Sandokan (1976) (seriál)

Z nostalgie a protože se mi to líbí i po letech.

Iron Sky (2012)

Zajímavá nápad. Konečně něco nového a netradičního ve vodách miliardovách amerických spektátů. Film se nebere moc vážně, takže ho tak neberte také. Pak si ho teprve můžete užít.

Diktátor (2012)

Smál jsem se od začátku do konce a se mnou celý sál. Už dlouho jsem neviděl takhle vychechtané lidi při odchodu z kina.

Román pro muže (2010)

Co to bylo? A o čem to bylo? Trapnost nad trapnost. Tohe bych nevydal ani jako videofilm natož jako trhák do kina. Fuuj.

Blázinec na koleji (2003) odpad!

Stačilo mi vidět posledních 30 minut a připadal jsem si trapně za vechny chudáky, co v tomhle hráli.

Temné stíny (2012)

Mám rád Burtona a Temné stíny jsem se těšil od okamžiku ohlášení. Přesto jsem měl trošku obavy co od tohi čekat (hlavně kuli recenzím). Ty se naštěstí ukázaly být hluchá. Šel jsem na Burtona a dostal jsem Burtona. Atmosféra, děj, masky, herecké výkony a hlavně jeho osobytý styl mě nezklamaly. U filmu jsem se moc bavil a skutečně nechápu jeho nízké hodnocení. Je to asi tím že Burtonovi musíte rozumět aby jste si ho plně užili a to milovníci přemrštěných efektů a popcornových spektátů težko ocení. A bohužel jich je většina.

Stanu se pilotem (1968)

Velmi povedený japonský film, který se vyrovnává s odkazem války a ukazuje nejen poměry v císařské armádě, ale i na normálnost a lidskost pilotů, kterí tváří v tvář tlaku společnosti a fanatismu byli ochotni obětovat vše jen ne čest. Nečekejte velkolepé bitvy, ale válku lidí tak, jak by to natočili japonci.

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film) odpad!

Takovej skvar jsem uz dlouho nevidel. A vzhledem k tomu ze jsem nemel silu ani odvahu to dokoukat. (Po peti minutach se mi chtelo se zvracenim utect), si tenhle brak nezaslouzi ani ten odpad.

5 Days of War (2011)

Tvrdý válečný film. Bez okolků ukazuje jeden z přehlédnutých konfliktů nedávné doby. Krutosti a realita soudobé války a neschopnost mezinárodního společenství s tím efektivně cokoli udělat a vlastně i nezájem Západního světa, který žije olympiadou. Nikdo nemůže tvrdit, že dnes se nekonají čistky a že se válčí podle v pravidel a na Kavkaze to neplatí v žádném případě. Film mě skvěle přenesl do zoufaltví a utrpení válečných událostí a zkazila ho jen jedna americká "happy" scéna. Přesto i to tam tak trochu patří. Aspoň kapka naděje. Jinak nadprůměrný film za 4.