Dovolená s Andělem (1952)

Snažil som sa odosobniť od tej dosť hnusnej agitky a dobre sa baviť na humore, čo sa mi aj darilo, lebo Marvan Kemr boli skvelá dvojka, takže jednoznačne to bola dobrá zábava. Akurát visiaci Stalin na stene tej ubytovne to už bolo na mňa troška veľa :)

Prázdniny pro psa (1980)

Super komédia pre malých aj veľkých s veľmi roztomilým psíkom Blekom.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Nenáročná komédia, ktorá vám zaručene spraví dobrú náladu, pokiaľ sa dokážete povzniesť nad to, že to má s originálnou knižnou i filmovou verziou spoločné len mená hlavných hrdinov. Mne sa to zdalo celkom vtipné. Jackieho Chana mám rád, takže som s tým nemal žiaden problém. A Arnie bol najlepší :)

Garfield ve filmu (2004)

Bieda, nuda a zvláštne spracovanie super komiksov, ktoré som ako dieťa (ale niekedy aj dnes) zbožňoval. Škoda premrhaných peňazí.

Vlčie diery (1948)

Strašne silný film, ktorý je jeden z najlepších slovenských vojnových filmov. Perfektne ukazuje hrôzy vojny a na tú dobu podľa mňa často netradične brutálne.

Shrek Třetí (2007)

Bolo to oveľa slabšie nielen ako prvé dva perfektné diely, ale aj ako väčšina iných animákov, ktoré v poslednej dobe vznikajú. . Je síce pravda, že som sa často smial, ale aj som sa nudil. Príbeh bol taký nemastný-neslaný, väčšina vtipov tu už bola a nových bolo len pár (spočítam na prstoch jednej ruky). Škoda, táto trilógia nemala šťastný koniec. Ehm, trilógia to asi nebude, lebo som si teraz všimol, že sa chystá "Shrek: Zvonec a konec". Celkom vtipný český názov, uvidíme aký bude film.

Krotitelé duchů II (1989)

Nemenej kvalitné pokračovanie kultovej hororovej komédie. Keby dnes vedeli amíci točiť druhé diely tak ako vtedy, tak by to možno vyzeralo úplne inak. Síce, na výsledok má vplyv možno to, že režisér nie je Američan, ale Slovák :D

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Jediný "seriál" kvôli ktorému som si kúpil rovnomennú knihu. Krásny dokument, kde "obyčajný" život dinosaurov a ich osudy vás zaujmú minimálne rovnako alebo aj viac ako akýkoľvek iný film :)

Sám doma (1990)

Geniálna komédia, ktorej kraľuje scéna s pizzou a legendárnou hláškou: "Rozstrieľam ťa na rešeto, ty prašivý kojot!" :-D