Oběť: Lovec krve (2007)

Tak trošku jiné pojetí upírů, docela rychle to uteče, je tam i trošku krve, slušná hudba a kozičky paní Lucinky :)

Taxi (2004) odpad!

Další zbytečný rymejk, pro jistotu ještě s černou prasnicí....

Dítě číslo 44 (2015)

Na tenhle film jsem se po Evilenku a Občanovi X, moc těšil, bohužel jsem dostal jen dvě hodiny otravné nudy. Žádný pořádný vraždy, jen furt citečky a záběry na odporného transvestitu Noomyho . Jedna symbolická hvězda za geniálního Garyho.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. série mě nijak neoslovila a moc jsem ji nesledoval, AHS mě chytlo až serií Asylum. Nicméně v první sérii jsem rád koukal na sexy služku Sašenku :) 3. 2. série: Pro mě je zatím Asylum nejlepší série. Jessica je tady naprosto dokonalá a Lily ji perfektně sekunduje. Blázinec podle mého gusta, silný příběh většiny postav, mimozemšťani, zrůdičky, nějaké to gore a sem tam i hodně vtipné. Jo a soundtrack geniální. 5, 3. série: Coven není špatnej, ale kvalit Asylumu nedosahuje. 3. 4: série: Zrůdičky byli fajn, jak herecké obsazení, tak trikově. Nicméně na Asylum to nemá. Pěkné 4. 5. série:

Pixely (2015)

Pro nostalgika jako jsem já, příjemná oddychovka.

Prďoši (2002)

Na můj vkus v tom filmu bylo málo prdění, i přesto se jedná o inteligentní zábavu pro vybranou společnost. Plnej počet 5.

Země zítřka (2015)

Danny a jeho pubescentní parťačky 57. Ze začátku to vypadalo na oddychovou rodinou fantasy, bohužel se to pak začalo tvářit jako vážné drama s poselstvím a to mě začalo šíleně nudiť. 1. hvězda navíc za Star Wars reklamu.

Jurský svět (2015)

Chtěl jsem se podívat na film o dinosaurech a dostal jsem film o dinosaurech. Až na ty otravný děcka a tu jejich šerednou máničku to celkem ušlo. Slabší 4. PS: Napsal jsem ježíškovi aby mi pod stromeček nadělil vycvičenýho T-Rexíka, nebo aspoň smečku Raptorů.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Pustil jsem si tenhle seriál z nostalgie po více než 25. letech. DVD verze z roku 2008 má tak otřesný dabing jaký jsem nezažil ani u VHS rychlodabingu porna, Ten dabing snad dělali pacienti ústavu s downovým syndromem v rámci odpolední terapie. Výkony herců a debilní dialogy, jsem nejspíš jako malé děcko nevnímal :D Nejlepší na celém seriálu je asi jen ta hudba...