Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

Arach.No

Dokonale elegantní komedie z lupičského prostředí s výbornou zápletkou, plná hvězd.Co k tomu dodat, snad jen, skvělá zábava snad pro každého.Oodechovka, u které se nudit nebudete, Clooney je elegantní a opravdu dobrý herec, stejně jako všichni ostatní.Soderberg drží kvalitu všech svých filmů opravdu vysoko. ()

shimpy(CZ)

Tihle chlápci jsou sympaťáci od pohledu. A navíc když plánují vyloupení kasína, takovou show si nesmím nechat ujít. Originální zápletky, a dokonalý soundtrack, který dá filmu velmi osobitý styl a vrátí vás do 80. let. Skvělá a oddychová stylová podívaná... ()

Piškotka

Pohodová a prima odlehčená komedie s prvky parodie. G. Clooney a jeho partička si umí usmyslet tolik věcí, že až rozum stojí. A zase má v tom prsty ženská, jak jinak. Herecké výkony se daly, Brad Pitt zase hrál hezounka ve skvěle padnoucím obleku, ale nic proti. G. Clooney fujtajbl, nechápu jeho fanynky. Stejně tak Džulia, kterou už vůbec jaksi nemusím. ()

Wishkah

parádní zábava, která hned neomrzí, hlavně díky skvělému obsazení, které muselo být při natáčení ve velké pohodě, protože z filmu to jde hodně cítit. Hlavně Brad Pitt, George Clooney a Andy Garcia mi utkvěli v hlavě nejvíce. Celý film mi hodně připomíná Podraz akorát víc klipovitý, svižnější a cool. ()

mirkaaa

Skvělý, pohodový a zábavný film s charismatickým Georgem Clooneym řadou dalších hollywoodských hvězd (B. Pitt, M. Damon, A. Garcia, J. Roberts a další). Je to povedená kriminální komedie zasazená do prostředí casina, ve které nechybí napětí, akce a vtip. Dannyho parťáky řadím mezi mé top filmy. ()

peetriss

Plejáda kvalitních herců a hvězd, přikrášlená o Julii Roberts, skvěle vedená taktovkou mistra režiséra Stevena Soderbergha. Zajímavý počin o lupičích trochu jinak. ()

Hanes88

Tak tomuhle říkám krimikomedie. Pěkně svižné, vtipné, navíc s hvězdným obsazením. Pár momentů sice mohlo být lepší, ale i přesto se to povedlo. 80% ()

Xavi6

Velice povedená loupež v podání tria Clooney-Pitt-Damon. Sice jsem jaksi nemohl pobrat celkem pomalý start filmu, ale finální část byla perfektní, prostě Steve Soderberg umí. :) Nemůžu si pomoct, ale byla zde úplně parádní hudba! ()

Prochy38

Hodně kvalitně provedená práce! Já sice na tady tyhle typy filmů moc nejsem. Myslím, když se sejde parta dokonalých podvodníků a se vší suverenitou a dokonalým předvídáním dokáží nemožné. Ale je to dobře natočené, vtipné a trefné. Hlavní úspěch na všm má samože hvězdné obsazení. A to teda nezklamalo. I té Julii to hodně slušelo. Spokojenost! ()

tarponko

Pre mňa je tento film (a aj celá trilógia) niečo ako kult alebo akýsi vzor ako by mali krimi-komédie vyzerať. Ako keby sa nespočet filmov s rovnakým žánrovým zaradením chceli podobať práve tomuto kúsku. Pohoďácka partička týpkov, ktorí si sem-tam vykradnú dáke to kasíno pre radosť. Ale s akým štýlom! Pre mňa neskutočné je dopĺňanie Clooneyho a Pitta, ako keby si čítali myšlienky. A o tom že je tu prvotriedne hviezdne obsadenie sa hádam ani nemusíme baviť. ()

orkadimenza

Zidealizovaná pohádka o tom jak vykrást casino? No tak jako nápad dobrý, ale chybí tomu nějaká zápletka, nějaká chyba, nebo projev lidského faktoru. Všechno jde tak hladce podle plánu, až to začne po hodině nudit a vy už si jen říkáte "No ať už to konečně vykradou a jdem." Bez nějaké chyby nebo zádrhelu to není úplně ono. To už raději nějakou kvalitní citovou vydíračku, než tuhle průměrnou pohádku o Clooneyho jedenáctce. ()

prezdivaka

Přijde mi jako nehoráznost hodnotit tento film výše než třeba Sicilský klan nebo Melodie podzemí. Ač je nabitý hvězdnými herci, scénář nemá potenciál zaujmout. Příběh je ubohý a těžce nevěrohodný. Není bohužel ani vtipný. Dal jsem mu ještě jednu šanci a pokoušel se nalézt perlu v bahně, ale není tam. Hodnocení odráží oblíbenost obsazených herců, ale tak by to být nemělo. ()

Paldiny

Päť megastar nestačí, pokiaľ z nich scenár spraví neschopných amatérov. Tu veci vychádzali len tak náhodou a nikto z nich nepresvedčil, že je odborníkom vo svojom obore, že má zmysluplný plán, o ktorý sa dá oprieť, ktorý dáva aspoň trochu zmysel. Odpojíme od elektriny na pol minúty Las Vegas, generátor mať také drahé mesto a najstráženejšie kasíno určite nebude. A odkiaľ tú srandu ukradneme? To je jedno, je jediná svojho druhu, strážia ju dvaja-traja s lampičkami, a potom už vlastne nikomu chýbať nebude. A to sme sa nedostali ešte ani do kasína. Všetko tak bije do očí aj vďaka ležérnemu tempu bez napätia, invencie, akcie, dramatizácie, len s miliónovými úsmevmi, ktoré si po poslednej klapke pripili šampanským, poklepali po rameni a nechali sa odprevadiť k limuzíne. Film ale nie je nič iné ako elegantnou rozprávočkou, čo sa má za chytrú gangsterku, ibaže je maximálne tak pre detičky. A prettywomanský zvrat tomu odpovedá. ()

Lefty86

Hodně známých , hlavně pro ženský krásných ksichtů ale po celý film jsem měl pocit že už jsem to někde viděl. Nic jiného a nového film nenabízí. Řemeslně je to jistě natočené dobře ale na takové obsazení je to málo. ()

Skalda

Osobně jsem tedy čekal víc akce, ale herecký tandem a originální nápady (v rámci možností žánru) drží tenhle biják hodně vysoko nad vodou... ()

M.I.K.E.

Skvělé promyšlené a ještě lépe zahrané Každý z členů Dannyho skvělé 11 naprostý profik. I jejich odporný soupeř Garcia skvělý. Kam se hrabe Mission Impossible..ale zase na Loupež po italsku něco schází, uvidimé co přinese pokračování. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)