Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Ash Williams je bez démonů obyčejný looser prodávající v zapadákově elektroniku, ale když opět začne kniha mrtvých přivolávat smťáky, nasadí si Ash na pahýl motorovou pilu, do levičky sevře starou brokovnici a je z něho opět ten starý cynický parchant co si dokáže naporcovat smrťáka k snídani.

Klondike (2014) (seriál)

Tohle není žádný sentimentální, romantický snímek, ale drsný zlatokopecký příběh plný dřiny, bláta, chamtivosti, nenávisti, mrazu a smrti.

Cesta ven (2014) odpad!

No to je teda dílo! Cigára, chlast, vulgarismy, prostě sto tři minut o životě jedné minority v ČR. Děj filmu o ničem, bez zápletky, bez pointy. Ne, tento druh filmařského umění nechápu.

Vražda (2007) (seriál)

Dobrý seriál, jen zbytečně uměle natahovaný o nezáživné, nudné a nic neříkající scény, policie se tu občas chová dementně a přehlíží jasné stopy, svědci a rodina často mlčí, nebo mlží aniž by k tomu měli nějaký vážný důvod a tím se vyšetřování natahuje, nebo tápe špatným směrem. Zkrátit to o pár dílů, tak je to pecka.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Povedený český seriál s noirovým detektivním nádechem. Výborná atmosféra, poutavý příběh a skvělé herecké výkony Čermáka i Řezníčka.

Transformers: Zánik (2014)

Děj postrádá logiku, ale zase je plný stupidních dialogů a nezáživné, nudné akce. Navíc je Wahlbergův český dabing v tomhle filmu příšerný.

Strážci Galaxie (2014)

Od tohohle filmu jsem moc nečekal, jen další super hrdiny, kteří jen vyměnili těsné elasťáky za kosmické overaly. Nakonec jsem se ale skvěle bavil, protože film Strážci galaxie je vynikající letní kino s pěticí hrdinů, kteří strčí hravě do kapsy všechny filmové superborce, kteří sami sebe tak strašně vážně žerou.

Prohnilá země (2014)

Pěkné retro - krimi vystihující atmosféru 80.let, které nastavuje zrcadlo zahnívající kapitalistické společnosti. Poldové co nejdou pro ránu daleko a zločinci, kteří se neštítí žádné sviňárny. K tomu slušná porce rozstřílených těl z obou stran front ... tak tohle já můžu.

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) odpad!

Příšerná stominutová reklama na jedno české rádio, pražský salon krásy a jeden hotel. Žasnu jakou hovadinu bez zápletky, bez pointy lze natočit.

Red 2 (2013)

Extrémně nebezpeční důchodci jsou zpátky a opět vystřílí notnou dávku vražedného humoru. Já se při šílené jízdě Franka Mosese, Marvina a spol., bavil excelentně.