Létající Čestmír (1983) (seriál)

Seriál na kterým sem vyrůstal. Oskar Blecha největší Velký Vezír :D A vzpomínám zasněně s ubalenou "kytkou radosti" na na Ivču Andrlovou bez podprdy :)

Dárce (2014) odpad!

No ty krávo, co to zase bylo za feťáckej emo úlet?!! Během filmu jsem si několikrát zašel do koupelny nudou podřezat žíly. Perunžel, mám jen strojek na vlasy, tak jsem jen získal krásně vyholený zápěstí a zánět spojivek z těch úžasných barviček jako z teletubbís....

Kovbojové a vetřelci (2011)

Rákosníček vs Mimoňové je docela slušná zábava, i když jsem se nemohl zbavit dojmu že už jsem něco podobnýho někdy viděl :) Ale film utíká docela rychle, najde se i nějaká ta hláška a Olívka je statečnější víc než Winetů, nebo Bruce Wiliž :) Tož 4.

Soudný den (2008)

Připadlo mi jakoby někdo roztočil několik různých filmů a pak nevěděl co s nima. Nicméně výsledný slepenec je ve finále poměrně zábavný a rychle uteče. Navíc Rhona Mitra je sexy kost, takže ať nežeru 4.

Vzkříšení démona (2015)

Horror, to jako vážně? Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu že jsem tohle všechno už někde viděl. Prostě další recyklát, bez nápadu a děje. Jedna hvězda ze soucitu za Divokou Olču.

Šílený Max (1979)

Nádherně surové postapo, co víc dodat.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

tenhle díl se moc nepodařil.... Hlavně mě štvala, část s postiženýma děckama. A ten konec?

Špión (2015)

To chce pořádnou dávku odvahy vydržet se dívat dvě hodiny na nudnou, trapnou godzilu. Že jsem místo tohohle filmu nešel radši dobrovolně k zubařce, si nechat vysekat osmičky tupým dlátem, bez umrtvení.... Z bídou jedna hvězda za trojici Statkář, Lavór a Murénu Gagarin.