikino00

Velice průměrný animovaný film, který sice dobře vypadá, ale nejlepší vtipy si již vyplýtval v trailerech a představil ničím zajímavý a nepůvodní děj. ()

Ricky_CZ

Bohužel byly na základě traileru vyvolány přehnaná očekávání. Film se neztratí v rámci dopoledního vysílání pro děti, ale u rodičů rozhodně neuspěje... Je to nuda a škoda... ()

Mimomisu

Hodnocenim jsem to poslal do modrejch, coz me trosku mrzi. Kvalitnejsi a zajimavejsi scenar by tomu prospel, ale jinak to ma slusne tempo, i slusny hlasy, ale na vic, ne lepsi tri to neni ()

Jimmy15

Pro mě trošku slabší animáček, i když jsem na něj hodně těšil. Za podívání stojí, ale nemá na vysoké animákovské příčky. ()

dan4815

Ukázka dokázala navnadit snad každé dítě a kdejakého dospělého. Ovšem spíše děti měly nakonec radost. Po vizuální stránce není co vytknout, po dějové stránce ale ano. Především je pro film nebezpečné, když trailer ukáže vše vtipné a to v takovém sestřihu, že se vám na to chce jít do kina. Podívat se na to doma... zdarma, tak vás to nijak neurazí. Ovšem jít na to do kina a k tomu si ještě jako správný tučný fanda kin koupit kbelík všeho, to už se značně odrazí i na celkovém očekávání. Tak jako tak bych ale hodnotil slabším průměrem, protože ona vtipnost z traileru ve filmu v zásadě nebyla. Byla, ale jenom v těch trailerových scénách. Na místech, kde by se měl člověk smát, se spíše s nepochopením podivuje dětem nebo autorům, že jim to přijde vtipné. On ten humor na bázi: "Pobav se sám", je všudypřítomný. Cílovou skupinou jsou tudíž děti, pro dospělé jsou spíše jenom pár scén, ve kterých se vzhlíží, jako přejídající se lenivá kočka, nebo přetvařující se slušný pes z "dobré rodiny", který pak poslouchá metal a dělá house párty. Problém je také na straně dospělého diváka, který je zvyklý, že poslední dobou jsou animované filmy často napěchované věcmi, které pochopí jenom starší lidé. Děti triviální zápletka může bavit, bude pro ně záživné sledovat, jak se zvířátka dostávají skrze nástrahy města někam. Dospělému to přijde jako nevýrazný průměr, a rozhodně se u toho nezasměje, jako u jiných animáků. ()

Jaro_slav

Začátek a konec, kdy se prolíná svět zvířat a lidí, jsou fakt dobrý, ale celá ta imbecilní zápletka s podsvětím je ryzí utrpení, který snese možná tak osmiletý dítě. ()

smetyl

Tajný život zvířátek rozhodně není špatný film, ale také rozhodně není tak dobrý, jako jsme čekali z ukázek. Skvělý a originální nápad nebyl zase jednou úplně dotažen do konce. Divák si nevytvoří tak sympatické pouto s postavou na plátně, jako se to zdařilo například u králičice z letošního Zootropolis. Skvělé gagy určitě pobaví a určitě se alespoň několikrát zasmějete a budete odcházet z kina s dobrou náladou. Chybí tomu ale nějaké poselství, nějaké kouzlo, které by vás přimělo si tenhle animák vrýt do paměti. Něco, co by z téhle chutné jednohubky udělalo dlouhotrvající filmový zážitek. Takže ano, jděte do kina, pobavíte se, užijete si to, ale váš zážitek, kvůli nevyužitému potenciálu, po čase vyprchá. ()

dee.n

Původně jsem chtěla dat pět hvězdiček, protože faktem je, ze jsem se bavila od začátku do konce, nicméně v porovnaní s Dory, nebo Zootopii, jsem přece jen od jedné hvězdičky ustoupila. Navíc, nejsem příliš objektivní, protože jsem velký milovník zvířat a ta zvířátka jsou tak nehorázně roztomilá. Jediné, co bych oželela je předfilm, protože Mimoně opravdu nemusím. Mnoho vtipných scén můžeme vidět už v traileru, ale i tak si myslím, ze zůstává stále hodně prostoru dalším vtipným gagům a postavám. A dětem v kině se film líbil opravdu velice, soude dle jejich reakci. ()

kkomtu

Velmi se mi líbil Martin Dejdar alias Šílený králík...!!! Prosil bych film jenom o králíkovy... :D děkuji... ()

Illy

Škoda že většinu těch top gagů vystříleli tvůrci v trailerech. Ale jinak se jedná o příjemný animák, dětem se líbil a dospěláci ho dají v pohodě. Jen ten příběh mě moc nevtáhnul.... ()

Caine

Byla to fakt psina! Bavil jsem se celou dobu, zvířata zajímavě pojatá. A jak nemám rád nějak moc Dejdara, tak jeho úplně boží dabing božího králíčka. A pro milovníky mimoňů (což jsem já!) naprosto skvělý předfilm. Akorát jen v češtině ta velká chlupatá koule trochu degradovala - v originále Vévoda, po našom Baron... :-)))) ()

maty39

Bez králíčka nadabovaného Kevinem Hartem by toto byla podprůměrná nekoukatelná rodinná zábava s pár zajímavými nápady a asi dvěmi povedenými vtipy (pes, co po odchodu páníčka zapíná heavy metal). Králíček alespoň vytahuje tento animák alespoň do koukatelného průměru. Hlášky jako "New Password is Don't Ask the Leader for the Password" mě rozesmívají ještě teď. ()

Hepy13

To bylo kráásný! Vztah domácích mazlíčků ke svým páníčkům moc hezky vykreslenej, a to nemyslím jen animovaně. V každý zvířecí tlupě by malej bílej králíček byl v potravinovym pořadí na prvnim místě. Ale né v tomhle filmu, tady je to velkej pán. Šéfuje např. krokodýlovi hadům, krysám i potetovanýmu praseti. Avšak i on dostane nakonec svůj "trest". P.S. - Dabing Martina Dejdara "překvapivě" vynikající. ()

TheSpearCZ

Prvních 20 minut geniálních, postupem času to upadalo, ale pár výborných vtipů s hezkým vizuálem mi hned spravilo náladu. Vyšla z toho tedy hezká oddychovka a druhý díl by taky nemusel být nijak špatný. Lepší 3* ()

Blueeyes

Nadšení se nekonalo a to příliš ani ze strany dětských diváků. To nejlepší známe z upoutávek a zbylý příběh je vlastně jedna velká klišoidní vata. Z nepřátel se stanou přátelé, pomoc přichází z nečekaných míst... předvídatelná a za mě málo vtipná dětská klasika. Animace a charaktery zvířat jsou super, ale samotný děj to nevytrhne. ()

embecka

Ja som sa teda slušne pobavila, neviem, či mi vekom klesá náročnosť, ale teraz som naraz hodnotila toto a Birdmana a Birdman dostal o hviezdičku menej. Niečo asi so mnou nebude v poriadku. Každopádne, je to milé, veselé, s pekne prevtelenými charaktermi skutočných zvieratiek do tých animovaných. Akože, nie je mi ľúto tej hodinky a pol, vôbec :) ()

Flopik

Nebolo to zlé, ale je to úplne priemerný animák, ktorý neponúkne nič nového. Pozerá sa nato fajn, niektoré vtípky sú skvelé a top postava je malý, zlatý a vraždiaci králik. Chýbalo mi tam nejaké lepšie vygradovanie a po emočnej stránke veľmi slabé. Celkovo za 3*. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest