Dannyho jedenáctka (1960)

Elegáni filmového plátna, inteligentní humor a skvělá režie.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Podle stejného vzorce jako jednička...Zábava na večer.Záhada,hláška,rychlé řešení...Nejlepší dějovou liniií jsou Benjaminovi rodiče v podání Helen Mirren a Johna Voighta.Tam to jiskří v jinak sterilním filmu.Nicolas Cage by měl rychle ale opravdu rychle vyměnit vizážisty.Vypadá film od filmu hůř.Jedině s mokrými vlasy pár minut v závěru vypadal obstojně.

Bruce Springsteen: The Complete Video Anthology 1978-2000 (2001) (video kompilace)

Bruce Springsteen. Boss. Pro mě srdcová záležitost. Zažil jsem jeho koncert v pražském Paláci kultury. Ty dvě hodinky strávené s tímto príma chlapíkem, který jakoby jenom tak vypráví svými písněmi krásné příběhy...Co víc dodat. Boss 4ever

Na vlastní nebezpečí (2007)

Opravdu, ale opravdu voda odnese všecko! O tomto filmu to platí dvojnásob. Mohl to být obstojný akční dobrodružný film...Není. Ta 1* je za práci všech zúčastněných.

Mumie (1999)

Hodně zábavný akčně dobrodružný spektákl podaný s nadhledem.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

I když je ve filmu snad vše, co už tady kdysi a (lépe) bylo, nevadí. Film je to - teda pokud nečekáte NĚCO čím film není, zábavný. Především díky Bradu Pittovi a Angeliny Jolie je strašně moc sexy!

Moulin Rouge (2001)

Muzikál, který se vám dostane pod kůži...Omračující vizuál, nápadité aranžmá starých dobrých hitů a především křehce nádherná Nicole Kidman! Nó a Ewan McGregor, samozřejmě!

Mission: Impossible III (2006)

Ethan Hunt potřetí. Třetí mise boduje ve všem. Výborný děj a skvělá akce namíchaná tak akorát.

Maratónec (1976)

Za muka způsobená následným velmi bolestivým růstem zubů moudrosti po shlédnutí filmu v kině přesto musím dát plný počet! Thriller, na který se nezapomíná...

Láska nebeská (2003)

Nebesky krásná romantická komedie ve vánočním balení, kde si každý - a to nemusí být zrovna zamilovaný - najde to svoje!