Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

Amalberga odpad!

"Film" vypadá, jako kdyby někdo filmařům zadal natočit velkorozpočtovou reklamu a porno. A na pozadí této reklamy (snad v každé scéně jsou jiné sluneční brýle, mafiáni nosí drahé značkové hodinky, detailní záběry na značku Ferrari atd.) se v náznaku odehrává cosi jako děj ve schématu: sex - postavy řeknou pár vět - montáž - sex a pořád dokola. Jediná pozitivní věc jsou krásné záběry okolní krajiny, až se mi zachtělo jet do Sicílie. ()

M.i.k.e odpad!

jak to jen...jednička byla špatná, ale oproti druhému dílu to byl výpravný film plný zajímavého děje. Dvojka totiž nemá vůbec nic. Začínáme svatbou hlavních "hrdinů", načež následuje cca hodina ve které se dvě třetiny času souloží a jedna erotická scéna stíhá druhou. V tomhle případě bych neměl nic proti za předpokladu kdyby bylo na co koukat.Jenže ono není.Nesympatický Rumun je ještě víc nesympatický a hlavní hrdinka (jejíž jméno sem úspěšně zapomněl) je sice hezká, ovšem její sexuální scény mají prakticky nulový masturbační potenciál a kdybych koukal hodinu na porno, dalo by my to víc jak po stránce erotiky, tak i po té dějové.Pak ale přijde zvrat kdy "Ona" nachytá Rumuna s jinou, okamžitě ho opustí a uteče se zahradníkem (se kterým má sex jen jednou - nebo se jí možná zdál).Načež přichází další velký mindblowing zvrat, kdy je nám odhaleno - pozor veliký spoiler - že Rumun má zlé dvojče a celé to byl jen "promyšlený" kompot dvojčete a bývalé Rumunovi přítelkyně...asi.Anyway. Druhá hodina filmu nenabízí vůbec nic (už se ani nesouloží) a libovolná mexická telenovela je oproti tomuto dni high quality TV. To úplně nejhorší pak přijde v úplném závěru, protože díky tomu jak vše dopadlo ve mě začalo klíčit podezření, že v tom tvůrci chtějí pokračovat a dříve nebo později přijde i třetí díl. Až přijde tak mě asi i tentokrát přemůže zvědavost už jen proto abych zjistil jestli se tohle celé dá posunout ještě níž a abych třeba pochopil - nebo mi někdo vysvětlil - co přesně že by se ženám na tomhle mělo líbit...5% ()

Johnny.ARN

Ako, jednotka nebol film roku, ale ten feeling príbehu Kráska a zviera v podaní pre dospelých bol fajn nápad. Malo to nejakú energiu, dráždivosť, prekvapivý záver. A ja sa len pýtam, prečo, pre krista, vzniklo toto? Absolútne žiadna atmosféra, samoúčelné scény bez zmyslu a významu, stále tie isté cecky a tupota zápletky, čo prerazila dno. Do toho stále nejaká latino hudba a spomalovačky z vody, auta, pri západe slnka, stále dokola. Nič nie je horšie, ako keď vám tupota scény zničí predstieranú erotiku. Možno okrem Romany Tabak a tej druhej, ktoré nehlasovali. To mi dnešok pokazilo snáď ešte viac ako tento snímok. Jedna len za tie autá. 1 z 5 ()

edie sedgwic odpad!

Ja viem, ze by som nemala, ale na tomto si proste zgustnem. Najlepsie sa pise o zlych filmoch, vsakano? A tento je naozaj, naozaj, ale naozaj zly. Ale pekne po poriadku. Najprv si teda povedzme, co je v tom filme dobre: v podstate vobec nic. No a teraz k tomu zlemu. Nie je to ani tak o tom, ze su to vsetko uplne slabi a nepresvecivi herci, ale ono to proste absolutne nefunguje. V prvom rade ma totalne iritoval fakt, ze som mala obcas pocit, ze pozeram nejaky playlist na youtube. S kazdou novou scenou sa spusti dalsi z nekonecnej rady "plouzakov", ktore su aj textom aj hudbou akoze namieru usite, obcas ju vyslovene popisuju. O nezmyselnosti a deravosti pribehu sa ani nema zmysel bavit. Prva cast konci nehodou, kedy nevieme, co sa vlastne stalo, kto prezil a kto neprezil. Druhy film sa o nehode takmer nezmienuje, zacne akoze romantickou sexualnou predsvadobnou scenou a potom sa asi dalsiu hodinu vezie na striedavo zmyselnych a smiesnych sexualnych excesoch. Potom akoze pride velky plot twist v podobe zahadneho zahradnika, ktory sa z cista jasna objavi a potom sa z neho stane velky zachranca. Zaverecna dramaticka akcna scena je taka zla, ze to nie je ani smiesne. A zase raz ostaneme v napati, ci v tretom filme sa vobec spomenie, co sa stalo, alebo len proste zase vhupneme do nejakej random sceny, ktora sa do niekolkych sekund zmeni na sex. Ja neviem, toto nie je ani filmarcina, toto je...fuserina. ()

mira007

Pokračování polské erotické hitovky Netflixu je nepřekvapující - něco, co je jako jen zfilmovaná lyrická změť sexuálních fantazií nějaké Polky, která o tom napsala romám , který nemá hlavu ani patu.  Od první do poslední minuty sex, ikdyž paradoxně tam není ani moc nahoty, ale vystajlovaný sexualizovaný životní styl horních deseti včetně sexy aut, vil a slunečních brýlí. Nedivím se, že tomu tady sázejí odpad, ale pro mne to je geniální bejkárna, protože, aby tomu všichni dali ostentativně odpad, tak to zkoukli od začátku do konce. Já těmhle filmům budu dávat odpad, až tady natočíme aspoň první český erotický film, který má hlavu a patu ( ... fuj teď jsem si vzpoměl na Bouru v žánrovém omylu Playgirls ) ()

• Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)
  • Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)

Časové pásmo bylo změněno