American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Pro mě je zatím Asylum nejlepší série. Jessica je tady naprosto dokonalá a Lily ji perfektně sekunduje. Blázinec podle mého gusta, silný příběh většiny postav, mimozemšťani, zrůdičky, nějaké to gore a sem tam i hodně vtipné. Jo a soundtrack geniální.

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

opravdovej klenot českých kutilů, kuchařů a vynálezců. Pravý syn Járy Cimrmana. A já končím s chlastem :D

Fantastická čtyřka (2005)

Po zhlédnutí nudného remaku 2015, jsem z radostí jednu hvězdu přidal :)

Fantastická čtyřka (2015) odpad!

Nesympatická čtyřka, je další extrémně nudný a zbytečný remake. Nesympatické obsazení, idiotský scénář, extra porce citečků a hromada nudy. Nejsem teda fanda ani předchozích filmů, nicméně tam byla aspoň Džesika Alpa, na kterou se dá dívat a docela slušně nahláškovenej kapitán homokláda. Tady je akorát zašklíbená Kačena, kamenožrout a připečený johny....

Dávám tomu rok (2013)

Zdejší pravítkáři asi nepobrali pořádný jedovatý tumur a měli tam nejspíš málo romantiky :D Já se bavil náramně.

The Starving Games (2013)

Daleko lepší než ta nuda s pornoherečkou Lórencovou. Nehledě na to že tahle buchta je daleko pěknější a umí i hrát. Po dlouhé době solidní parodie.

Dovolená za trest (2014)

Nemůžu si pomoct ale řezal jsem se u toho jak retardovanej fakan :) Obzvláště Terry tam perlil.

Méďa 2 (2015)

Ještě větší nářez než první díl. Sotva jsem se dosmál jedné hlášce, ihned atakovala druhá. Pro mě zatím nejlepší komedie roku. A že nahradili Milku Kundys, Glumem, bylo evidentně velmi povedené :D

Velké oči (2014)

Sice tohle dílo hodně vybočuje z dosavadní Timovi tvorby, nicméně jeho řemeslnost je tam silně cítit. Dannyho hudební podkres, jako vždy dokonalej. Ale nejvíc zase zaVálcoval Kryštof, opravdový herecký koncert. Sice mi tam dost vadila ta nesympatická statistka adamsová, ale i tak dám 5.