Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

jasanka

Asi tahle - upoutávka obsahuje opravdu ty nejlepší scény, o moc víc jich samotný film nenabídl. Čekala jsem trochu víc (spíš o dost), potenciál to mělo veliký. Takhle ale "jen" fajn animák. ()

Endavour

Ničím poutavý animák, kterému chybí spousta prvků. Z koncepce čtyřnohých mazlíčků se toho dalo trochu víc vymáčknout, absence humoru byla znatelná. Celkově vzato, kdo měl možnost zhlédnout trailer, viděl v podstatě většinu vtipných scének ve filmu, kterých tentokrát bylo málo, velmi málo! Uděluji 30%. ()

Matli

Přesná ukázka toho, když do traileru dají to nejlepší z filmu aneb vidět trailer bohatě stačí. Každopádně průměrný animák s lehce zapomenutelným dějem, kde se člověk ani nezasměje (když nepočítám scénky, které jsou v traileru). 50% ()

tomashrabek

Scenár, akých sa musí v Hollywoode na producentských stoloch povaľovať desiatky, ak nie stovky. Dôvod, prečo sa práve tento realizoval, mi nie je jasný. Nenápaditý, tuctový, zabudnuteľný animák bez štipky invencie či snahy byť originálny. ()

Toka

Dějově dost plytký animák, nicméně mazlíčci tomu dodávají jistý líbivý kontext. Vlastně to celý stojí na vtipných dialozích. A králičích monolozích. A i když vtipné scénky nesrší každou mikrosekundu (vlastně jsou tam hlavně uprostřed filmu i trochu hluchá místa), jedná se o nadprůměrný výtvor. Ilumination Entertaiment má před sebou zářnou cestu. ()

pilarius

Gidget měla být hlavní postavou, byla prostě kouzelná. Těch zdejších 70 % sedí jako p*del na hrnec a já se tentokrát rozhodnu pro ty tři, protože takového králíčka jsem už viděl v Hoodwinked a taky jelikož jsem od tohohle filmu čekal o něco víc. P.S.: I v tomhle filmu byla taková malá Sausage Party. ()

Faila

Ačkoliv to, na co jsem se nejvíce těšila (a co bylo v traileru), se odehrálo během prvních deseti patnácti minut, ani zbytek filmu mě nezklamal. Vtipné a milé a co se postav týče tak originální. Jistě, pár klišé se objevilo a chvílemi se šlo kvůli vtipu i proti logice příběhu, ale tyto nedostatky se pro kvalitu jiných složek dají odpustit. ()

Ombak▼Penari

Vizuálně pěkný animák, ale jinak pro dospělého diváka celkem nuda. Vtipy nefungují tak dobře, jak by bylo potřeba a děj je celkem nezajímavý. Trailery ukázaly rozhodně to nejvtipnější z filmu. ()

loki5

Taková dětská pohodovka. Občas nějaký ten lepší gag. Ale nenudí to ani to není moc uřvaně infantilní. 70% P.S. Gidget má v originále skvělý hlas. ()

BOURQUE

Pre mňa osobne veľmi príjemné prekvapenie. Slušný príbeh a veľmi sympatické postavy (chcem povedať, zvieratá). Takmer každá scéna my vyčarila úsmev na tvár. Po prvom videní jasných päť hviezdičiek. Osobné hodnotenie: 91% (*****) ()

Olík

Žádná pecka, děcka! Slušných animáků už bylo natočeno tolik, že už nejde jenom vyrukovat s tlupou roztomilých, pošahaných, rádoby vtipných nebo jinak "postižených"zvířátek a jenom s rukama v bok čekat co se stane. Chce to nějakou třešinku na špičku a té se Tajnému životu mazlíčků nedostává. Svoji kuličku si valí stylem jeho stejně stejných předchůdců, trocha vtipu, trocha akce, trocha poučení, trocha toho a trocha tamtoho. Výsledek? Dětský divák se baví, dospělí přetrpí bez jakéhokoliv vážnější zněny zdravotního stavu. ()

Rathalos

Vyborny animak,ktory ma rozosmial a potesil,krasna animacia,mile postavicky a svet plny zvierat,na ktory je radost pozerat,u mna plny pocet bodov...:-) ()

helloween93

Zábavný animák, který jsem objevil až na Netflixu, do té doby jsem o něm neměl tušení. Film je rozhodně rodinný a dospělí ho zvládnou bez jakékoliv psychické újmy. Nezaznamenal jsem kiďácké vtipy, naopak je tam dost hlášek, válí hlavně Kevin Hart jako králík. Nejvýdělečnější film studia Universal roku 2016, a to jak v amerických kinech, tak souhrnně. Film se jako jediný přiblížil 900 milionům, což je oproti třem miliardovým filmům z roku 2015 velké zklamání pro Universal. Na druhou stranu kasovní úspěch Mazlíčků byl velké překvapení blockbusterové sezóny, kdy animák s rozpočtem 75 milionů dolarů vydělal téměř 900. *** ()

Evander

3D: Tajný život mazlíčků je s aktivním 3D docela zážitek, za mě jeden z nejlepších filmů v tomto směru. Bohužel příběhově moc co nabídnout nemá. Je zde jasně patrné, že je film cílený zejména na menší děti, které si budou užívat právě onu vizuální stránku a z hlubšího příběhu by stejně neměly rozum. Jako oddychovka je tento animák ale v pohodě. 60% ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest