Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

ituzska.z odpad!

Už trailer je extrémně trapný. Neumím si představit ten film, kor, když vezmu v potaz,že v trailerech bývá to nejlepší z filmu.... ()

mimka

Čo k tomuto filmu napísať. 4. kameňák a tento Vianočný sú úplne iné ako prvé 3 časti. 4. kameňák bol vcelku fajn. Bol iný, ale myslím, že sa vydaril. Verila som, že aj tento bude fajn, ale napriek tomu, že milujem kameňáky a hlavne prvé 2, tak musím tento ohodnotiť len na 3 hviezdičky a to som tú 3. dala len preto, že je je to kameňák. Veľmi nevydarený humor, zasmiala som sa možno tak 2 krát a ani to nie moc z chuti. Pre mňa bola táto časť veľkým sklamaním. Napriek tomu, že som kameňáky videla nespočetne krát, tak táto časť stačila naozaj raz. Veľmi nerada to píšem, ale tento kameňák jednoducho nevyšiel. ()

Janead odpad!

Nejsem jeden ten z lidi, kteří dávají odpad jenom z principu, že je to Kameňák, ale tohle si odpad opravdu zaslouží. S trochou nadsázky mohu říct, že tento film vznikl na základě, že si někdo v časopise přečetl pár laciných, ohraných "vtipů" a pokusil se z nich složit a natočit film... Ještě snad nikdy se mi nestalo, že bych v kině usínal a těšil se až tohle trápení skončí. ()

zsven odpad!

Bohužel všechny vtipy jsem už znal. Když jsem se hodně snažil asi 2x jsem se zasmál. Ale fakt mě štvaly takové gongy (nebo jak to nazvat), zkrátka nějaké zvuky, které se ozvaly po rádoby vtipu - to asi abych věděl, kde se mám smát. V dalším díle, pokud bude, bych čekal přimíchaný smích. Už se na to kluci vykašlete, stojí to za p.d ()

OrelCop odpad!

Myslel jsem si, že větší sračku než Kameňák 4 nejde natočit. Opě jsem si dokázal, že myslet znamená hovno vědět. Od začátku do konce totální trapárna. A ta holka, co zpívá tu vánoční písničku, má sice nádherný hlas, ale ta písnička je snad ještě trapnější než celý film. ODPAD!!! ()

Martin29 odpad!

Včera jsem viděl trailer a bohatě stačilo už ten sám o o sobě byl tak trapný, že si film nedovedu představit radši. Vtipy typu ´´Ježíšek nepříjde zastřelil jsem ho,, jdou mimo mě a nějak nechápu co je na tom vtipného teda. ()

DeRoyce odpad!

Na plny care nejhorsi ze vsech kamenaku, tohle nema vubec nic, ani jeden jedinej naznak nejake svetle chvilky.. Nejzajimavejsi casti filmu byly ty, kdy bezela reklama. No ja ziram, jako blazen! To musi byt vedomy bojkot nebo recese, protoze jestli ne, meli by tvurce zavrit do blazince. Zlatej Troska!!! (-nikdy by me nenapadlo, ze tohle reknu..). ()

Mazmen odpad!

Tak tohle se nedalo. Větší pí...inu jsem opravdu neviděl. Vůbec nechápu, jak se může takové herecké obsazení v tak příšerném filmu objevit. Tohle je prostě ukázka tragické české filmové branže. Čeští herci nemají důstojnost. ()

SandroCZ odpad!

Divím se že jsem to dokoukal do konce. Drtivá většina fórů je už 100x ohraná a těch pár co ne tak nejsou k smíchu takže pitomost na entou. Jinak tu už bylo vše řečeno. ()

k.rakonos

Neříkám, že na to budu koukat třikrát, ale pobavilo, pár slušnejch gagů a vtipů, rozhodně to náladu nezkazí. Přidám jednu hvězdu navíc, kvůli nesmyslné záplavě odpadů. ()

pan Spock odpad!

Holly Shitt !!! Zvědavost byla ale silnější než já. Vidět film, kde je Láďa Hruška na třetím místě v obsazení, se nepoštěstí každej den :-) Taky je s podivem, kolik fekálních rádobycelebrit se dokáže narvat do tak krátkýho filmu. Teď už jenom dořešit kam s těma pomejema :-) :-) ()

PORTER44 odpad!

Katasrofa,na předchozí díly se alespoň chvílemi nechalo koukat ale na tohle už se nedá,některé obsazení absolutní neherci a ty co jsou herci hráli úplně na h....,vtipy buď opakované nebo debilní a trapné. ()