Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

AndrewNewman

Steven to vie! Jedná z mála hereckých uloh, presne ušitá na Clooneyho.Brad Pitt hrá to čo vždy-frajera. Matt je ako neskusený malý zlodejíček veľmi dobrý a celé to má veľmi ladnú,sofistikovanú Juliou Roberts vyplnenú atmosféru elegantnosti a neskutočne profesionálneho zlodejstva. ()

Douglas.

Absolutní jízda od začátku do konce. Skvělé charaktery, originální řešení problémů a pobavení na úrovni. Všechno je tak složité až je to jednoduché. Výborná práce Soderberghu. ()

blondboss

Dannyho séria začala slušným kriminálnym nárezom a snímkom s asi najviac hollywoodskymi hviezdami na meter štvorcový. Remake sa podaril na výbornú a nebyť pár takých nie veľmi záživných scén, tak by som dal aj lepšie hodnotenie. Takto je to "len" vysoký nadpriemer v rámci žánru. Soderbergh sa očividne odviazal a dopadlo to super. 80 % ()

Bilky

Chytré a duchaplné. Pred 10-timi rokmi som hodnotil 3* ale zabával som sa aj teraz, tak za charizmatických zloduchov a vtipnê dialógy pridám ešte 1 kus a 77% ()

patbat

Asi budu znít jako barbar, když řeknu, že Dannyho parťáci jsou moje nejoblíbenější komedie, ale prostě je to tak. Vděčí tomu za skvělé obsazení, které musí udělat úsměv na tváři snad úplně každému fanouškovi filmu, dále pak za samotný příběh no a za onen humor. Někdy, když mám výjimečně náladu pod psa, stačí si pustit tento film a je po starostech. A samotný závěr po loupeži u kašny před Bellagiem se skladbou Clair de Lune je balzám na duši. ()

koza3

Můj nejoblíbenější žánr jsou tyhle heist movies a Dannyho parťáci jsou jednou z nejlepších děl v této kategorii. Nejsou asi tak originální jako legendární The Sting nebo naplněné jako The Hustle, ale mají super herecké obsazení, příjemný nádech uspokojení na konci a skvělé hudební a grafické pozadí. Za mě pecka a dám si i ty další dva díly :-) ()

Simako

Fakt pěkněj film, kterej baví. Má to šťávu, je to hravý!! Směsice hvězd, která příjěmně překvapila, toď vše!! ()

FrankieSS

Přítomnost Damona, Pitta, Robertsové pokaždé nejak zkazí muj dojem z filmu, toto byl velice originální snímek, hodne propracovaný, ale ..... za prvné je tam D, R, P.... navíc se film zameruje jen na samotnou loupez, která je plná perfektní techniky a stylovosti, na druhou stranu postavy postrádají duši, jsou to jen drevení panáci, skoda .... ()

david666

Nelze hodnotit jinak - skvělý výběr herců, skvělý lupičský plán -skvělý film. Myslím, že herci se při filmování hodně bavili - a na filmu to jde znát. ()

imaginer21

"Třináct miliónu a jedeš pro mě takovou dálku touhle popelnicí?" "Utratil jsem to za hadry..." Věčně nenažraný Bratt Pitt, geniální pohodář George Clooney a dalších 9 správňáků s plánem, jak oloupit majitela tří nejvýnosnějších kasín v Las Vegas. Přiznám se, že jsem musel film vidět 3x, než mi došlo, jak to vlastně provedli. Do toho ta provokativní hudba a perfektně ušité dialogy. Jasných 5 *****. ()

Sunwise

Ke shlédnutí jedničky Dannyho parťáků jsem se odhodlala až poté, co dávno prošla kiny trojka. Očekávala jsem sexy chlapy, inteligentní humor, pokud možno málo akce a žádnou krev. Spokojená jsem byla tak z půlky. Hezkých mužů se na plátně pár objevilo, přesně jak jsem očekávala. Ale to na téměř dvouhodinovou podívanou je přeci jen trochu málo, a navíc Clooney si hned po odchodu z vězení oholil strniště, a v kasinu už se pohyboval „nahladko“, čímž u mě pár bodů ztratil. Vtipů jsem se též dočkala, ale mohlo jich být víc nebo času mezi nimi uplynuvšího méně. Akce téměř žádná, což ale činí film bohužel pomalým a rozvláčným… a předvídatelným. Uvítala jsem absenci krve, jenže pro mnohé i toto bude spíš záporným bodem než plusem. Celkově považuju Ocean´s eleven za film vhodný tak pro ukrácení dlouhé chvíle… a trochu lituju že jsem radši nedívala na fotbal. ()

Lipps...

Perfektní režie spolu s perfektním obsazením vytváří lehkou krimi komedii s logickým i jednoduchým dějem. Mám ráda chytré komedie a tahle je jedna z nejlepších. ()

vasek.raul

Smícháme-li početnou hereckou smetánku, zajímavý příběh, trošku napětí a špetku zvratů na konci, tak uvaříme Dannyho parťáky a výborný film, který stojí za to. Usměvavý Danny Ocean vede své nové ovečky do akce, která je pro diváka velice zajímavá. Stačí si jen sednout pohodlně do křesla a užívat si tento film. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)