Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (Cinemart)

markyzgero

pod všim tim balastem gagů, pádů a rodinnejch hodnot je daddy´s home chytřejší, než se může zdát, přičemž obsahuje pár scén hraničících s genialitou. popkulturní citace included. guilty pleasure... ()

RAFT

Tak režisér nám natočil pokračování úspěšné komedie táta je doma .I když první díl se mi líbí daleko víc ,tak tento snímek je o dost slabší .Film postrádá více v tipů ,momentů .Takový ten vánoční mix.Sice se u pár scén zasmějete ale ne ,tak v prvním díle.Gibson jo ten se tam hodil. Za mě 60% ()

Stanix

Pokračování se trochu nafouklo o další postavy a je to jen dobře. Některé scény mě dostali až do záchvatu. ()

MAAUZ

Když se Brad líbá se svym tátou, tak se chytám za hlavu. Člověk se fakt nasměje. Ale místo gradování, humor spíš degraduje a držka mi tvrdne, až se přestane smát úplně. Betlém byl WTF. Obchoďák byl WTF. Celý to pokračování táty jsem si asi představoval jinak. Mel Gibson se na tyhle role nehodí, režírování mu jde rozhodně líp. ()

Godhaj

,,Oh, gosh. It smells like a bullfight.“ Druhý díl s nevlastníma i vlastníma tátama a jejich rodinama vtipně doplňují i jejich tátové. Máme tu tak tří generační konflikt povah a názorů. Nutno dodat, že Mel Gibson je jako táta Marka Wahlberga naprosto dokonalý. Děj má vánoční atmosféru a více než na neshody a hádky se soustředí na šílenost situací a charakterů. A to je podle mě mnohem vtipnější, než první díl. Ačkoli zpívající závěr na mě byl trochu moc přeslazený, zbytek filmu jsem se docela nasmál. ()

Miagy

Niektoré scénky boli fakt vydarené ( u mňa topka je scéna s pluhom a vianočnými reťazami, pílenie stromu v lese a záverečný song v obchoďáku), avšak hluché miesta a suché vtípky príliš veľký dojem nezanechali....taká vianočná pohodovka, ktorá snáď nikoho neurazí.... ()

boo-boo

Nuda na hovädo. Tá jedna hviezda je za Gibsona, ktorý do toho podľa mňa šiel z hecu a neskutočne si užíva, ako zo seba všetci zúčastnení robia idiotov. ()

ardno5

Slaboučké, stupidní a přeslazený závěr! Člověk čeká nějakou přestřelku mezi Cenou a Wahlbergem a nakonec homozávěr.. Jako když chcete čaj s rumem a omylem se vám tam rozlije půlka medu.. Slabé 3* 55% ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Solidní pokračování, u kterého jsem se opět bavil a chlapská čtyřka neměla chybu. Škoda, že parádní rozjed pokazila poslední třetina, která ztrácela dech. ()

Shitonit

Klidně věřím, že se tomu v kinech jsou schopný amíci očekávající rodinnou komediji na téma vše na závěr v dobré se vobrátí vytlemovat. Ještě bych prominul promiskujitní zneužití tématu christmassss... Bohužel jedinej kloudnej zápich je, když ta malá čubka sejme v lese Gibsna i s krocanem. To je fajn. Jinak v tom je totální hovno, na rozdíl od jedničky která mě bavila někde do půlky.. mě tohle začalo bavit někde od tý druhý půlky... no asi na pět minut. Deset, dejme tomu.. celkově se jedná o pokus vyždímat z jedničky nevyždímatelný, což se podařit nemohlo, a taky nepodařilo, čímžto téměř definitivně jsem rozhodnut ocenit toto dílko termínkem následujícím: Sračka. Fak. ()

adamix

Obyčajná chujovina bez reálneho humoru strašne sa hrajúca na komédiu o ,,druhých Fockerovcov" založená na trápnych hláškach a nespočetných radách do života od ľudí, ktorí to aj tak najmenej berú vážne. Zlaté sandlerovky... Nechápem, ako sa tam ten Gibson dostal. ()

PlayEasy

K Tátovi doma 2 toho ani nemusíme moc dodávat, protože na něj máme velmi podobný názor jako na jedničku. Snad jen bychom doplnili, že zde to už bylo s těmi Vánocemi trefa do černého... ...a také, že oceňujeme připojení "dědečků" (Mel Gibson, John Lithgow), kteří to na vánočním rodinném pobytě slušně rozpařili! :-) Jen abyste si nemysleli, že zde film pouze ceníme - spíše jsme tak trochu líní a nechce se nám zde psát to samé, co jsme vyčetli dílu No. 1 :D 55% ()

subic

2 otcové a k tomu jejich fotříci, jednoho hraje Mel Gibson. No jo ale stačí to? Vše je nabastlené na Vánoce, obří stromek za 20tis. doláčů atd., a je to teda slabší než jednička. 5/10 ()

helrohir

Čo sa týka dobrých skečov či gagov, v tomto smere pokračovanie za prvým filmom zaostáva. Na druhej strane však dej ťahajú nové postavy "dedov", teda Gibson aj Lithgow. Nie je to najlepšia komédia na svete, ale ako vianočná jednohubka na zasmiatie postačuje. 50%. ()

Midar

Musím uznat, že mě to nakonec bavilo mnohem více než jednička. Ten Gibson s Lithgowem si to prostě neskutečně užívají. Tím však neříkám, že Wahlberg nebo Ferrell si to zase totálně nedávají, jejich postavy ale už známe, takže nezaujmou tak moc jako na poprvé. Samozřejmě to pořád není ani zdaleka dokonalé, ženské postavy jsou tady zase tak trochu navíc a u toho finále v kině si mohli tvůrci ten patos trošku ušetřit. Na druhou stranu scéna lovu krocanů, bowling nebo třeba rady ohledně holek jsou naprosto skvělé, takže jim těch několik nedokonalostí v pohodě odpustím. Žádný filmový zázrak jsem od tohoto filmu stejně nečekal, takže za mě nakonec velká spokojenost. Chtěl jsem se bavit a bavil jsem se. ()

Jadro

Veľmi, veľmi, veľmi dobré pokračovanie. V jednotke akoby sa všetci hľadali, no tuná hneď od úvodu panuje taká jednotvárna atmosféra, že v kine sa smeje najmenší divák aj dospelák. Je tu dostatok humoru pre všetky kategórie ľudí, no aj scén na zamyslenie. A ikona Mel Gibson - To som nečakal, že sa perfektne zapojí a záverečná vianočná pieseň v zaklincovaní Johna Cenu - aj keby ste boli akýkoľvek zatrpknutý, tak vás zahreje pri srdiečku. PS: Skoro som sa bál, že otecko Brad nebude nič drahé platiť - no mať mestský wifivysielač ako vianočnú jedličku, ktorý si poctivo zreže - to už sú minimálne hubičky v podaní režiséra :) 90% ()

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky