Legendy z Dogtownu (2005)

Jeden z mych nejoblibenejsich filmu. Tenhle film jsem videl uz hodne krat a furt me strasne bavi. Asi hraje velkou roli, to ,ze to je podle skutecnych udalosti, pro tyhle filmy mam proste slabost.

Sloní muž (1980)

Na tenhle film jsem se nechtel podivat z toho duvodu, ze sem tusil ze me to fakt dostane a taky ze sem mel pravdu ! I kdyz jsem se branil, tak sem proste musel uronit slzu. Takhle dojemny a krasny pribeh jsem nevidel uz hoodne dlouho. David Lynch je buh, tenhle film budu mit v hlave este hodne hodne dlouho. Jeden z nejlepsich filmu co jsem kdy videl.

Iron Man 2 (2010)

Jak to tak byva zvykem, tak dvojka jde s kvalitou dolu a nic s tim neudelaji ani super ultra giga technologie, ktere jsou sice potesenim pro oko ale nic vic. Mozna kdyby byl ten zaverecnej boj nejak vic zazivnejsi, ale tohle byla proste slabota.

Pepek námořník (1960) (seriál)

Pohadka na ktery jsem v podstate vyrustal. S hodnocenim nemuzu jit niz :)

Kid (1921)

Nemam slov. Je krasny, kdyz film dokaze dojmout i bez nejakych dialogu a jen za doprovodu hudby. Chaplin je dokonalej komik, kdo dokaze rozesmat jen tim, ze se prochazi po ulici ? Film pro pobaveni, ale i pro opravdove dojeti. Ten klucina navlecen do velkeho obleceni byl fakt paradni, malem sem uronil slzu kdyz se na tu chvili od sebe odloucili.

Nesnesitelná krutost (2003)

Když si clovek u sledovani tyhle komedi vzpomene na ty starsi pecky od Coenu, tak mu je celkem lito, ze jde kvalita fakt dolu. Po par dnech skouknuti, si z filmu nejak moc extra veci nepamatuju, to znamena ze asi neco bude spatne. Kazdopadne Cathrine Zeta-Jones je opravdu hot ! A musim rict, ze jsem Clooneyho nikdy nemel moc rad, tady se mi ale libil. Je to fakt takova prumerna komedie u ktery si samozrejmne nenudite, ale proste je to slabota.

DC Showcase: Jonah Hex (2010)

Vyborny animovany snimek s poradnou atmosferou, dokonalou hudbou. K tomuhle se hodi prislovi: Kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada, myslim ze to je presne trefny :)

Majestic (2001)

Sice to neni tak dojemny a srdcervouci podivana jako je Zelena mile nebo Vykoupeni z veznice, ale ma to svoje kouzlo. I pres pomerne dlouhou stopaz se u filmu nenudite. A kdyz se film blizil do finale, tak jsem si rikal, ze ted uz pujde kvalita rapidne dolu, ale vubec, mile me to prekvapilo. APrijemna atmosfera padesatych let a este prijemnejsi Jim Carrey v urcite jedne z jeho nejlepsich roli, zde ukazal ze umi hrat i lepsi role nez role nejakyho magora, takovych roli by potreboval vice !

Big Lebowski (1998)

K tomuhle se snad nemusi psat ani zadnej komentar,jednim slovem MAZEC !