Na vzdálené planetě žije velký čaroděj jménem Lerigot. Je strážcem zlatého klíče, kterým se odemyká brána do nekonečného vesmíru. Lerigota pronásleduje zlá galaktická bytost jménem Divatox, která chce získat čarodějovu moc, aby mohla osvobodit strašlivého netvora. S ním chce totiž uzavřít manželství a ovládnout celou galaxii. Lerigotovi mohou pomoci pouze jeho mocní přátelé, ale nejdřív musí uprchnout ze své planety na zem. Na zemi ho zachraňují strážci vesmíru Kate a Tomy, i když se sami nacházejí v ohrožení života. Po útěku Lerigota na zem zajme Divatox jeho ženu Jaru a malou dcerku, aby ho přinutila ke spolupráci. Chce ho využít k cestě přes zrádný trojúhelník královny Nemesis. Pak hodlá hledat ztracený ostrov a na něm spojit své síly s netvorem jménem Maligore. Pak už jí nebude moci v jejích tajných plánech nikdo zabránit (oficiální text distributora)

Dreadlord odpad!

Bude mi 20 a je mi vedro... Takze z toho spadnu na prdel.. Radsi se podivejte na nejaky pekny porno, poradne si vyhonte a pak jdete spat se spatnym pocitem a mokrejma trenkama ale i to je lepsi nez koukat na takovej brak. ()

Zajija odpad!

Serial byla taky tak trochu hloupost, ale todle byl vrchol veškeré světové hlouposti. Za najivní ,, pokus " oceňuji odpadem!!!!! ()

venca206 odpad!

Ani mně v dětství neunikl tento seriál, který jsem měl opravdu rád. Bohužel jsem ho v televizi zahlídnul poměrně nedávno a mé reakce na to jsou zcela opačné... Zcela zaslouženě nemůžu hodnotit jinak než odpadem.. ()

baltik

Těžko se to hodnotí když je vám pět šest let tak je to pro vás bomba ale když už je vám víc tak se to hodnotí těžko. Na druhou stranu jsou věci, které vydrží koukatelné furt ale tahle to není. Volím kompromis ()

PRobin

Po mém posledním CSFD braku - filmu Kameňák - jsem byl potěšen. Turbo power rangers se drží svých kolejí. Ono taky potěšit desetiletého caparta nebylo v devadesátých letech těžké. Stačilo pár laciných vtípků, laciných charakterů, laciných auťáků spolu s nenasytnou touhou oplastovat všechno kolem (ať to dostane upgrade) a nebohé děcko zažilo svou první poluci. Však děj je prostý jako bulharská striptérka - nějaký zakrslý megačaroděj, který celou dobu jen mručí a padá se nechá zajmout od čarodějky s vizáží dominy (a spoustou plastu na sobě ), která ho chce použít k vyvolání démona. Toho si pak vezme, zarajtujou si a jejich evil potomci ovládnou vesmír. Naštěstí je tu provařená parta rangerů ve složení: mixnutý japonec, mixnutý mohykán, černoška, blbá blondýna a debil, který si hned na začátku zlomí zádo. Ten je nahrazen malým klukem, aby se měl diváček s kým ztotožnit. K tomu rangeři nemají svý robožáby a robomamuty, ale tragický káry ověšený světlama a papundeklem. Samo, že na závěr se všecky auta složí dohromady v TURBO MEGA ZORDA a efektním sekem Turbo meče pošlou démona po dvou minutách zápasu do jámy pekelné. Přesto se mi líbí, že film má jasno ve své cílové skupině. Takže když sličný mohykám zachrání promočenou blbou blondýnu, nečekejte nějaký olizování obličejů. Na lásku se tady nehraje. Prostě TURBO hodinky, TURBO auta, TURBO batohy, TURBO roboti a obří démon. Jako desetiletý harant bych z toho vřískal blahem :) ()

Prankster odpad!

Masakr... Ten co tohle vymyslel musel být úplný pošuk... Něco až takhle stupidního se už fakt sledovat nedá... ()

Hawkeye666 odpad!

Bylo mi asi 10 a moc jsem to nepochopil... Nejdřív byli v nějaký věži a kecali se stěnou... Pak všichni nahlas vykřikli: "Morfujeme!!!"... Hned na to plastoví dinosauříci ničili kartonové krabice (jež asi představovali budovy???)... Jo, a ještě tam byl smějící se chlap v černé masce, jež byl podle mne variací na lidskou zlobu a nenávist k ostatním v každém z nás:)... Radši se jdu podívat na Versmírnou Odyseu, protože tohle geniální dílo je na mně moc zvláštní a nepochopitelné. ()

migele

Tohle jsou správní Power rangers, žral jsem to doslova i s navijákem a tehdy mi bylo jedno jak jeto natočeno. Bavil jsem se a koukal s otevřenou pusou .. ()

vlKousek odpad!

Morfujuuuuuuuuuuuu do toho malýho kluka, kterým jsem byl a už tehdy mě to připadala řádná demence...viděl jsem kus v dospělosti a světe div se, moje hodnocení se nezměnilo....jednou odpad, pořád odpad...:D ()

Guran

Film jsem opět viděl už odmala. Dnes už ho doma nemám a nějak po něm ani netoužím. Vím jen, že jsem si s ním užil jako malý kluk krásné časy a tak to zůstane v mých vzpomínkách, ale stránka triků a příběhu je přeci jenom o dost slabší, ale díky mé nostalgii dávám 7/10. Držím se, dal bych aspoň 8, ale tento snímek si to asi nezaslouží. budu ale na něj vzpomínat v moc dobrém světle. ()

George8

Když jsem byl malý, byl jsem z toho totálně unešený, ale když si to pustíte po nějakých těch letech, najednou je to slabé. Ty dvě hvězdičky sedí. Možná ty tři, ale radši zůstanu u těch dvou. Nostalgie. ()

blondboss

Druhý celovečerný film v podaní Power Rangers nevyšiel až tak katastrofálne, ako som si myslel, že to bude. Dokonca som tu videl aj akýsi náznak jemného zlepšenia kostýmov a celkom dobrý nápad na akýsi pokus o príbeh. Stále je to ale prvoplánová zábava, ktorá vás baví len vtedy, keď ste naozaj v predškôlskom veku, keď ste zhúlení alebo proste idete proti prúdu a ani takéto sračky vo vás nevyvolajú negatívne emócie. Amy Johnson potešila, ale aj napriek tomu je Power Rangers vo všeobecnosti jedna z najhroznejších sérií vôbec a tento film to skôr dokazuje ako vyvracia. 30 % ()

blazma

Jsem asi vadnej, ale když koukám na strážce přepnu se do svého 7mi letého módu a prostě se mi to líbí :D ()

Lubos_Hurych odpad!

Chtěl jsem napsat že je to zcela objektivně daný "odpad!", jelikož jsem jako malé dítě neviděl původní seriál, nicméně jsem na to vydržel koukat "jen" 40 minut, takže to zas tak objektivní není. Nu což, chtěl jsem po dlouhé době vidět něco fakt hodně špatnýho a náhodný výběr nezklamal. Pokud nemáte na původní seriál pěkné vzpomínky z dětství, nedělejte stejnou chybu jako já a na tenhle film se nedívejte. ► 0% ◆ 0/10 ◆ odpad! ◄ ()

collapse odpad!

Hehehehe...ježiši....hehehehe......to snad ani neni vůbec možný....ježišimarja.....hehehe, no vidíš to ty vole? Chápeš to?? Já ne....takže asi tak. ()