Tvůrci:
Duane CapizziRežie:
Juli MurphyHudba:
Christopher Neal NelsonHrají:
Rob Paulsen, Frank Welker, Jim Cummings, Tim Curry, Mark L. Taylor, Tress MacNeille, Jeff Bennett, Charlie Adler, Ben Stein, Glenn Shadix, Victoria Carroll (více)Série(3) / Epizody(54)
Obsahy(1)
Animovaný seriál, který čerpá hlavně z filmové adaptace z roku 1994. Hlavní postavou je nešikovný smolař Stanley Ipkiss. Jednoho dne ale nalezne magickou zelenou masku, která mu po nasazení dodává nadpřirozené síly. Ze Stanleyho Ipkisse se stává elegán, který si dokáže ze svých nepřátel tropit kruté žerty. (Ignus.cz)
Hrají
Rob Paulsen
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Frank Welker
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Jim Cummings
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Burdens of Shaohao (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Tim Curry
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Mark L. Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Tress MacNeille
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Charlie Adler
USA
Nejlepší seriály:
Family Dog (1993) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Ben Stein
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál) - herec, a.z.
Veselé obludy (1994) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Glenn Shadix
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Victoria Carroll
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Mary McDonald-Lewis
USA
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Archer (2009) (seriál)
Estelle Harris
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Looney Tunes: Úžasná show (2011) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Marsha Clark
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Gary Owens
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Candi Milo
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Pat Musick
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Cam Clarke
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)