Libertin (2004)

Po přečtení hodnocení na Libertin, jsem od něj nečekala nic extra, ale pořád jsem si říkala: hraje tam přece Johnny Depp, nemůže to být zase až tak hrozný...bohužel, ani výkon Johnnyho tento film nemohl ani trochu zachránit. Scénář je pitomej a některé herecké výkony taky za nic moc nestojí a to nejhezčí na filmu je možná až tak konečná píseň. Byla bych ráda alespoň za to, kdybych mohla říct, že sem byla, třeba jen trošičku, zhnusená, ale tomu filmu se nepovedlo ani toto.

Wimbledon (2004)

Asi nechápu, co je na tomhle filmu tak úžasnýho. Celé je to podané absolutně nezajímavým způsobem a trochu zajímavější to začne být až skoro na konci filmu, když se hraje finále, které ale taky není nic moc a je úplně nesmyslně prodlužované, když je poslední míček prohlášený za out. Rozhodně to nepřidá na napětí, jelikož je stejně jasné kdo to vyhraje. A celkově na mě tento film působil tak trochu takovým dojmem, že je to malý pěkný příběh, který se ale natahuje a natahuje jen díky nezáživným pasážím.

Love Story (1970)

Love Story je pěkný příběh a je nejspíš inspirací pro hodně romantických filmů, například mi to hodně připomnělo film "Dlouhá cesta", kde je v podstatě úplně stejný příběh - mladý zamilovaný pár, kluk, který má roztržky s otcem a dívka, co umře. Taky jsem si při tom vzpomněla na film "My Sassy Girl", kvůli věčný "buzeraci", která nebyla myšlena nějak zle a místy byla opravdu dost trefná a legrační. Hudba je skvělá, stejně tak herecké výkony, ale celkově mě ten film nepřesvědčil tak, jak bych to čekala od pořádnýho romanťáku, očíčka zůstala suchá a slzičkám se ven nechtělo. Z tohohle příběhu by toho šlo vytlouct určitě ještě trochu víc.

Ajťáci (2006) (seriál)

Téhle partičce se člověk prostě musí smát. Každý díl obsahuje super hlášky, scény k popukání, a já se usmívám téměř od začátku do konce, a častěji než u jiných seriálů se sem tam i pořádně zasměju. Všechny postavy jsou naprosto ujetý, bláznivý, a víc nenormální by snad už ani být nemohly. Jednu hvězdu ale odebrat musím, protože těch srandiček je tam tolik, že se to neubrání tomu, že jsou některé na hranici trapnosti, a pár z nich tuto hranici i překročí.

Velká ryba (2003)

Je to fain příběh, ale něco mi na tom furt nesedí...V první polovině mi všechno přišlo hrozně přehnaný, sice by někdo možná řekl, že o tom to taky je, ale todle bylo ještě víc přehnaný než normálně přehnaný. Do toho se tam furt chechtil Ewan McGregor, což mi v polovině filmu taky už začalo líst na nervy. Myslim, že z tohohle příběhu by šlo vymáčknout něco lepšího.

Moje borůvkové noci (2007)

Na začátku filmu mi přišlo, že se koukám na nějaký film od poloviny, pořád mi tam něco chybělo, nějak se nic moc nedělo...proto bych začátku dala tak 3*. Celkově na mě ale ten film udělal takovej pěknej dojem, že na konci bych mu dala 4*. Bohužel nic mezi tím tu neni, ale jelikož dojem z filmu je podle mě důležitější, tak dám ty 4*. Sice v tom vidim něco úplně jiného, než romantický film, protože té romantiky tam zrovna moc není, ale i tak je to dobrej film s pěkným obsazením a nespornou výhodou je i to, že neni nějak moc dlouhý, tak moc nehorzí, že by se člověk začal nějak moc nudit...

Dr. House (2004) (seriál)

Kdo by nemiloval toho sarkastickýho, protivnýho, prolhanýho, všemi mastmi mazanýho a egoistickýho chlápka?? Dr. House je prostě seriál co mě baví, je to seriál na který se dá koukat i víckrát, už jen kvůli vtipům Gregoryho, seriál, který vás pobaví, trochu napne a třeba se z něj i něco dovíte o zajímavých nemocech, taková škola hrou :o)

Pianista (2002)

Výborný film o hrozné době, jak bylo ve filmu řečeno, dost absurdní době. Člověk se pak ptá sám sebe, jak bylo tohle všechno možný. Hudba je úžasná a herecký výkon Adriena Brodyho je taky prostě skvělý. Ačkoliv po polovině filmu sem se začala trošičku nudit, na druhou stranu sem byla ráda, že nemusim koukat na to, jak furt někdo kope do Židů, a tak je tu těch pozitiv najednou možná trochu moc, ale prostě nemůžu jinak :o)

Mlčení jehňátek (1991)

Vynikající film, super napětí a Anthony Hopkins byl prostě úžasnej. Kdybych mohla dát víc než pět hvězd, tak bych neváhala. Takle povedenej film sem dlouho neviděla :o)

Fantom opery (2004)

Já mám pro Fantoma Opery slabost. Viděla jsem ho asi už pětkrát a prostě si nemůžu pomoct, jsem nadšená od začátku do konce. Přiznávám, že nějaké neduhy by se tam našly, ale pro mě se ztrácejí v té perfektní hudbě. Jednoduše miluju ty písničky, melodie, charaktery, příběh...krom toho jsou zde velice povedené efekty, zvláště ten hned ze začátku filmu, kdy se se vzpomínkami Raoula vracíme do minulosti a divadlo ožívá. Emmy Rossum má nádherný hlas a kukuč, které podtrhává Christininu naivitu. Občas sice vypadá jak sjetá, ale to v podstatě má být, takže ok. A je skvělé, že dovedli najít lidi, kteří nejen že umí krásně zpívat, ale také dobře hrát, což se nehledá dobře.