Italské prázdniny (2003)

Film, jaký potřebují k životu -náctiletí se vším všudy a hezkou písničkou s megaohňostrojem na závěr.

Život Davida Galea (2003)

V mnoha ohledech dost dobrý film, ve kterém nevadí propojenost tolikati žánry. Nakonec proč ne, když je vše umocněné výbornými hereckými výkony.

Chudí boháči (1959)

Můj vůbec první film viděný v kině. Bylo mě 5 roků a známá uvaděčka mojí babičky pustila do biografu celou rodinu zdarma na přístavek. Do dnešního dne jsem si myslel, že to byl francouzský film. Pamatuji si z toho, že to byl historický dobrodružný film, kde zbojník na koni vykrádal boháče cestující kočárem...

Anna proletářka (1952)

Byla padesátá léta a je jasné, že vznikaly filmy jako tento. Normální to jev. Budovaly se přece svělé zítřky a vzorem nám byla "Země, kde již dnes znamená zítra". Historii je třeba neustále připomínat, aby se už neopakovala...

Joey (2004) (seriál)

Má to vtip, má to spád a spoustu hlášek...a chybí tomu "jen" pár přátel!

Léto s kovbojem (1976)

Hanzlík, Kolářová a...hejno krav! Jo a taky "mokrý pták" co bacil Budínovou ve spaní! Skvělá letní komedie.

Metráček (1971)

Velmi zdařilý film pro mládež o problémwch a trápení jedné (ne)obyčejné boubelky.

One Night with Robbie Williams (2001) (TV film)

Vynikající koncert ve swingovém duchu Robbieho Williamse v londýnské Royal Albert Hall. Potěší duety známých písní s hosty, které si Robbie pozval na pódium. Dokonalý zážitek.