Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Fuj! Pozeral som to 5 minút a videl som všetky "celebrity", ktoré neznášam - Eva Máziková, Nora Monsterová a Dolly Buster. Normálne mi bolo zle.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Takto si predstavujem výbornú romantickú komédiu. Jenna Elfman je fakt na zožranie, Ben Stiller nehrá svojho typického blázna a Edward Norton je vynikajúci. Super kombinácia a príjemne strávené chvíle sú zaručené :)

Bojovník (1997)

Dať plný počet takému depresívnemu filmu by bolo asi príliš a naviac ho asi už nikdy nebudem chcieť vidieť. Depp je veľmi zvláštny...

Bugs Bunny a jeho přátelé (1960) (seriál)

Eh, What´s Up, Doc? Tohto zajaca som si zamiloval ešte viac ako Toma a Jerryho. Vždy si ma vedel získať nejakou svojou machrovinou.

Frajer Luke (1967)

Ach. Boj za slobodu proti spoločnosti je téma, ktorá nikdy nebude obohraná a vždy človeka dojme k slzám a vyburcuje ho k životu. Či už je to Shawshank, Motýlik, alebo Luke. Paul Newman naviac pridal ešte k tomu ďalší rozmer ľudskosti, chlapskosti a úžasnej odvahy a sily. Koniec bol úžasne emotívny a veľmi nečakaný. George Kennedy mu zdatne sekunduje a filmu veľmi prospievajú aj humorné scény ako je tá s vajíčkami alebo s fakt krásnou slečnou, ktorá umýva auto.

Po přečtení spalte (2008)

Fajn oddychovka od bratov Coenovcov, ktorá síce občas nudí, ale určite si nájdete toho svojho agenta, ktorému budete fandiť, ale pozor na to koho! Inak, nepozerajte to v slovenskom dabingu. Ten sa pri tomto filme vôbec, ale vôbec nepodaril. Čierny humor tu exceluje, niekedy je až príliš tvrdý, až nepríjemný, ale niečo mi k plnému zážitku predsa len chýbalo. Asi tá občasná nuda.

Disaster Movie (2008) odpad!

Tak toto je jednoznačne najhoršia "paródia" akú som kedy videl. Zvyčajne sa občas zasmejem, niekedy vybuchnem smiechom (to sa mi stalo aj pri Epic Movie, aj Date Movie). Ale tu som sa fakt nezasmial ani raz a naviac všetko bolo také trápne, že sa to takmer nedalo dopozerať dokonca. Dokonca aj Batman bol strašný a tá "pieseň" na konci kto s tým fuck tak to už bol fakt vrchol smútku a bezmocnosti.

Četník a četnice (1982)

Toto bolo už len varenie z vody, zápletka bola slabá ako čaj, fakt jedine Funes tento film vytiahol do priemeru.

Četník a mimozemšťané (1979)

Pre mňa jedna z najvtipnejších častí vďaka tým rôznym nezmyselným situáciám s mimozemšťanmi a už len z ich podstaty - "dobíjania" sa. Funés tu pôsobí fakt úžasne vtipne.

Četník se žení (1968)

Tento diel ma jemne sklamal, ale aj tak je to proste Funés ako sa patrí, aj keď trošku romanticky obmäkčený.