Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Půvabná a příjemná komedie o testování budoucího partnera. Pro mě nejlepší scéna je vláčení kůlu na kopec (skvělá ukázka mužské ješitnosti :-)

Vrchní, prchni! (1980)

Velmi chytrá a vtipná komedie, ale k plnému hodnocení mi tu něco chybělo.

John Q. (2002)

Příšerný na city hrající kalkul, přehnané a naivní.

Drákuloviny (1995)

Nepříliš zdařilý pokus o parodii na Draculu. Je tu sice pár světlých momentů, ale veskrze se jedná o nevtipnou a nijak zvlášť zajímavou podívanou.

Na dotek (2004)

Skvěle zpracovaná divadelní hra, konverzačka založená na výtečných dialozích. Jednání postav je občas trochu nelogické, ale přesto se jedná o dobrý a možná trochu kontroverzní obraz jak lidských emocí tak i jejich bezcitnosti. Film, který sází jen na čtyři herce a komunikaci mezi nimi a skvěle mu to vychází.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Skrz naskrz průměrný film o zkrocení divých středoškoláků. Sice těžko uvěřitelné, ale pokud nebudete očekávat něco víc, celkem solidně se zabavíte.

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Jack Nicholson coby ďábel nemá chybu, ale jinak je tu jen poměrně řídký a nijak úchvatný děj proložený sem tam nějakou tou děsivější scénou. Celkově, pro mě, naprosto průměrný film.

Blbec k večeři (1998)

Dobrý námět a dobrá komedie, ale na plné hodnocení mi to přišlo trochu málo využité.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Stále ještě pár dobrých nápadů a jedna obzvlášť nechutná scéna. Pouhopuhý průměr, ale v rámci daného žánru jsou Prcičky 1,2 i 3 rozhodně tím nejlepším, co můžete vidět.