Morganovi (2009)

Smal jsem se jen, když mluvil Hugh, jako kdyby ty frky vymejšlel sám a jednal bez scenáře. Zbytek je relativní nuda.

Harry Brown (2009)

Šťouchá to do něčeho co je pro nás bližší problém než černošské gangy v americkém Gran Torinu. Navíc je to téma, který strachy raději přehlížíme a nechceme nad ním uvažovat. O to víc pak fandíte starýmu páprdovi a jen doufáte, že nikoho nebude šetřit a ufikne zdegenerovaný omladině koule. Každopádně mohl být Harry o něco víc dirty.

Alenka v říši divů (2010)

Hezky se na to divá. Malé děti z toho budou mít noční můry. Místo Deppa tam mohl být jakýkoliv jiný herec. Alenka je fakt kost. A nakonec, vůbec nevadilo, že nešlo o původní příběh, který jsem neznal. Stoji za to si odškrtnout "Viděl jsem", nic jiného film nepřináší a brzy bude zapomenut.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Smál jsem se (a na hlas), slzel jsem (ale tajně) a užil jsem si to (a přiznávám to). Rozhodně to není film pro všechny a mainstream se bude nudit - je to tak trochu film kritizující měšťáctví a zamýšlí se nad rodinnými hodnotami. Což zní hrozně! Ale záleží na tom jaké máte sociální zázemí, inteligenci, náladu a aktuální stav mysli. Je dost možný, že před rokem bych tohle nedokoukal ani do konce (to jsem ještě neměl ten spravnej intelekt hehe...).

Extrakt (2009)

Střízlivá a jemná komedie, výrazně se smát asi nebudete a druhej den možná nebudete ani vědět o čem to bylo. Rozhodně to mohlo být o něco odvážnější, možná trochu ulítlejší a bylo by to na 4 hvězdy. Ale na zabití deštivého sobotního odpoledne je to film tak akorát.

Rambo III (1988)

Ryzí akce a dá se na to koukat i po letech. Možná bych se obešel bez Trautmanovo přitroublých hlášek namyšlenýho teenagera.

Rambo II (1985)

Dvojka je vážně trochu nudná, už je to jen bezduchý kosení nepřátel. Kdybych se teď rozhodoval, jestli si to znovu po těch letech pouštět, už bych to neudělal.

Ninja Assassin (2009)

Příběh tady snad nikdo ani nečekal, takže se ho ani nedočkáme nebo aspoň né takového, který by za něco stál a dával smysl. Nicméně jako "ninja krvavá jatka" je to příjemná podívaná. Ale ještě by to něco chtělo...

Pokrevní bratři 2 (2009)

Trapný a směšný. Zklamání ve všech směrech. Pokud se Vám líbila jednička, raději na tohle nekoukejte. Všechno to co bylo na jedničce dobrý tady dostává teenagerský styl, už to vůbec není cool. Ztracenej čas a ani jedna výraznější scéna. Možná pokud je ti 15, tak se ti bude film líbit.

Rambo: První krev (1982)

Asi nejlepší na filmu je to, že důvody k tomu proč se Rambo chová tak jak se chová, pořádně pochopíte až ke konci. Na začátku si jen říkáte "Proč? Ježíši, to je debil..." Vlastně jsem si to říkal skoro celou dobu filmu a i Rambovi soupeři, na konec jsem Ramba pochopil... šerifa ne, to byl debil. I na postarší věk filmu, je to zajímavá podívaná i dnes.