Sublog

Oddychový skoro-horor, který neslouží k ničemu jinému než diváka pobavit a trochu napnout a celkem se mu to i díky Rodriguezově zručné režii daří. ()

aronofsky

U filmů „Šíleného Mexikána” si můžete být jistí jediným a to, že si nemůžete být jistí naprosto ničím. Na jedné straně Desperado, Od soumraku do úsvitu a Sin City, na druhé troje Spy Kids a Dobrodružství Žraločáka a Lávovky /?!/ (díky bohu, že jsem to neviděl). Fakulta stojí tak nějak mezi tím. Když se řekne teen horor od MTV, tak si představím něco ve stylu Fakulty. Originality a vtipu to moc nepobralo. Brutalita a atmosféričnost chybí. A ze šprtů se stávají neohrožení eMZákobijci (nemyslím tím uživatele jistého nejmenovaného filmového serveru, ale metr dvacet vysoké, zelené potvory). 60% ()

Llaney

Ať si říká kdo chce co chce, tohle dílko zůstane mým nejoblíbenějším béčkovým filmem asi navždycky. Delilah, Casey, emzáci,skvělá hudba, Zeke i ta mimozemská blonďatá blbka, všechno to do sebe zapadá. A nejlepší je to všechno se slovenským dabingem. Ps: od té doby jsem vysazená na obyčejné průhledné propisky, haha ()

tcheque

Hodně hodně špatné, typický Béčkový film, ale byly doby, kdy mi stačilo se dívat na Froda a Joshe Harnetta,o) ()

kondomxxl

Toto bolo moje prvé zoznámenie s Woodom a Hartnettom a navyše bolo veľmi príjemné. Ak to budeme brať ako teenagerovku ale trošku škaredšiu, prečo nie. Herci sú skvelí, okrem spomenutých zaujal aj Robert Patrick či Jordana Brewster. Samozrejme som od toho nič moc nečakal, ale film nie je až taký strašný. Práve naopak, je to komédia s prvkami hororu ale ja osobne som sa veľmi zabavil. ()

akneleH

Dala jsem tři hvězdičky, ale v podstatě to není špatný film. Jen moje představa hororu je trochu jiná. Kdyby to byl horor, musela bych to strachy vypnout, tohle jsem si v pohodě dokoukala. ;-) ()

naytsirk

Myslím, že to bylo mé první setkání s Joshem a už tady jsem si ho zamiloval... Ten film má něco do sebe a nejen kvůli němu... ()

FAxPR

docela legrace, když si vezmete, kdo se z těch "oušek" po pár letech vyklubal :) ale jinak docela tuctovka teen film, kdyby tam nebyli mimozemšťani :) a famke janssen ;) ()

zurivymlok

Horor, kterému se dá vytknout akorát to, že se u něj ani chvilku nebojíte. :-) Ale jinak je to v pohodě filmeček, který se sice nezapíše nijak významně do historie kinematografie, ale zaručeně pobaví. ()

Mark1983

Napoprvé byl pro mě tento film naprostá bomba,ale s postupem času,i když se občas na něj podívám,jsem ho začal řadit do průměru. ()

Martin.Proko

Další teenagerská vyvraždovačka? né tak docela... Jeden z mnoha filmů kde o záchranu nebudou usilovat Mirkové Dušínové, Supermani ani xtý klon Johna R. či Chucka N... ...kvituji tu špinavost a temnost , ty outsidery . A velice dobrý sound track . Ikdyž jak jak bylo zmíněno je to jen další přetavení tématu vládci loutek . Tak aspoň ho přeneslo dnešní reality.... ()

draxxi

Takovy pubertacky horor. Neoriginalni, nelogicky, dobre obsazeny budoucimi hvezdami... Hlavni potvurka nevypada zle, ale jinak nic, co bych si zitra pamatoval. A ta slecna, co dabovala Cleu DuVall at uz priste nechodi... 11/11/2022 64% ()

Omegaboy

Náhodou jsem si to pustil jednou v televizi a světe div se, příjemně sem se bavil od začátku až do konce. Nevim kde se v názvu vzalo, že je to horor, ale rozhodně se nasmějete a pobavíte celkem na duchaplné úrovni. Spoustu okoukaných a profláknutých tváří, které nikoho neurazí a kvalitní režie rozhodně stojí taky za zmíňku. Pokud chcete nějakou popcornovku na posezení s přáteli a nechcete takhle večer zapínat mozel, je to jasná volba. ()

padlar

Překvapivě solidní filmeček. Sice označení horor (tak jak byl film označen v programu) je poněkud zavádějící, ale "scifárna" místy okořeněná humorem je to solidní, takže čtyři hvězdičky jsou na světě. ()