Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

KcarlosK

Je mi vážně záhadou, kde se berou peníze na takovéhle skvosty. Ale pár dobrých fórků se ještě najde, tak to vezmu na milost. Další díly bych ale prosil netočit. ()

Final odpad!

Po relativně podařeném čtvrtém pokračování, jedné z největších píčovin, jakou česká kinematografie kdy vyprodukovala, přichází celá ta tragédie ve Vánočním podání. A je to přesně tak strašné, jak to zní. Tohle je z mého pohledu asi nejhorší Kameňák, jaký kdy mohl spatřit světlo světa. Ale abych jen nekritizoval, tak absence Trošky není na výsledku vůbec znát. ()

MirecRKK

neviem co seci maju proti tomu filmu klasicka kamenakovina :) vtipi sice skoro vsetky zname ale aj tak sa clovek zabavi, trosku slabsi vykon vydru ale zase zeman to bolo dobre :D a ta titulna piesen velmi pekna, kto ma rad kamenaky ten nebude sklamany a ostatny nech idu do.... ()

PanIncognito

Řemeslná stránka není špatná, avšak dílo je jako celek slabé. Snad jediné, co mi zlepšuje náladu je imitace prezidenta České republiky. Vyčpělé vtipy prostě scénáři nestačí a je třeba práci na snímku uchopit úplně jinak. :-/ ()

r3musko

Nenáročný film pre nenáročného diváka. Páči sa mi ako sa tu ovečky a pseudokritici predbiehajú kto napíše kritickejší komentár ()

OŠmíd odpad!

Jak může být ten Vydra takový kretén a natáčet jen a pouze debilní filmy s hodnocením "odpad"? Nějak mi to nejde do hlavy, jeho matka se musí obracet v hrobě... ()

Peggyyy02

Jelikož jsem viděla jen prvních deset minut, nebudu hodnotit. Ta chvíle mi bohatě stačila k přesvědčení, že to nebude dobré. ()

Narg79 odpad!

Děs a hrůza. Dlouho jsem neviděl tak trapný film, navíc politicky zaměřený na zesměšňování Zemana. Vtip nikde, škoda času na to koukat. Všichni herci jsou takzvaní antiZemanovci a celý film se nese na vlně jejich politického názoru a úplně zapomněli hrát. Vydra i Dejdar naprosto trapní. ()

Richard.Jezd odpad!

Doufám že se dalšího dílu nedožiju.Tohle by říkal Vydra kdyby se nejraději do tohohle filmu nepouštěl. Film ztratil svou humornou část a vyměnili ji jak ve výměně manželek za tu ošklivou a trapnou část. Proto se mě zdá celý tento film spíše na experimentální úrovni. Celý scénář očividně psalo nějaké děcko který neumí ani počítat, na tož psát.Radil bych Vydrovi aby si než by do něčeho další takovýho šel , aby si alespoň přečetl scénář a nedíval se jenom na peníze. 0% ()

tunerking odpad!

první tři díly jsem měl relativně rád. U čtvrtého dílu jsem přivřel oči a jednou se to dalo. Tento díl je opravdu na úrovni Babovřesek a je mi líto herců. ()

cenitel odpad!

To je fakt hnus. Ten film natáčel někdo, kdo kouká furt na péčko a nemá v hlavě nic jinýho. Totální hnus. Takhle se humor fakt nedělá. Kdyby to šlo, tak tenhle film by dostal tak minimálně -20%. :DDD ()