Jason Bourne (2016)

Bourne se mi vzdycky oproti Bondovi libil v tom, ze byl takovej realistickej, ale tohle bylo fakt peklo v kine vydrzet do konce.

Sedum (1990) (studentský film)

Vzpomínky. Pecka film - krátkej, ale dobrej!

Chata v horách (2012)

Horor? Mně to přišlo spíš jako komedie :)

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

Nemám slov. Tragické na všech frontách - od nápadu až po zpracování.

Osm hrozných (2015)

Někomu se může zdát, že je to zbytečně dlouhé, ale já si to užíval. Dávalo to všechno smysl, a zpětně, když nad tím přemýšlím, tak bych nechtěl, aby v tom jediná minuta chyběla. Django měl taky pomalejší rozjezd. Každopádně, z části možná ano, nepředvídatelná dějová linie – nechci psát co konkrétního, abych zbytečně nenaštval toho, kdo ještě neviděl :) Historka o lofasu – pecka, pecka, pecka. Herecký obsazení, masky, v podstatě jen dvě prostředí pro děj, hudba, výprava – byl jsem moc spokojený. Je to film, který bude stále aktuální.

Mimoni (2015) odpad!

Film z kategorie "netočte další díly".

jOBS (2013)

Tak 30 % obsahu z životopisu od Isaacsona, dobrý k dokreslení atmosféry po přečtení knihy. Dost pasáží vytržených z kontextu, a nezapadajících, pro ty, kdo nečetli – resp. roztrhaná dějová linie, i když chápu, že na to nebylo tolik času, protože by ten film měl tak 10 hodin. Např. z ničeho nic Steve v NeXTu, apod. Úchvatný výkon Kutchera!! Perfektní casting – podobnost lidí.