"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Chevees

Tak tenhle "film" je fakt totální úlet. Ono se vlastně nejedná o film - je to výběr ze stejnojmenné show, která jde každý pátek na MTV. ()

Brusíček

Tohle se nedá hodnotit běžným způsobem, jako "film". Je to skupina Lidí která dělá různé šílenosti k pobavení... Zhruba třetina z toho co dělají je opravdu k popukání, u některých scének smíchy až slzím, u jiných kroutím hlavou jestli jsou tito lidé normální a jesti mají nějaké hranice...no, 30% tomu asi sedí. ()

jesus666

Uznávam pripomienky, že niektoré "kúsky" tejto partičky sú naozaj nechutné (nevkusné). Ale na väčšine toho čo vyvádzajú chlapci okolo Johnnyho Knoxvilla som sa dobre pobavil. Ku cti im slúži minimálne to, že to čo robia, robia dobvrovoľne. ()

WillyMarks

toto byl první "film" který jsem o těchto magorech viděl...Vím že je to prostě sestřih kravin daných do jednoho celku, ale u mě mají obrovský obdiv. Jsou to dementi, mají obrovskou fantazii, nemají strach a s ničím se nepářou! jsou výjmeční ()

Olík

Co dodat? Šílené, trapné, hodné obdivu i pohrdání, geniální i riskantní. Tihle pánové umě balancují mezi záchodovou laciností a kaskadérským mistrovstvím, s tím, že jejich produkce není určená pro každého, ale svého kupce si jejich produkt bez problému najde. ()

domirovec

Hovadina jak má být. Parta idiotských pošuků prostě dělá hodinu a 27 minut hovadiny ze kterých někdy zůstává až rozum stát. Rozhodně to nerozesměje každýho a já sám jsem si také myslel, že to není můj šálek kávy, ale bavil jsem se.. to rozhodně ano. 4/5 ()

plagjoklas

Dalo by sa povedat ze ide o to najlepsie z TV poradu MTV. Urcite je to primitivna zabava na ucet druhych, ale na druhu stranu robia to dobrovolne a asi s toho maju aj tazke prachy, ale ked vezmeme ze na druhu stranu herci co hraju v normalnych filmoch si tolko bolesti vytrpiet nemusi a dostavaju omnoho hustejsie financne ciastky treba uznat ze jackass si tie svoje prachy zasluzia ()

Barak

Pobavil jsem se celkem dobře, to je pravda, ale některé ty scény.. na to jsem fakt neměl žaludek. Jíst svoje vlastní chcanky se sněhem, vysrat se na přední sedadlo v autě, pořádně se vyblít, řezat se papírem atd. Radši bych dal přednost Hostelu a díval se (samozřejmě s rukou před očima), jak ustřihnout oko, než tady tohle. Hostel - když už jsem to takhle načal -, je přecejen film, ale tohle je prostě realita.. totálně nechápu, kdo může dělat takové chujarny - no ale když se jim to líbi, tak prosím. Kdo je masochista a tady takový humor mu sedne, tak ten se určitě bude bavit. Prý "nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." - zábava jak cip teda.... Proč dvě hvězdičky? Za "nebrutální" scény, u kterých jsem se vážně pobavil.... 3/10 ()

Fat'Fatal

Trošku morbidnější sranda, ale já to mám rád. Žádný vyloženě nechuťárny, vtipné a břitké. Jackass prostě ze sebe dělají voly a já nemam nic proti, každý svého štěstí strůjcem. Já zkouknutí tohohle "filmu" nevnímám vůbec špatně a pobavil jsem se. Zábrany OUT! :) // Viděl jsem v originálním znění. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021