Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Scénáristům už asi dochází nápady a tak začínají kombinovat. Už nám nestačí jen jeden hrdina a tak to smícháme jak pejsek s kočičkou. Dáme tomu název Hrdina vs. Hrdina a aby se to tam vešlo všechno co si kdo umane, tak to bude mít aspoň dvě hodiny ideálně i víc. No uf, to teda potěš. Pro mě to byl první snímek, kdy se ve filmu objevuje více než jeden hlavní hrdina. Nicméně to dopadlo přesně podle mých představ o těchto typech filmů. A to, že to nemůže přece dopadnout nějak výjimečně dobře. Film se snaží podat všechno tak hrozně epicky, až to na mě působilo dost kýčovitě.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Pořád stejně praštěná a stejně dobrá panda. Ve filmu je stále spousta vtipných momentů a skvělých hlášek. Kdo chce nějakou slušnou oddechovku, tak tímhle filmem rozhodně neudělá chybu.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Přiznám se, že jsem viděl kdysi první tři díly a pak mám dost velké okno. Možná to ale bylo dobře. Film mě jakožto nenabaženého diváka chytl a pustil až u závěrečných titulků. Možná, že skalní fanoušci čekali víc. Pro nás obyčejné nadšence to stálo za to.

Triple 9 (2016)

Pro mě to nemělo hlavu ani patu. Akčních scén jak hub po deště, ale co tím chtěli autoři říct to nevím.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Parádní animák! Bylo to zábavné, napínavé, akční, romantické no prostě mělo to přesně to, co má pořádný film mít. Bavil jsem se od začátku až do samotného konce. Lámal jsem si hlavu nad detektivním případem spolu s hlavními hrdiny. A u některých scén jsem pomalu prskal smíchy. Na tohle bych se podíval klidně znovu.

Barva vítězství (2016)

Pěkně zpracovaný sníme o diskriminaci afroamerických atletů na olympijských hrách v roce 1936 v nacistickém Německu. Někdy prostě člověku zůstane rozum stát, co všechno se dělo na úkor sportu. Film podle skutečné události mě prostě vždycky dostanou. Když se k tomu navíc přidá sportovní tématika, nemám co řešit.

Bezva ženská na krku (2016)

Pro mě jedna z dalších tuctových českých komedií. A popravdě, asi pro všechnu mužskou část publika to bude spíš podprůměrný film. Film nejspíše zaujme spíše dámy. Dovedu si představit ženskou bandu v kině, která ještě dlouho bude na tenhle snímek vzpomínat. Proto je mé hodnocení objektivně průměrné. Navíc se přiznám, že i mě se pár scén líbilo. Od filmu jsem však čekal o něco víc. A nebýt ve filmu skvělý Ondřej Vetchý mé hodnocení by bylo horší.

Všechno, co chceš (2015)

Ač se to bude zdát možná divné, je to bohužel tak... Nejlepší z celého filmu je trailer. V něm jsou nejlepší scény z celého filmu a zbytek nestojí pořádně za to. Je to taková přelepovaná slátanina. Chvíli se to tváří jako komedie, chvíli jako drama a dohromady to tvoří takový podivný snímek. Maximálně na jedno podívání a pro některé ani to ne.

A co když je to pravda? (2005)

Pěkně zpracovaný romantický film o té komedii bych se v rámci tohoto filmu moc nezmiňoval. Jinak zápletka mezi Reese a Markem postupně krystalizuje a divák se pomalinku dostává do obrazu oč tam vlastně běží. Prostě takový hodně příjemný romantický film.