Comeback (2008) (seriál)

Hodnocení prvního dílu: sitcom a já se zasměju pouze jednou za díl?

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Hodnocení prvního dílu: Ničím se neliší od dalších českých krimi seriálu, jedině snad tím, že tu jsou „roztěkané a zelené flashbacky”, které si půjčili (rozuměj ukradli) z CSI. Zbytečný seriál.

88 minut (2007)

Film, který si zaslouží jít rovnou na DVD.

Zrůdy (1932)

Na tu dobu bezpochyby velice odvážný film. 70%

Hnus (1965)

Upozorňuji: nic tak nudného jsem snad ještě neviděl!

Muž bez tváře (1993)

Melův debut na mě zapůsobil (alespoň emocionálně) mnohem víc, než jeho daleko slavnější kousek Statečné srdce. 70%

Jedna ruka netleská (2003)

Ondříček, Macháček, Trojan. Ty tři spojuje účast na filmech Samotáři a Jedna ruka netleská. Oba dva filmy jsou komedie. Oba dva mají spoustu bizarních postav a situací. Tak proč takový rozdíl? Jak by řekl Fred Zinnemann: „Tři nejdůležitější věci na filmu jsou scénář, scénář, scénář.“ Tady je právě ten rozdíl. Zelenku vystřídali Macháček a Ondříček. A celé je to rázem v hajzlu. 40%

Alpha Dog (2006)

I přesto, že hlavními diváky měli být pravděpodobně puboši pravidelně sledující MTV, je to dobré. Hodně dobré. 70%

Úsvit mrtvých (1978)

Strach? Atmosféra? Ne. Nic z toho. Je to staré, jak Metuzalém, ale vypadá to jako by to bylo z třicátých let. Nemůžu si pomoct, ale i když je to pravděpodobně klasika žánru, je to tak neskutečně pomalé a blbé. Ve srovnání s remakem tomu chybí absolutně všechno. 40%