Příšerky útočí

(TV film)

Sci-fi hororová komedie Příšerky útočí, inspirovaná kultovní sérií filmů z 80. a 90. let minulého století, sleduje dvacetiletou Dreu, která zdráhavě přijme místo chůvy u profesora z univerzity, kam se chystá nastoupit. Aby zabavila jeho děti Trissy a Jakea i svého mladšího bratra Filipa, vezme je na procházku do lesa. Netuší však, že poblíž přistála záhadná mimozemská stvoření, která požírají vše živé, co jim přijde do cesty. Zatímco jsou jim krvežíznivá stvoření v patách, Drea a děti narazí na rozkošnou, zdánlivě neškodnou Biancu, chlupatou příšerku urozeného původu, která utekla svému druhu. Když areál školy začnou obléhat malá huňatá monstra, Drea a děti spojí síly s Biancou a snaží se je zastavit. (HBO Europe)

Mangano odpad!

Kdyby bylo tohle natočeno v 80. letech, byla by to dnešní optikou zřejmě klasika. Je to naprosto bez nápadu, bez emocí, bez humoru, bez soudnosti, bez herectví, bez čehokoli. Jen vata vyplňující jinak prázdný prostor, ale dobře se u toho spí, to se musí "filmu" nechat. V bdělém stavu mě držela jen potřeba být objektivní. ()

Ja.Malachi

---critters 1-2 si pamätám ako chlapec som to videl..a celkom sranda..ale toto nedosahuje tomu ani po členky...je to na úrovni študentského filmu na zápočet alebo tak nejak..a aj za toto by som ho vyhodil z katedry..lajdácke...1* za spomienku a celkom vydarenú príšerku... ()

Ondak

No tak tenhle film kdyby vyšel před více než 20 lety, kdy Critters vyšlo několik dílů, tak by to byla pecka. V dnešní době film neobstojí. Herecké výkony špatné, humor žádný a děj stupidní. Hlavně konec byl pro mě utrpení a marně přemýšlím, proč si autor myslel, že to bude dobrý nebo, že to bude dávat alespoň trochu smysl. Bohužel ne. Začátek nuda, pak lepší a konec jak jsem popsal. Hororový aspekt je takový divný. Horor to není, protože když příšerky vraždí, tak to není vidět a poté je vše ve tmě, ale krve a mrtvol je dost... Finální vyvražďovačka je k smíchu z obou stran (možná, že zde je ten komediální aspekt, který jsem nepochopil). Film je možná jen pro lidi, kteří viděli první díly, ale stejně bych ho nedoporučil. ()

Milo384

Úplně marný to nebylo, záměrné béčko se vším všudy (teda doufám, že bylo záměrné). Critters žerou, hlavní postavy nesmyslně něco dělají a na konci velká bitva. Tak a je popsaný celý film. Teda konec už byla nuda. Jednu hvězdu dát nemůžu, připomínalo to moc staré Critters, které jsem viděl jako dospívající kluk na VHS, takže z nostalgie 2 hvězdy. ()

Natar odpad!

Neskutečně unylá krutopřísně nudná píčovina, která nemá ani na dostřel zábavnosti původních Critters. ()

Solinek odpad!

Tak tenhle návrat se nepovedl, to co udělali nestojí ani za shlédnutí traileru. 5% Nedokoukáno, po cca 30 minutách jsem znechuceně vypnul. ()

Branislav.Po

Ta toto sa hos)dnoti ozaj tazko. V case ked vysla Criters 1 bol som maly a na tu dobu to bola pecka. Tesil som sa na tento film. Velke sklamanie. Zla hudba, ziaden napad, ziadne efekty ( obcas som mal pocit ze su to manusky navlecene na rukach) ()

tein

Tak toto se opravdu nepovedlo. Herecké výkony tragické a scénář je jak z xxx filmů pro dospělé, na které se kvůli němu stejně nikdo nekouká. Jenže tady není na co koukat. Hloupé dialogy, nesmyslné nelogické chování všech postav, špatně zahrané. Zbytečné protahování děje nudnými scénami úplně o ničem. ()

Flammarion

Letěla jsi až jsem, jen abys samcům zabránila zničit Zemi...Jsi mírumilovná panovnice. No to mě poser všema deseti. Největší záhada vesmíru rozluštěna. Za všechno může muž. Ještě, že ty koule jsou aspoň černý jak boty. Za to panovnice je bílá porno herečka po hodně nevydařený plastice ksichtu, co si oblíbí partu debilů, které vede černá bečka. Kratší tričko fakt neměli ne? Fakt ne? No jo, ale kdo na to má do prdele koukat. Dudák se kterým není žádná Švanda a všechny zachrání babička s pistolí. Poetické, ale na hovno. ()

Hansolo35 odpad!

V původních Critters bylo málo multikulti postav, takže bylo třeba to trochu "překopat". Jako všechny filmy poslední dobou. Výsledek je tristní. ()